Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz shunter #48183 üzenetére

    Tapasztalatból írok, Goldom volt (2.0 Elite Európai nevén azt hiszem). Jó a hangzása, jó, hogy nem log az arcodba mikrofon, kellemes viselni, jók a hangprofilok szóval egy jó kis füles, olcsónak véletlen sem nevezném a maga 30 ezer fölötti árával. A virtuális hangzés halottnak a csók kb., legalábbis számomra egy sztereó, egy korrektül scriptelt audióval egy játékban sokkal jobb. Amit tudni kell róla, hogy összecsukható és erősnek és rugalmasnak tűnik az egész, az is, de van egy gyenge pontja: a zsanérok. Ezek annyiból állnak, hogy a két műanyag részbe fúrtak egy lyukat és beletoltak egy fém rudat. Na ez itt szét fog repedni ha leejted néha, vagy ha nagy(obb) a fejed, vagy egyszerűen csak elfárad az anyag. Szar konstrukció szvsz...
    Még gariban cserélték, de a boltossal kötöttem egy (számára) k*va jó üzletet, a 30+ ezres Gold helyett inkább egy Turtle Beach Stealth 400 -at kértem (24 körül van) :DDD Erről amit tudni kell, hogy tud mindent amit a Gold (igen, teljesen wireless), kivéve a "virtuális térhangzást" ami kicsit sem hiányzik (nekem). Ennek mindene szövet, amit én preferálok nem szeretem a műbőr genyát (de a gold valóban kényelmes ennek ellenére is!). Nem hajtogatható, talán masszívabb és tartósabb lesz, dehát erről majd 1 év múlva... A mikrofonja jó is meg rossz is, jó, mert sima jack-kel bármilyen rádugható és gyárilag is egy korrekt darabot kapott. Rossz, mert emiatt épp ki***ott érzékeny tud lenni néha. Meg kell szokni, de ha ez megvan akkor nyilván sokkal jobb. Akksi időt össze se lehet hasonlítani nem egy kategória 3x annyi ideig bírja a turtle beach. Hangosabb is, és sokkal sokkal több és tisztább mély van benne. Ja, és a 3x annyi akksiidő ellenére fele olyan nehéz, nagyon könnyű cucc
    Akinek meg kell a térhangzás is annak ott a Turtle Beach Stealth 500, ami kb. azonos árkategória a Golddal.
    Én biztos csak TB Stealth 400 -at fogok venni mert még ezt a 20-25 ezret is sajnálom arra, hogy 1 év alatt betörjön valami, kényelmes, sokáig bírja és fasza a hangzása.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák