Hirdetés

2012. május 29., kedd

Hozzászólások

(#1) gametofiton


gametofiton
(kvázi-tag)

Vajon hol a határ?:)

(#2) MLaca


MLaca
(HÁZIGAZDA)

minek erőltetik ezt a memóriafajtát? semmi értelme.

http://mlzphoto.blog.hu/

(#3) littlelion21 válasza MLaca (#2) üzenetére


littlelion21
(VIP)

A kedvencem az, hogy kb. 2x annyiba fáj, mint az ugyanakkora microSD...

(#4) luw2win válasza littlelion21 (#3) üzenetére


luw2win
(őstag)
LOGOUT blog

gondolom a Sony márka végett...
Bár én is feleslegesnek tartom, mert nem nyújt semmivel se többet mint a microsd

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#5) shteer válasza MLaca (#2) üzenetére


shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

mert a Sony nagy pénzt akaszt vele. én is erőltetném a helyükben :)

FERZON DroidTV - Android-os médialejátszó a PH!-n csak tőlem | Android-os Tablet PC-k magyar nyelvvel, GPS-sel és 3G-vel is!!! > Hirdetéseim: http://href.hu/x/duqu

(#6) MLaca válasza luw2win (#4) üzenetére


MLaca
(HÁZIGAZDA)

ez evidens, nem is erre gondoltam. azért szerintem akkora lét nem szed be vele a sony, mert az "eladni kívánt" gépeikbe azért tesznek sd, vagy cf slotot is.

http://mlzphoto.blog.hu/

(#7) Muton válasza MLaca (#6) üzenetére


Muton
(őstag)
LOGOUT blog

szerintem a vásárlók 99%-a meg sem nézi azokat a cuccokat, amibe nem sd megy. itt legalább rend van

ideje lenne rászokni az egyféle usb, jack csatlakozókra és az akkuk is egységesek legyenek, mint pl a elemek (nekem csak 3 db 3,7V-os akkum van, szinte pont ugyanakkorák, de mégsem kompatibilis egyik sem a másikkal, mert pár mm-el odébb vannak az érintkezőjük)

[ Szerkesztve ]

"Sajnalos" - ??? O_o >> ^_^

(#8) E-Maxx válasza Muton (#7) üzenetére


E-Maxx
(tag)

Szerintem a vásárlók 99%-a azt sem tudja mi a különbség a különféle kártyatípusok között, csak ha a kezében van.
Legalábbis itthon biztos. :(

# # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

(#9) Stiky


Stiky
(senior tag)
LOGOUT blog

16GB tyűha. SDHC a 32GB-jával biztos fél. :DDD

Idióta Sony szabvány. Mint a többi hülyeség amit kitaláltak már. Sok X millió $ ráfordításokkal. Ott van még pl. az UMD a psp -be. Az se döngeti az eladási listák tetejét... :U Vagy a saját tömörített hangformátumok az mp3 ellen, az atrac3plus vagy mi a fene. Tiszavirág életű volt...

[ Szerkesztve ]

~ http://twitter.com/pancakespeedy ~ || ~ http://bit.ly/pancakespeedy ~

(#10) shteer válasza Muton (#7) üzenetére


shteer
(PH! félisten)
LOGOUT blog

nehogy azt hidd... a vásárlók többsége nem ennyire tudatos. nekik elég az ha olcsó, csillog, szépen szól (gondolok itt elsősorban az M2-t evő SE telókra) és a későbbiekben bővíthető - aztán megveszi bele azt a méretű memóriakártyát ami a rezervációs ára alatt van

sokan tönkremennének az ilyen szabványosítással (lásd pl memóriagyártók által gerjesztett memóriaárak alakulás és következménye)

FERZON DroidTV - Android-os médialejátszó a PH!-n csak tőlem | Android-os Tablet PC-k magyar nyelvvel, GPS-sel és 3G-vel is!!! > Hirdetéseim: http://href.hu/x/duqu

(#11) CHIPman válasza MLaca (#6) üzenetére


CHIPman
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

És a SE telókben hol van az a bizonyos SD vagy CF slot? Hidd el, a legtöbbet a telókba rakott karikból keresik.

Új, minőségi pótakku bármilyen telefonba! http://bit.ly/H7YSUN

(#12) DraXoN válasza CHIPman (#11) üzenetére


DraXoN
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Sok fényképezőgépük is Memory Stick-es..

Mod: meg memóriakártyás videókamerájuk is van (bár abból láttam olyat ami SDHC-t is evett, de nem tudom mindegyik eszi-e az SD-t a saját mellett)

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees.; Google helyett: http://www.bluu.hu/ ; http://gabu4.mybrute.com/ ; Eladó, vihető holmijaim: http://gabu.aninet.eu/category/bazar/

(#13) luw2win válasza DraXoN (#12) üzenetére


luw2win
(őstag)
LOGOUT blog

Szerintem az összes Sony fényképezőgépbe MS-kell,
De asszem a DSLR-ek fogadnak meg CF-t is az MS mellett, de nem biztos :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#14) craine12


craine12
(fanatikus tag)

SanDisk - Memory Stick M2 16GB ---> 23e Ft egy boltban. Mivel a Sony is SanDisk, valószínűleg az is ilyen áron + egy pici lesz.

No woman. No cry. No kidding.

(#15) k. válasza Stiky (#9) üzenetére


k.
(őstag)
LOGOUT blog

Már nem azért de én sokat használom a walkmanomnél az atracot.6gbos a walkman kis állitgatással simán rámegy közel 7 de ha leveszem picit a minőséget akkor 8gbnyi zene.Atracban.A programja átkonvertálja mig készülödök és induláskor walkman lepattint és mehetek is.Ok hogy nem terjedt el de nagyon klassz egy szabvány(egyébként nem is vágod a működési elvét szal..)

DANSZ!!

(#16) N-vidi-A válasza craine12 (#14) üzenetére


N-vidi-A
(HARDVERAPRÓD)

23k?!:D
egy teras HDD ára!:D

jo az kicsit nagyobb:D, es nem megy bele az SE telokba!:D

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D 漢字 Minden sikeres férfi mögött áll egy nő, aki jól járt...

(#17) Mazsika


Mazsika
(őstag)

sony meg a memory stickje meg az m2je :((( :( :W

PS3 Slim & PSP Slim & God of War összes... I'm lovin' it! ;) 3.55 kmeaw CFW + multiMAN + 500Gb HDD

(#18) Billu válasza k. (#15) üzenetére


Billu
(fanatikus tag)

(egyébként nem is vágod a működési elvét szal..)

Gondolom akkor elmagyarázod nekünk....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#19) válasza Muton (#7) üzenetére



(fanatikus tag)
LOGOUT blog

nem ártana már tényleg memókártyákból meg töltőkből legalább egységeset csinálni.

bár eggyértelmű hogy nem fognak mert a gyártók legalább ezen is akasztanak :(

(#20) Tyberius válasza (#19) üzenetére


Tyberius
(fanatikus tag)

Hallottam egy olyan törekvésről, hogy a nagy mobilgyártók átállnak az egységes, Micro USB alapú töltőkre. Szép lenne... A SE most adott ki először olyan telót (J132), amelyet nem a saját töltő-headset-adatkábel csatijukkal szereltek, hanem Mini USB + jack headset csatival. Persze nem egy piacvezető modell (kb. a legalapabb telefon, ami létezik), de kezdetnek nem rossz.

A Sony egyébként mindig is ilyen volt, szerette a maga útját járni, még ha az esetek nagy részében bele is bukott, pl. Betamax videó. A HD-DVD-t is ők erőltették igazán, aztán az egész ipar bukott rajta.

Ami a memóriakártyákat illeti, én a magam részéről teszek rá, hogy M2 vagy Micro SD. A K800-amban egy 2 gigás M2 van, kb. egy ezressel került többe, mint az ugyanakkora Micro SD - még így is bőven megérte a teló :) Az ember számol ezzel, beépíti a kütyü árába, aztán dönt. Semmi tragédia.

(#21) válasza Tyberius (#20) üzenetére



(fanatikus tag)
LOGOUT blog

jó lenne ha tényleg meg is valósulna a dolog. :C

(#22) Billu válasza Tyberius (#20) üzenetére


Billu
(fanatikus tag)

A Sony egyébként mindig is ilyen volt, szerette a maga útját járni, még ha az esetek nagy részében bele is bukott, pl. Betamax videó. A HD-DVD-t is ők erőltették igazán, aztán az egész ipar bukott rajta.

Nem kéne ezt újra gondolni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=billu

(#23) Tyberius válasza Billu (#22) üzenetére


Tyberius
(fanatikus tag)

Már melyiket? Azt, hogy a Betamax videó bukás volt? Nem :)

A médiaipar belevágott a kék lézeres optikai lemezek és az egész hozzá tartozó körítés (tévék, lejátszók, számítógép-perifériák stb) kifejlesztésébe. Ezt viszont végigkísérte a formátumháborúról szóló hír- és nyilatkozatáradat. Majd amikor eljött az ideje a bevezetésnek, a potenciális vásárlók (többek között pont a Betamax-sztoriból tanulva) évekig kivártak, mert nem akartak olyan kütyükbe bevásárolni, amelyek akár egy-két év alatt használhatatlanná válhatnak, ha netántalán a másik formátum nyerné meg a háborút. Emiatt ott állt a sokmilliárd dollárnyi fejlesztés, amelyből a mai napig jóformán csak a HDTV terjedt el igazán (mivel azt nem érintette a formátumháború). Persze a Sony most dörzsölheti a tenyerét, a HD-ipar többi szereplője viszont mostanáig szívta a fogát, mert valszeg jóval több HD-kütyüt tudtak volna eladni az elmúlt időkben, ha jóelőre meg tudnak egyezni egyetlen formátumban, amely mögé az összes gyártó felsorakozhat.

Mégis mit kéne ezen újragondolni?

[ Szerkesztve ]

(#24) Cathfaern válasza Tyberius (#23) üzenetére


Cathfaern
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Betamax nem volt bukás, csak az otthoni piacon, professzionális stúdiókban sokáig használták, használják. Had tegyem hozzá, Blu-ray ugyanez, annak a professzionálisan változatát már régóta használják elterjedten. Szóval a Sony egyikbe se bukott bele.

[ Szerkesztve ]

"Nembaj, megvan az ilyen kuruzslások placebo hatása legalább. Kikapcsolod a hibernálást, +10 FPS. Olyan mint autótuningban a street racing matrica a szélvédőn..." by orbano

(#25) k. válasza Tyberius (#23) üzenetére


k.
(őstag)
LOGOUT blog

Csak azért mert azt irtad hogy a HD DVD volt a sonyé.Pedig nem éppen.....

DANSZ!!

(#26) puttputt válasza Tyberius (#20) üzenetére


puttputt
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Egyetértek. Most várom az SE750-esembe a 2 gigás pro2-t, ami mindenre elég.
Jó minőségűre gyártott 3gp... filmet kb. 10-15-öt is el lehetne rajta tárolni éppen, adatra pedig végképp elegendő...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. // http://logout.hu/bejegyzes/puttputt/bakay_gergely_zeneszerzo_2/friss.html

Copyright © 2000-2012 PROHARDVER Informatikai Kft.