Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    válasz Tomi2004 #213 üzenetére

    Az alapvető hiba szerintem abban van, hogy tudni kell mit lehet és mit nem lehet telepíteni Androidos gépre. Amit biztosan nem, azok a windows-os alkalmazások. Azokat ugye .EXE fájlokkal lehet elindítani vagy telepíteni. Az androidos készülékeken csak .APK fájlokat lehet futtatni, azok felelnek meg a windows-os EXE fájlnak. Vagyis olyat nem lehet csinálni, hogy mondjuk egy skypeot vagy MSN-nt letöltünk a netről valahonnan, mert az valószínű hogy nem androidos lesz. Kifejezetten olyan oldalon keresgélni az ilyesmit, ahol egyértelműen fel van tüntetve, hogy milyen OS-re szánták az aktuális alkalmazást.
    Kezdésnek a legegyszerűbb a Google Play Store, ahol rengeteg ingyenes alkalmazás található. A Skype is köztük van, és tökéletesen működik androidon is. Ahhoz hogy beszélgetni tudj a pároddal skypeon keresztül (mármint kamerával együtt), ahhoz nyilván kell egy előlapi kamera is. Ez ha jól tudom van az említett tableten. Szóval minden adott a dologhoz. Amikor kipróbáltátok és nem működött akkor pontosan mi történt? Mi volt a hiba jelenség? Ment minden, hang is volt kép nem? Mert akkor lehet hogy be kellett volna kapcsolni valahol (kis ikonra kattintani, stb...), ez is sokszor előfordul. Nekem is volt már olyan, hogy annyira egyszerű kis dolog volt a probléma megoldása. Mert nem tartom valószínűnek, hogy nem meg a video chat egy tableten, amin van előlapi kamera, van benne wifi, van aktív internet és telepített skype is.

    Ja még annyit, hogy külön csak MSN alkalmazás nincs androidra, olyan viszont igen, ami tudja kezelni az összes ilyen chat-es progit. Például az eBuddy, vagy IM+ és hasonlók. Ezek azt tudják, hogy ha pl az MSN-t szeretnéd használni, akkor bejelentkezel az MSN felhasználóneveddel és jelszavaddal és megjelennek a kontaktok. Ha még a facebook-ot és skype-ot szeretnéd mellé, akkor azokat is ugyanúgy kell kezelni, vagyis külön külön bejelentkezel (továbbra is csak egy programon belül vagyunk, pl.: IM+) és megjelennek ezek a kontaktok is. Remélem tudtam segíteni kicsit és érthető is nagyjából :)
    Ha bármilyen további kérdésed lenne szólj nyugodtan, szívesen válaszolok, ha tudok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák