Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    válasz gyuszmó #305 üzenetére

    De azért leírom, én hogy csinálnám. Két parancs.

    1.Új parancs létrehozása - GPS KI
    2. Esemény: alkalmazások - alkalmazás elvesztette a fókuszt - Térkép
    Itt lehet, hogy érdemes előtte egy alkalmazáscsoportot létrehozni, mert akkor később csak hozzá kell adni egy programot a csoporthoz és arra is érvényes lesz a parancs. Ebben az esetben természetesen az "Alkalmazáscsoport elvesztette a fókuszt" opciót kell választani. Alkalmazáscsoportot a jobb felső három pötty ikonnál tudsz létrehozni.
    3. Művelet: Egyéb - Várakozás -Idő ezredmásodpercben - Amíg: nincs kifejezés
    Itt adnék pár perc késleltetést a kikapcsolásnak azért, hogy ha pl. egy bejövő hívás miatt a Térkép kikerül a fókuszból, akkor ne kapcsoljon ki a GPS.
    4. Művelet: egyéb - Robot parancs megszakítása
    Aztán a műveletre kattintva, feltétel megadása - alkalmazások - alkalmazás (vagy csoport) fókuszban - Térkép (vagy a csoport neve)
    Ez azért kell, hogy ne kapcsolja ki a GPS -t, ha a várakozás ideje alatt a Térkép visszakerül a fókuszba.
    5. Művelet: Hely és Biztonság - GPS kapcsolása - ki
    Ha ezzel nem működik, akkor kell trükközni. Meg lehet próbálni az Elixír2 system appot telepíteni, majd rendszeralkalmazássá konvertálni. Ezt Titanium Backup -pal a legegyszerűbb. Sajnos, nekem a Galaxy S2 -n ez sem volt elég. Kellett a Secure Settings és a Helper kiegészítő. Ezek telepítése után a művelet így módosul:
    5. Művelet: Külső alkalmazások - Secure Settings - Helper - GPS - OFF
    6. A Beállításoknál engedélyezd a parancsot! Gondolom értesítés és megerősítés nem kell.
    7. Alul, a "floppy" ikonnal elmented
    Ezzel megvan a kikapcsolás. A bekapcsolás egy másik parancs, ami értelem szerűen ennek a fordítottja. Annyi a különbség, hogy a 3. és 4. művelet nincs.
    SZERINTEM!
    Egyéb segítséget a program súgójában találsz, vagy ebben a dokumentációban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák