Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freddy TNT

    őstag

    Szerintem egy vincsi meghibásodására 50% az esély. ( vagy megdöglik, vagy nem) RAID0 esetében azért még sem 100% hogy elvesznek az adataid.

    Én kétségbe vonom, hogy egyáltalán nagyobb az esélye. Elvégre ha külön-külön lennének használva (nem RAID-ben) akkor is ugyanakkora az esély a meghibásodásra.Na de azzal nem lenne semmilyen sebesség-növekedés. (igaz akkor legalább az egyik megmarad....na de ugye melyik ? :U :D ) Ha meg villám, áramlökés...egyebek okozzák akkor oly mindegy.

    A RAID-et nem hülyeségből találták ki. Ténylegesen gyorsabb,mintha csak 1 vincsi lenne. (és szerintem érzékelhetően) Nekem csak egy mezei SIlicon image 680-as van,de azért ez sem olyan borzalmas.....mondjuk jó lenne egy hardveres, minőségi. Na meg könnyen jár a szám. Nekem van egy biztonsági merevlemezem is.
    ''Viszont amikor el szokott fogyni a munkawinyón a hely, akkor kapod a legfontosabb adatot, amit csak a raid-re tudsz tenni, és mentés esőtt (vagy alatt) száll el az egyik winyó.'' => ezt nem értem. Kifejtenéd egy picit bővebben ?

    Azt azonban aláírom én is, hogy van vele cirkusz bőven. :(

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák