Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    Az elmúlt napok termései:

    Power bank ház... Először szkeptikus voltam, de nagyon tetszik. Bele a 2 db. 18650-es bontott akksit, majd használni, ennyi. Munkám miatt mindig van a tatyómban 5-6 akksi, amik csak állnak, most majd tudom azokat is "kamatoztatni"... Pirosan villog, ha töltés alatt van, kéken világít, ha erről töltenek...

    Foltok, gyereknek... különlegessége, hogy "ajánlottan" jött, nem is értem, hogy éri meg neki...

    Törcsi tartó... Nagyobb, mint gondoltam, bár nem akarok négy lukat fúrnia falba, majd megoldom valami dupla oldali ragasztóval szerintem... Egyébként szép, sokkal szebb, mint a képen!

    Fejhallgató
    futáshoz. Nah, ezzel nagyon meg vagyok elégedve, nem Piston 3 hangzású, de majdnem! És ugye futáshoz kiváló, egyből párosodott a telómmal...

    Forrasztó állomás. Maga az állomás nagyon egyben van, mindenhol állítható, tényleg jó mondjuk led-szalagok forrasztására. Bár a képen eu-csatlakozós van, én Usa-plugosat kaptam. Mivel mindig olyan kis kedvesek a kínaiak, ezért gondoltam ráírok, hogy mi lenne, ha küldene nekem egy Eu-plugot, hamár az van a képen, erre a pici-kínai visszaírta, hogy menjek be egy boltba és vegyek egyet magam, nagyon olcsó! :D Hát, igaz! :D Ez is egy megoldás!:D

    Szivargyújtós töltő... havernak kellett. Nem tudtam drágábbra/jobbra rábeszélni... :)

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák