Hirdetés

2012. május 30., szerda

Hozzászólások

(#51) faragojof válasza hackeeeee (#50) üzenetére


faragojof
(senior tag)

Ott a pont! :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#52) sith7 válasza Scholes9 (#44) üzenetére


sith7
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ott a pont, és 1920 * 1080 - ban sem csúnya :DDD

(#53) ló úr válasza mistixx (#49) üzenetére


ló úr
(senior tag)
LOGOUT blog

Lehet, h igazad van,de akkori ìgy 2010 ben igenis tegyèk bele az èlsimìtàs opciòt,ès aki akarja vagy bìrja a gèpe az ràteszi,aki nem akarja vagy nem bìrja a gèpe nem teszi rà. Am. meg nekem 4850 em van,ès nincs olyan jàtèk amit ne vinne el 4x es èlsimìtàs mellett 1280x1024 ben az adatlapomon szereplõ konfiggal high beàllìtàsokkal.Persze full hd ra màr kevès èlsimìtàs mellett,de oda meg màr szinte felesleges.Szal èn azt vallom,h rakjàk. csak bele az összes PC-s jàtèkba,a hasznàlata ùgyis opcionàlis,ès szerintem 2010 ben ha zavarò a hiànya,ha nem, elèg ciki,h nincs benne.

[ Szerkesztve ]

Доктор задницу .... пить!

(#54) stevve válasza sith7 (#52) üzenetére


stevve
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Alapból nagyon leveszi a grafikát, meg is ijedtem, hogy nem fog menni, de aztán 1440 ultra és minden szép és gyors. Érdekesen értékeli a gépet a játék...

PH semleges

(#55) CsendesMark


CsendesMark
(fanatikus tag)

12 év alatt nem vették észre hogy változtak az elvárások a játékokkal szemben?
csoda hogy 3D-s lett :DDD

...az ár/érték arány a vesztesek mentsvára :D

(#56) hackeeeee válasza ló úr (#53) üzenetére


hackeeeee
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Hát nemtom... Régebben is voltak olyan játékok, amikben nem volt AA állítási lehetőség, csak állította az ember a grafikai részletességet azt szevasz... És mégsem volt gond.

@CsendesMark: És ha 2D-s lenne? Sokan máig játszanak az 1. résszel is, mert meg vannak elégedve vele, plusz a történet is nagyon jó, plusz még LANParty-kon is nyomják, mármint versenyeken.

Rohadtul nemértem a felháborodást... Amikor a felhasználok jó pár %-a alapból úgy játszik, ahogy a játék beállítja a grafikát, és hozzá sem érnek, akik meg állítják, néha magas felbontásban leveszik az AA-t, van aki nem.. Szal.. Nah mindegy

Máig azt mondom, egy ilyen játéknál a történet számít, a grafika másodlagos. Ismerek olyat, akinek pl. fel sem tűnt 1680-ban, hogy nincs benne AA, mivel szép a grafika. Akkor meg nem mindegy? Akkor azt mondom gáz, ha tényleg atom "szőrös" AA nélkül, de sztem erről a játékról ez nem mondható el.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív... - Samsung Galaxy Mini eladó: http://href.hu/x/cxw9

(#57) Alg


Alg
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Mondjak valamit? Diablo2-vel kb. tízszer annyi játékidőt töltöttem el, mint a csilli-villi Crysis, Far Cry 2, és társaival összesen.

Ugyanez áll a Rome:TW-ra és talán a FM08-ra.

Van még kérdés?

//Alg.504//Alg#2951// ---- Live for the SWARM! ---- DIGITAL PRIDE - J3 + PL50

(#58) hackeeeee válasza Alg (#57) üzenetére


hackeeeee
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Nekem is hasonló a véleményem, hogy a játékélmény számít, a grafika másodlagos... :U

De amúgy ha már megy az okoskodás, kellene összehasonlítási alap, tehát AA-s és AA nélküli kép..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív... - Samsung Galaxy Mini eladó: http://href.hu/x/cxw9

(#59) Scholes9 válasza sith7 (#52) üzenetére


Scholes9
(PH! addikt)

Azt gondolom, egyelőre jó ez a moncsi amim van, 1024x768-as Samsunghoz szokott szememnek nagy előrelépés volt az az 1440x900 :) És igen, a grafika csak másodlagos, a játékélmény nálam is az első, lásd WoW pl ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Scholes#2294 <---> www.clubkorona.hu

(#60) stevve válasza Alg (#57) üzenetére


stevve
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

:K A Diablo ma már egyáltalán nem versenyképes a grafikájával, de rengeteg játéknak még mindig alap felépítésben, történetben, játékmenetben. szinte megunhatatlan számomra. Mint az Oblivion.

PH semleges

(#61) hackeeeee válasza stevve (#60) üzenetére


hackeeeee
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Hát, én a diablo2-vel még most is eljátszogatok 22" 16:10-es monitoron. :D Igaz kicsit zavaró néha, hogy 800*600, dehát levan tojva...

Véleményem szubjektív... - Samsung Galaxy Mini eladó: http://href.hu/x/cxw9

(#62) Ptech


Ptech
(őstag)
LOGOUT blog

CCCben és nVIDIA Control Centerben is lehet AA-t driverből rárakni aki ezzel akar élvezkedni..

http://hardverapro.hu/apro/nezz_be_msi_gx720_ms-1722-id1_bontas_p8400_9600m/friss.html

(#63) Keldor papa válasza Scholes9 (#37) üzenetére


Keldor papa
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Ezt hiába írod, mindig lesznek fikázók... túl egyszerű lenne ignorálni a hírt, az ember ahhoz buta, hogy ezt betartsa... persze tisztelet a kivétel.

(#64) ollie válasza Ptech (#62) üzenetére


ollie
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Így van, csak pont az a gond, hogy az erőltetett AA jobban lassítja a játékot, mintha be lenne építve.

I am a digital guy in an analog world *** Civ2 Ultimate Collection eladó! ***

(#65) Fortissimus válasza CsendesMark (#55) üzenetére


Fortissimus
(őstag)

van akinek eleg csak a jatekelmeny, de en szeretem ha jol is nez ki a jatek :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY!

(#66) hackeeeee válasza Fortissimus (#65) üzenetére


hackeeeee
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Mint már mondtam, szerintem az első résszel sem a grafika miatt játszott a többség. :)

Véleményem szubjektív... - Samsung Galaxy Mini eladó: http://href.hu/x/cxw9

(#67) GReddy


GReddy
(fanatikus tag)

Ne parázz. Nem kell. A játék FSAA nélkül is gyönyörű. Én a szkeptikusok táborát erősítettem, de be kell vallanom, tévedtem. Le a kalappal!

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#68) Ptech válasza ollie (#64) üzenetére


Ptech
(őstag)
LOGOUT blog

Nem mintha erőmű kellene neki, notimon 1440x900, minden High, és 50-60 FPS-el eldöcög. Engem mondjuk játékban zavart az AA hiánya, jobban mondva nem is vettem észre, hogy nincs. Állóképeken biztos jobban észre lehet venni, de amíg nem zavaróan ronda valami, addig engem nem a grafika szokott érdekelni.

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/apro/nezz_be_msi_gx720_ms-1722-id1_bontas_p8400_9600m/friss.html

(#69) Depression


Depression
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Hogy mennyien védik a blizzardot!?

Tiszta iphone érzés, ott is minden tulaj/fan azzal jött, hogy minek az bele.
Aki fikázta, az nem más, mint az ati.
De azt is elbírom képzelni, ahogyan megveszik 23k-ért a játékot, de otthon egy low-end gépen tolják, és nrm bírná el a videókártyájuk az élsimítást. Igaz ez a kis apróság ugyanúgy játszva lesz 5 év múlva is, akkori gépeken, de nem kell élsimítás, mert az akár 5-10%-os lassulást okoz.
Aki az első részével jatszott egészen eddig ezek szerint leszokott az igényességről, és hűen kántálja, hogy ami jó, mint a starcraft II, az ne legyen már szép is! LOL

Kedvenceim: hettyen-pitty, "dudák- dudák, nyam-nyam-nyam." "este, van, este van, ... este van este van... -nyugalom barátom, nyugalom" "nincs mese -hozok sört! -akkor van!" És, hogy a pokolban végtelenségig sorban kell állni:)

(#70) _az


_az
(senior tag)

komolyan, most ki a francot érdekel az AA? :D

a blizzard sosem a "benchmark" grafikával adta el a játékait, ezután sem fogja... :))

szerk: látom előttem is lelőtték már ezt a poént... sry :)

[ Szerkesztve ]

az

(#71) Puma K


Puma K
(őstag)
LOGOUT blog

Nem értem az embereket.

Ha olyan a játék grafikája mint a Crysis-nak akkor fújj mocskos techdemós banda játszhatatlan retekkel. Ha meg olyan mint pl a WoW vagy a Source engine amin minden de tényleg minden gépen elfut akkor meg mi ez a grafika... hát lehetne jobb meg hasonló megjegyzéseket tesznek.

Én személy szerint nem játszottam a SC első és második részével sem. Majd valamelyik ismerősömnél megnézem.

Kezd iPon szint lenni...

(#72) Daczy


Daczy
(fanatikus tag)

Miért nem lehet a napi összes SC hírt 1 cikkbe összezsúfolni? :F Már megjlenet, így akit érdekelne, az úgyis függ vele ;]

[ Szerkesztve ]

nem úgy van az Sztálin elvtárs....

(#73) Wolverine válasza Daczy (#72) üzenetére


Wolverine
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezt az új CoD-nál is ugyanígy meg kéne jegyezni rendszeresen ;]

I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice. - "Akinek nincs penze jatekra, ne vegyen xbo360-at meg melle 40"-es LCD tv-t es akkor nem kell sirni, hogy draga a jatek, ilyen egyszeru." (tiv)

(#74) Alg válasza Depression (#69) üzenetére


Alg
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem tetszik, drága: nem veszed meg, nem játszol vele, ennyi. Nem hiszem hogy lenne bárki is, aki azért nem veszi meg mert az élsimítást hiányolja. Ami mellesleg javítva lesz egy patch-ben (igen, itt lehet jönni a "félkész játék" gondolatmenettel, de sok kiadó még ennyire sem erőlteti meg magát, és pár DLC után ott hagyja a játékot az összes hibájával, vagy csak nevetséges kifogásokat keres. A Blizz inkább kijavítja)

//Alg.504//Alg#2951// ---- Live for the SWARM! ---- DIGITAL PRIDE - J3 + PL50

(#75) dfdfdf válasza Depression (#69) üzenetére


dfdfdf
(őstag)
LOGOUT blog

Ide figyelj kicsi rigó tudod hány ember sértettél most meg? szerintem te sem tudod az SC a valaha kijött legjobb játék nem csak RTS hanem játék mennyi eladott darabja is van? Hanyan játszanak vala +10 év után is? Fogalmad sincs csak ide jöttél és vered a melled mert vannak olyan emberek akik gyermekorul/fiatalkoruk kedvenc játékát megvették drágán. Bár egy olyan embert mint te nem is érdekel te mindenben megtalálod a "hibát".

Aki nem tudja mi az a zergling rush és a medices firebatos marine támadás az ne szóljon be ennyi embernek szerintem. Attól hogy te nem szereted nagyon sokan igen!
Tudod a hülyék is normálisnak gondolják magukat de tudod a többség.....
Igen magamra vettem én még nem vettem meg az SCt majd egy pakkban szeretném :)
Nah személyeskedés off!

Az SCt sosem a garf adta el hanem a az érzés hogy jó játék jó történek jó lanpartyik jó support igen még talán most is jönnek ki patchek hozzá.... de ezt már jópáran leírták ezt előttem :)

Pilisvörösvár környékén lanparty? http://href.hu/x/hopf

(#76) Daczy válasza Wolverine (#73) üzenetére


Daczy
(fanatikus tag)

Meg is lesz, ha ennyi cikk lesz róla, hidd el ;]

nem úgy van az Sztálin elvtárs....

(#77) sviba válasza Djuree (#43) üzenetére


sviba
(tag)

wow-ban sincs élsimítás, mégis messze a legtöbben játsszák

Há má hogy a fenébe ne lenne....

[ Szerkesztve ]

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#78) Djuree válasza sviba (#77) üzenetére


Djuree
(PH! nagyúr)

akkor azóta raktak bele....1 éve még biztos hogy nem volt...

▏.::Yamaha::. ▎D3: Djuree#2959 ▍Xbox gamertag: Djuree ▋WoT acc: Djuree ▊.-:ITAŁO DISCO:-. ▉ 気剣体一

(#79) sviba válasza Djuree (#78) üzenetére


sviba
(tag)

Egy éve 100% hogy volt, de lehet hogy a wotlk előtt nem volt a videobeállítások között, csak az aniso. De driverből mindig lehetett élsimítani.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#80) arpi6k válasza Djuree (#78) üzenetére


arpi6k
(PH! addikt)

akkor is volt. ;)

Intel & ATI

(#81) Wolverine válasza Daczy (#76) üzenetére


Wolverine
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Volt a MW2 idején. Untam is nagyon.

I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice. - "Akinek nincs penze jatekra, ne vegyen xbo360-at meg melle 40"-es LCD tv-t es akkor nem kell sirni, hogy draga a jatek, ilyen egyszeru." (tiv)

(#82) ProEvoFan


ProEvoFan
(őstag)
LOGOUT blog

ez az egész egy ki*****ot nagy blődség!

EVIL IS BACK!

(#83) arpi6k válasza ProEvoFan (#82) üzenetére


arpi6k
(PH! addikt)

:DDD

Intel & ATI

(#84) Scholes9 válasza Djuree (#78) üzenetére


Scholes9
(PH! addikt)

2005 decemberében kezdtem el WoWozni és tavaly júliusban hagytam abba és végig volt AA, tudom, mert végig be volt kapcsolva ;)

Battletag: Scholes#2294 <---> www.clubkorona.hu

(#85) .bableWes


.bableWes
(őstag)

na legalább nem fogok amiatt szomorkodni, min grafikán is alig birja a gépen és nem leszek szomoru, hogy legalább 2x AA-t nem tudok kapcsolni :D

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#86) hackeeeee válasza Puma K (#71) üzenetére


hackeeeee
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

+1...

De várjá, me a crysis is sz@r mert minden gépen szaggat.. Szal az se jó.. Nevetséges az egész. Nah mindegy. :W

Ezek után már kíváncsian várom, hogy majd ha eljutunk odáig akkor mennyire lesz lehúzva a Diablo 3....

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív... - Samsung Galaxy Mini eladó: http://href.hu/x/cxw9

(#87) aram01 válasza .bableWes (#85) üzenetére


aram01
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

most néztem az én gépem lazán viszi,de ha nincs AA hát nemtudom... :P ;]

http://prohardver.hu/tema/olaszorszagban_lakom_dolgozom_odavagyom_beszelgeto/friss.html#msg11

(#88) tzsolesz


tzsolesz
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jajj már. Ez csak hír, hogy ez és ez van Blizzardéknál, és így és így áll hozzá a két konkurens VGA gyártó nagyhatalom.

Senkit sem szólítottak fel háborúra az AA-ért, vagy ellene.
Ne harcoljatok már ezért egymással. Ott van a játék, abban kell aprítani. ;)

Ráadásul sokan rosszhiszeműen magába a hírbe kötnek bele..
Ez pont olyan mint hogy ha egy újságban meglátnátok egy tömegmészárló állatot a címlapon, és bemennétek a szerkesztőségre kiosztani őket, hogy hülye tömegmészárosok.
:DDD

=> LG Optimus Black - T-Mobile Android 2.3.4 V20o <=

(#89) Jim Tonic válasza dfdfdf (#75) üzenetére


Jim Tonic
(PH! kedvence)

Vegyél ki szabit, mert kocka lesz a fejed...

de mindegy, van különbség az átlag fészbuk user meg a terrorista között... az utóbbival lehet tárgyalni... (C) bambano

(#90) bartucc válasza Depression (#69) üzenetére


bartucc
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Igénytelennek nevezni a Starcraft játékosokat... hm, nem lehet hogy ők az igényesek, mert egy jó játékkal játszanak évek óta, a sok csilli-villi gagyi helyett?

AA pedig lehetne benne, szerintem a mai korban már elvárható, de ez semmit nem von le a játék értékéből, ha van esetleg növeli, de ha nincs nem csökkenti, szerintem.

Nekem tetszett a Crysis, szép is volt, ki is kapcsolt, de nem tudtam már 2-szer sem végigtolni, meguntam. Warhead-et is kétszer vittem csak végig, azt is kín szenvedve.

"A világnak több szerény zsenire van szüksége. Olyan kevesen maradtunk." (Oscar Levant)

(#91) dfdfdf válasza Jim Tonic (#89) üzenetére


dfdfdf
(őstag)
LOGOUT blog

napi 4 5órát ülök a gép előtt a fejem inkább malteros és nem kocka... Tudod dolgozok....
A gép előtt is csak a barátnő jelöltem miatt vagyok . Anno CRT voltam (az nem kocka láttál már kocka monitort?) és nem szégyenlem sokat gémeltem te meg fóromhuszár vagy és , te is ember én is ember csak más érdeklődési körrel (talán de nem biztos - érdeklődési kör)

Pilisvörösvár környékén lanparty? http://href.hu/x/hopf

(#92) TeeBee73 válasza bartucc (#90) üzenetére


TeeBee73
(őstag)

Az AA hiánya nekem csak az átvezető jeleneteknél tűnt fel, (játék közben nem azt néztem), és ott is inkább a "rajzoljunk piásüveget 8 pontból" megoldás sexuálta a szemem.

"Amikor kicsi voltam, anyám mindig azt mondta, hogy egyszer börtönben fogom végezni. Nem azért, mert bűnöző alkat vagyok, hanem mert egyszerűen hülye..."

(#93) Djuree válasza Scholes9 (#84) üzenetére


Djuree
(PH! nagyúr)

akkor benéztem valamit :))

[ Szerkesztve ]

▏.::Yamaha::. ▎D3: Djuree#2959 ▍Xbox gamertag: Djuree ▋WoT acc: Djuree ▊.-:ITAŁO DISCO:-. ▉ 気剣体一

(#94) v.tom


v.tom
(őstag)

Szerintem ebben az egészben ott van a probléma, AA ide vagy oda, hogy eljött az a korszak (immár véglegesen), amikor nem a fejlesztők írnak jó programot a hardverekre, hanem a gyártók igazítják a saját, meglévő hardvereiket a jól/rosszul megírt, utólag is módosítható szoftver szájízéhez.

Ez valami olyasmi, mintha azt mondanánk: nem a crysis-t patcheljük, hogy gyorsabban fusson, hanem a kártyákba "patchelünk be" még némi árnyalót. Szerintem nem így kéne mennie ezeknek a dolgoknak. :(

EVE Online - No Mutants Allowed! - H0rr0r Vacui Alliance

(#95) SzlobiG


SzlobiG
(PH! félisten)

Mikor jön a hotfix driver? (ati) Én bekapcsoltam driverbe le is esett az fps rendesen.:D

Btag: Szlobi#2888 <<-Evil is Back!->>

(#96) Jim Tonic válasza dfdfdf (#91) üzenetére


Jim Tonic
(PH! kedvence)

Na, ezt megaszontad. Nem volt bennem rosszindulat, csak azt mondtam, kicsit pihenj. :)
A kocka azt jelenti, hogy számítógépen keresztül látja a világot. Amennyire megsértődtél a Starcraft kritikán, az nem egészséges.

de mindegy, van különbség az átlag fészbuk user meg a terrorista között... az utóbbival lehet tárgyalni... (C) bambano

(#97) BloodyEddie válasza Jander (#3) üzenetére


BloodyEddie
(őstag)
LOGOUT blog

Az egész SC2 úgy ahogy van nem érdekel, viszont ennek az ügynek a technikai háttere igen.

Mégis miről cikkezzenek?

(#98) dfdfdf válasza Jim Tonic (#96) üzenetére


dfdfdf
(őstag)
LOGOUT blog

Tudom csak hülyéskedek veled :) .
De nem tetszik hogy le igénytelenez :((

Pilisvörösvár környékén lanparty? http://href.hu/x/hopf

(#99) Ateszzero


Ateszzero
(őstag)
LOGOUT blog

A játék jó lett. Nagyon is. Nem vettem észre hogy nincs élsimítást, csak azt hogy feltűnően szépen fut a gépemen fulra téve mindent.
Bízom Ati druszámban és majd megoldja ezt is. Mint eddig mindent.

SNES PAL kazik egyben mind 3ezerért. http://hardverapro.hu/apro/snes_pal_kazettak_elado_vagy_cserelheto/hsz_1-50.html

(#100) Eperkutyus válasza v.tom (#94) üzenetére


Eperkutyus
(fanatikus tag)

OFF: Egyetértek.

Anno hogy 386-ra milyen játékok voltak írva, vagy a C64-re, csak hogy a PC világból kilépjünk, úristen milyen technika, és mit kihoztak belőle !!!

Ma meg ha nincs FPS, a gyártónak is szimpi az, ha büszkélkedhet vele, hogy a következő kártyájában lesz X dadabbal több vertex shader és úgy már jó lesz a game, srácok.. :W

Szégyen :(((

De hát a pénz sokmindent megöl, ez nem új senkinek..

ON: én tojok magasra, van-e AA. A játék nagyon jó lett, nem rontották el az első rész kezelését, ikonjait.. otthonosan éreztem magam benne legelső játszásra is. Ami még fura, hogy életemben SOHA nem néztem meg egyetlen játéknál sem az átvezetőket, itt igen. Semmi extra mondjuk, de nem rossz.

És én azt is nagy számnak tartom már, hogy ennyire flexibilis az engine, CPU és VGA kérdés tekintetében.. nagyon szépen finomhangolható, és hatékony amit csinál az ember. Például nekem "erős" RadeonHD-m van de csak 512 RAM-mal. Levettem a textúrák méretét medium-ra hogy az összkép 512-be beférjen, minden mást ultra-n hagytam és rendesen van FPS-em, nagyon meglepett, szóval úgy gondolom, abszolút oké..

.. de még mindig nem ezen kellene hogy legyen a hangsúly, ez a játék 2010 ide vagy oda, rohadtul nem a grafikával hódít, és isten kímélje meg a játékot, a fejlesztőket és a teljes közösséget attól, hogy elkezdjék meglovagolni a grafika témát.. mert annak oltárán nagyon sok jónak indult játékot feláldoztak már a múltban, az SC2 ne álljon be a sorba.

Fejlesszenek inkább egységeket tovább.. :B

Om mani peme hung

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.