Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    Na most toltam fele jóideig hát.. qrvára nem érzem azt a quakelive feelinget (nyomokban sem) mint eddig, akár a loadout shit után is. Viszont legalább az egérkezelése olyan, mintha filter_angle és m_filter be lennének kapcsolva egy csipetnyi cl_mousesens-el fűszerezve zseléstaknyoncsúszós alapon. Az biztos, hogy az eddig használt cfg-met totál át kell majd irnom, mert fullra más, olyan mintha vettem volna egy szar tescos chungwai egeret és azzal próbálnék eltalálni valamit beb@szva. De van akinek műxik előbb volt fent egy srác az alázott csúnyán mindenkit, látszott hogy nem kezdő. De persze a nevek totál megváltoztak annyira, hogy az évek óta QL cimbik rámköszönnek azt sem tudom ki kicsoda, úgyhogy lehet akárki, egész végig azt találgattam kiféle miféle. Úgyhogy a véleményem annyi mára az egészről, hogy ÁLDOTT LEGYEN AZ ORÁL BZMG! Mert hogy sz**pni fogunk, az is hétszentség elvtársak. syncerrort meg hágja meg halomba' édesanyja nevenapjára róbertgida üstökén dagonyázó tetvek ürülékében 3 talicska kan dobberman miközben a sápadt holdfény melengette marianna árok mélyén betoncsizmában mereng az élet dolgairól és elsusogják neki az univerzum rejtelmeit azok a viziökörnyál moszatizé bigyulák, amikkel a teletabbik csapkodják a buflák fejit hogy érezze a törődést BZMG

Új hozzászólás Aktív témák