Hirdetés

2014. október 24., péntek

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Puk kód (téma lezárva)

(#1) csontváz

csontváz
(őstag)

Szóval azt történt ma velem hogy egyik haveromtól megkaptam a kártyáját volt rajta 100ft a kártyáért adtam 200ft. És vettem egy eltöltő kártyát. De elcsesztem a pin -t. Most kéri a PUK kódót de nincsen meg. Ilyenkor mi a teendő?

msn: freddykruger23@hotmail.com

(#2) Panther válasza csontváz (#1) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Kérdezd meg a haverodtól... más módot nem látok. :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3) tomcs válasza csontváz (#1) üzenetére

tomcs
(őstag)
LOGOUT blog

a pin1, pin2, puk1, puk2 kodok elvileg jarnak a kartyahoz, szal harcolj 200ft-odert :)

Négy éve két új autónk volt. Most csak egy van, meg egy négy éves. Rosszabbul élünk, mint négy éve.

(#4) csontváz

csontváz
(őstag)

Az a gond hogy a havernak sincs meg. :( Nem lehet sehogy más hogy a puk kodót megadni? Vagy ki játszani?

(#5) Niquis válasza csontváz (#4) üzenetére

Niquis
(senior tag)

Sztem meg kell próbálni a szolgáltatónál is. Hátha.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#6) Ybear válasza csontváz (#4) üzenetére

Ybear
(tag)

Sajnos kellenek a papirok, amiket a vásárláskor kapott az 1. tulaj. Ő ezekkel a papírokkal kérheti, hogy mondják meg a PUK, PUK2 kódokat. A papírok nélkül esélytelen. :(

(#7) Tapsi válasza csontváz (#4) üzenetére

Tapsi
(őstag)

Max,ha van adatkábeled + szoftvered,akkor esetleg felhekkelheted.
Ha + nem értesz hozzá,akkor proba a szolginál,de javaslom,hogy személyesen mennyé be.:))

(#8) Ybear válasza Ybear (#6) üzenetére

Ybear
(tag)

Oops...
Temészetesen nem a kódokat tartalmazó papírok, hanem a számla kell.

(#9) Ybear válasza Tapsi (#7) üzenetére

Ybear
(tag)

A SIM kártyát? Hogyan hekkeled meg, ha nem fér hozzá a készülék, mert a PIN be van állítva?

(#10) Tapsi válasza Ybear (#9) üzenetére

Tapsi
(őstag)

Ne aggódj,a leleményes emberkék megoldják.
Ha egy komplett webszervert le lehet amortizálni,akkor ez már tényleg semmiség.

(#11) Panther válasza Ybear (#6) üzenetére

Panther
(HÁZIGAZDA)

Na ja. A szolgáltató csak akkor fogja megmondani ha megvannak a papírok.

De hogy lehet elveszteni a PUK-kódot?? (Csontváz haverjának szólt)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#12) Ybear válasza Tapsi (#10) üzenetére

Ybear
(tag)

Sajnos a webszerverenél igazad van. :(
A mobiloknál még nem találkoztam ilyen hekkelő programmal. Azzal már igen, hogy a SIM-et kiolvassák és a tartalmát megváltoztatják PC + kártyaolvasóval. Nem mobiltelefonnal.

(#13) Tapsi válasza Ybear (#12) üzenetére

Tapsi
(őstag)

Valahogy biztos + csinálják.Mobillal,vagy anélkül.:O:O:O:O:O

(#14) Ybear válasza Panther (#11) üzenetére

Ybear
(tag)

Hehe... :)
Ha most megkérdeznél, hogy hol van az 5 évvel ezelőtt vásárolt kártyám PUK kódja, könnyen bajba kerülnék. (Tényleg, vajon hova tettem, hogy yóól meglegyen??? Csak megvan vhol...)

(#15) Cefa

Cefa
(senior tag)

Én még a pin-t is letiltom utálom a kódokat.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#16) Vaze

Vaze
(senior tag)

hehe Cefa jotudni;]

LG 42''LA740V,Samsung S4,S5

(#17) tomcs válasza Cefa (#15) üzenetére

tomcs
(őstag)
LOGOUT blog

ebben mondjuk igazad van... van 1 prepaid kartya altalaban 1000-3000ft kozott sozkott rajta lenni.. na ezt minek ennyire vedeni ha ellopjak ugyis bukod viszont ha be birja kapcsolni jo esellyel a kapzsisag es a hulyeseg gyoz, nekiall lehasznalni. meg biztonsagi kod sincs megadva, ha be tudja kapcsolni siman akkor nem kell hekkelgetni, nem ir(at)ja at az imeit es van esely akar a kerestetesere is. persze azert a havidijas kartyamon hasznalok pinkodot de a tartalek dominora tenyleg minek

Négy éve két új autónk volt. Most csak egy van, meg egy négy éves. Rosszabbul élünk, mint négy éve.

(#18) KERO_SAN

KERO_SAN
(senior tag)

:D:D:D:D:D
Velem is kb. ugyan ez tortent..:)
Csak tolem kolcsonkertek, kikapcsoltak, 3* elb... elrontottak a pint, es szia :]
Csak szolgaltatonal szamla vagy elofizetoi szerzodes elleneben adnak ki puk kodot.

Ezt buktad :]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#19) Nimrod válasza Panther (#11) üzenetére

Nimrod
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem kellenek a papírok, elég az ügyfélbiztonsági kód (ami a szerződésen van).

Az internet hülyévé tesz.

(#20) torz on borz válasza csontváz (#1) üzenetére

torz on borz
(PH! addikt)

Melyik szolgáltatóhoz tartozik az a sim ?

A SÖRöm a legszebb öröm !

(#21) csontváz

csontváz
(őstag)

Köszi a válaszokat. Majd csak tudok valamit csinálni. :) Elmegyek a haveromhoz éa addik keresük mig meg nem találjuk. :) Remélem meg lesz. De csak az a baj hogy 2500pénzel töltötem fel a kártyát és ha nem lesz meg oda vesszik :(

(#22) Nimrod válasza csontváz (#21) üzenetére

Nimrod
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Azért óvatosan! Ha jól gondolom Vodás SIM-kariról van szó és csak 10x baltázhatod el a PUK kódot! Utána go service :)

Az internet hülyévé tesz.

(#23) Cefa válasza tomcs (#17) üzenetére

Cefa
(senior tag)

Pontosan igy gondolom én is.
De még annyit hozzáteszek hogyha illuminált állapotban elkezdel szórakozni vagy más kezd el a te telefonoddal akkor lehet hogy a sokadik próba után már csak a szervízben tudják visszahozni a telcsit.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#24) JFL

JFL
(lelkes újonc)

Pannonos kártya esetén a PannOnlinera való bejelentkezés után a kártya alapadatainál meg lehet nézni a PIN2 és a PUK kódot. Ha nem Pannonos, akkor nem tudom. :)

(#25) csontváz válasza Nimrod (#22) üzenetére

csontváz
(őstag)

Igen vodás kártya. Vigyázzok :)

(#26) csontváz válasza JFL (#24) üzenetére

csontváz
(őstag)

Sajnos nem Pannonos. :(

(#27) Törzsfőnök

Törzsfőnök
(tag)

Helló

Van az apámnak egy t-mobil kártyás telefonja. Sajnos véletlenül kidobhatta a pin-kódot és a puk-kódot tartalmazó mappát és elfelejtette a kódot. :Y Próbálkozott a pin-kóddal, de most már puk-kódot kér a telefon. Szerencsére a számla+blokk megvan a t-mobilos kártyáról.
Ezen papírok alapján a szolgáltató megmondja nekem a kártya pin és puk kódját?
Vagy ezt felejtse el apám és vegyen új kárytát?

[Szerkesztve]

(#28) I_Am válasza Törzsfőnök (#27) üzenetére

I_Am
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Személyesen az ügyfélszolgálaton tudnak segiteni, amennyiben számlával és személyivel tudod igazolni a vásárlást. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#29) Törzsfőnök válasza I_Am (#28) üzenetére

Törzsfőnök
(tag)

Huh akkor megúszta a faterom, mert meg van minden számla meg ilyesmi.
kösz az infot. ;)

[Szerkesztve]

(#30) Blood84

Blood84
(lelkes újonc)

karit be a mikroba pár mp.-re, utána beméx a vodához kártyacserére és kapx uj kodokat. (axem nem kérnek papirokat) csak a legvégsö esetben proxáld +.

(#31) Viktor0610 válasza Blood84 (#30) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Mi lesz a kártyával, ha bedobom a mikróba? Nem látszik rajta semmi nyom utána?

Hogy on is legyek: a telefonos ügyfélszolgálat megmondja a kódot (hátrány: kell mégegy olyan kártya, h. ingyen tudj beszélni az ügyintézővel).

[Szerkesztve] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb" :D

(#32) tildy válasza KERO_SAN (#18) üzenetére

tildy
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Neem teljesen bukta. .
Pl ha pannonos volt, és a pannonlinre reggelt ser, akkor tt fenn vana puk kód is:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) Blood84 válasza Viktor0610 (#31) üzenetére

Blood84
(lelkes újonc)

megöli a karit 1-2mp elég neki. nem fog meglátxani

(#34) Santses

Santses
(fanatikus tag)

Hali! Most nekem is ilyen bajom van! Elbaxtam a pint és Puk -ot kér! És foggalmam sincs hogy hol a papírja! Nincs valami progi ami kitudja olvasni a kódokat vagy valami?
Kell hogy legyen megoldás..vagy nincs? :F :O

(#35) Viktor0610 válasza Santses (#34) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

A ''progi'' neve ügyfélszolgálat.
Attól függ, melyik szolgáltatóhoz tartozol: 1220, 1230 v. 1270.
Beazonosítanak, megmondják, visszacsinálod.
Ennyi...

[Szerkesztve] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- "Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb" :D

(#36) Santses válasza Viktor0610 (#35) üzenetére

Santses
(fanatikus tag)

offkoz csak kérnek valamilyen 5 jegyű kódót amivel azonosítanak.. És azt én má nemtom..

(#37) Viktor0610 válasza Santses (#36) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Anélkül nem megy? :F Melyik szolgáltatónál vagy?

(#38) Santses válasza Viktor0610 (#37) üzenetére

Santses
(fanatikus tag)

témobile.. és anélkül nem megy mivel 1 órája hívtam őket! Mondta hogy a nélkül nem tud segíteni!

(#39) Viktor0610 válasza Santses (#38) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Esetleg bemutatóteremben tégy egy próbát (személyi legyen nálad), legvégső esetben kártyacsere -ez kb. 3-5 e Ft.

(#40) Santses válasza Viktor0610 (#39) üzenetére

Santses
(fanatikus tag)

Hát igen ha nincs más megoldás! Engem az érdekelne hogy programmal nem e lehet ilyet megoldani.. Olyan progi ami kiírja a kódót!

(#41) Viktor0610 válasza Santses (#40) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Gyanúm szerint nincs, de kíváncsi v.ok, más szerint van-e!!!

(#42) nanne

nanne
(újonc)

Sziasztok!
A következő a probléma aminek megoldásában a segítségeteket kérném:
A lányom elfelejtette a telefonja pin-kódját, 3x nem jól írta be, ezután kérte a puk-kódot, ezt beírta, viszont nem jól adta meg az új pin-t és a sim letiltódott.
Mit lehet tenni ebben az esetben? Van rá lehetőség, hogy újra aktiváljuk a sim-et?

(#43) (Bundás) válasza Santses (#40) üzenetére

(Bundás)
(PH! kedvence)

Kábellel Nokiákból régebben ki lehetett olvasni a kódokat. Náluk kell legyen ilyesmi, szervízbe...

pf, na ez a hsz. se most volt! :D

[Szerkesztve]

(#44) Viktor0610 válasza (Bundás) (#43) üzenetére

Viktor0610
(VIP)
LOGOUT blog

Jó, h. felhoztad a témát. Ennek ''örömére'' ;] be is zárom.
A továbbiakat az ''Azonnali (mobilos) kérdések órája'' topikban kérném megbeszélni.
Köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Puk kód (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.