Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    válasz #79335424 #193 üzenetére

    A YouTube és még kb az összes többi alap alkalmazás nem jelenik meg a Play Store frissítés oldalán. Viszont ha rákeresek a YouTube alkalmazásra, akkor ott van az Update gomb is. Szóval nem nyúlok a YouTube-hoz, viszont a Maps-et frissítettem és most már ott szerepel a frissítési oldalon (mint Up to date, vagyis legfrissebb). Szóval a későbbiekben ha már lesz kb 10 alkalmazás amihez van frissítés, akkor nem lesz közötte a YouTube és lehet nyomni az Update All gombot.

    A kernel verzió 3.0.8

    A frissítés úgy történt, hogy a letöltött 250 Mb-os zip file tartalma ez volt:
    aml_autoscript
    factory_update_param.ini
    U-boot-aml-ucl.bin : u-boot
    uImage
    uImage_recovery
    Update.zip

    Ezeket felmásoltam egy microSD kártyára, beraktam a slotba, restart. Volume down + Power gomb egyszerre, bejött az Overmax logo, majd az android figura és automatikusan ment is a frissítés. Nem volt semmilyen szöveg kiírva, kb 3 perc alatt végzett is, majd restart. Utána első indulás kb 3-4 perc és már meg is jelent a szép kezdő képernyő :) Viszont a Google account wizzard nem jelent meg alapból, nekem kellett manuálisan elindítani az account hozzáadását. Egyébként a nyelv alapból angol volt, nem lengyel.

    A falsh persze nem működik egyik böngészőben sem. De elvileg meg lehet oldani manuálisan. Eddig sem használtam annyira, szerintem most sem fog hiányozni, de azért ha lesz kedvem utánanézek és megcsinálom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák