Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Marvel Rivals - Középpontban Loki

    gp Az ingyenes hero-shooter elsőként csak PC-re érkezik, de pontos dátumot még nem kaptunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • justflash

    tag

    válasz Zirowe #15 üzenetére

    "Bootloop az esetek 99%-ban friss rom telepítése után szokott lenni, első induláskor."

    Vagy mikor 0 tapasztalattal, az alapok átolvasása nélkül nekiállnak romot cserélni, vagy csak beszabadulnak a system mappába a fájlkezelővel. Elég gyakran előfordul.

    "Ha más google accokokról van szó, akkor eleve mi értelme az egésznek?"

    Az, hogy idejön, ideadja a telót, elmondja mi kell rá, elmondom mikorra van kész, és kap egy totál működőképes készüléket, az összes appal ami kell neki. Nem kell wifiről vagy mobilnetről töltögetni, vidéken mindkettő elég ritka, ez nem BP, ahol lemész és a sarkon van 15 elérhető hálózat.

    Ráadásul sok ember még mindig nincs tisztában azzal hogy miért van a play, nem egy ilyennel találkoztam már, a tipikus "tegyémá' rá szkájpot...miazhogy én is meg tudom csinálni?...ja az a pléj vagy mi..." .

    Szerintem mindenesetre hasznos cucc, legalábbis nekem jól jött, talán másnak is jó lesz majd.

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Új hozzászólás Aktív témák