Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    válasz M_o_g_y_i #13366 üzenetére

    A 2.5" mobil rack topikban lenne érdemes ezeket megvitatni, de még utoljára beírok ide.

    Ilyen "másol-gondolkozik-leszakad a gépről-újra OK"
    Ez nagyon gyakran csatlakozási probléma is lehet, példának okáért a Wifi jel is zavarhatja az USB3.0 csatlakozást, ha pl. a Wifi antenna közel van az USB3.0 csatihoz.

    A szidott rackekkel kapcsolatban, pedig mindegyik típusból sokan vettek és nincs gond velük.

    1) Az Outlander által említett ilyen kinézetű pl. vittorio7 is vett, beszámoló , ASM1053 chipes.

    2) A kerekfej által gyilkosnak minősített virágos kinézetű rackből pl. bul07 vett, beszámoló. Ez is ASM1053 chipes.

    3) Az előbbihez nagyon hasonló geometriájú, csak virág nélküliből Soma01 vett, beszámoló. Az Initio INIC-3619 PI chipes.

    Egyiküktől sem hallottam semmilyen panaszt, örülnek a rackeknek.

    Én magam USB2.0-asból ezt típust szoktam venni, feketéből 3 db van, nem ettől az eladótól vettem, de most itt látok. Az enyém Initio INIC-1618L chipes. Az említett kékből most jön +2 db.

    USB3.0-asból ezt a típust szoktam venni, ilyenből 7 db-om van. Korábban ASM1051 chippel, újabban Jmicron JMS566 chippel küldik. Semelyiknek semmi baja.

    Üdv ;)

Új hozzászólás Aktív témák