Hirdetés

2014. október 25., szombat

(#1) Club

Club
(őstag)

Kész!
Sziasztok!
mi az az out kiterjesztésű fálj?
Azon belül van cue, meg bin!
Hogy kell ezekből pékézláb intallálható cd-t csinálni?

(#2) jojojo válasza Club (#1) üzenetére

jojojo
(senior tag)

Alcohol120%-ot ismered? Azzal probáld meg.

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#3) jojojo válasza jojojo (#2) üzenetére

jojojo
(senior tag)

http://www.honositomuhely.hu/ism/kat8/cd/alco120.html

(#4) Club

Club
(őstag)

Avval megy, semmi cécó?Simán normál installálható cd-t csinál belőle, és úgy írja meg?

(#5) jojojo válasza Club (#4) üzenetére

jojojo
(senior tag)

igen ez kiirja ha kell

(#6) Flash (The Original) válasza Club (#4) üzenetére

Flash (The Original)
(kvázi-tag)

Az Alcohol120 csinál neked egy virtuális cd/dvd meghajtót, amit a gép ugy kezel mintha valódi lenne. Elindítod a progit, és csatlakoztatod a képfile-t, ezután már csak meg kell nyitnod az új meghajtót, és már műxik is!

No Comment.

(#7) dzsoni válasza Club (#1) üzenetére

dzsoni
(senior tag)

Daemon Tools +oldja a gondod.

(#8) Club

Club
(őstag)

Megvan az alcomohol 120!
Ott mibe menjek?
Hogy niyssam meg?
Vagy mi?
írjátok le részletesen lécci!
Nemértek ehhez!
ELindítom az alholst!
Addig vágom!
Aztán ghfy nyissam meg az Out fáljt?
És akkor kíírja ?
Vagy mt hogyan?

(#9) =l@m@=

=l@m@=
(újonc)

Nero!!!!
Menu/képfájl kiírása
berakod a cd-t azt írás!

Ennyi :))

Wake UP Neo! The Matrix has you!! <- Ez meg mi, ezt ki írta ide mert én nem az biztos!!!!!

(#10) Flash (The Original) válasza Club (#8) üzenetére

Flash (The Original)
(kvázi-tag)

Na van vmi olyan hogy virtuális meghajtó létrehozása! Azt tedd, majd csatlakoztasd a képfile-t, a többit már leírtam!

No Comment.

(#11) jojojo válasza Club (#8) üzenetére

jojojo
(senior tag)

#6 válasz nem elég?:)

Virtuális eszközhöz csatlakoztatod a filet és ennyi

(#12) Club

Club
(őstag)

Látom nemértitek a priblámámat!
Sík vagyok ehhez!
Elindítom az alcoholt!
Ott ha rámegye hogy megnyitás, semmisejönelő, mármitn enmtudja megnyitni a *.out kiterjesztsű fálj-t, mivel nemismeri meg!
Ez a képkészításes dogolgot meg nemvágom!

(#13) guess.who válasza Club (#1) üzenetére

guess.who
(senior tag)

Először is: ugye ezt letöltögetted, és volt .001, .002, stb. fájlod? Wincommanderrel összefűzted, ugye?...

Ha igen, akkor nehogy kiírd CDre! Töröld ezt az .outot, és ha még megvan a .001 és a többi fájl, akkor WinRARral tömörítsd ki. Ekkor megkapod a .cue-t és a .bin-t, amiket már kivéshetsz CDre...

...the fire in her eyes grew dim and then died as the poison inside reached her heart...

Flash (The Original)
(kvázi-tag)

Avagy ezt a *.cue, *.bin file-t tudod csatlakoztatni az alcohol-ban!

No Comment.

(#15) Club

Club
(őstag)

Apró bibi!
A rar nem lett jó!
Hibnak jelezte mindegyiket!
Szal csak kommander tutta összeileszteni hba nékül!

(#16) Flash (The Original) válasza Club (#15) üzenetére

Flash (The Original)
(kvázi-tag)

Szal összeillesztetted! Milyen formátumban van a file?

No Comment.

(#17) Club

Club
(őstag)

out kiterjesztésben
Két cd-nyi anyga!
ha az out-ot megnyiotom, azon belül van bin, meg cue!

(#18) jojojo válasza Club (#17) üzenetére

jojojo
(senior tag)

oké akkor a cue megnyitás az Alcohol120%-al ok?

(#19) Club

Club
(őstag)

áááááááááááááááááááá
van egy out kiterjesztésű fáljom!
De ezen belül van a cue, meg a bin!
Az acohollal nemtudom megnyitni!

(#20) Flash (The Original) válasza Flash (The Original) (#16) üzenetére

Flash (The Original)
(kvázi-tag)

Sikerült az alcohollal létrehozni a virtuális meghajtót?

No Comment.

(#21) guess.who válasza Club (#15) üzenetére

guess.who
(senior tag)

Ugye a WinRARod verziószáma legalább v3.0?! Régebbivel lehet gond...

A Commander MINDENT összeilleszt kérdés nélkül... Az nem jelent semmit, hogy megcsinálta. :)

Egyébként:
http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=16189

...the fire in her eyes grew dim and then died as the poison inside reached her heart...

(#22) jojojo válasza Club (#19) üzenetére

jojojo
(senior tag)

tessék??

Alc.-ban file-megnyitás itt megkeresed azt a vinyot ahol van a cucc-ráklatty az out-ra majd a a cue-ra és meg kell nyilnia!!

(#23) guess.who válasza jojojo (#18) üzenetére

guess.who
(senior tag)

Ne szivassátok már. Nem tudja kicsomagolni a .cue fájlt, akkor hogyan nyitná meg Alcohollal?!?!

(#24) jojojo válasza guess.who (#23) üzenetére

jojojo
(senior tag)

az elején azt írta van 1 bin meg 1 cue nem? akkor mit akar kicsomagolni azon?

(#25) KovacsUr válasza jojojo (#24) üzenetére

KovacsUr
(PH! addikt)

BENNE vannak ezek a fájlok egy tömörített fájlban (valószínűleg RAR-ban), de nem tudja kitömöríteni. Most már világos? :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#26) Flash (The Original) válasza Club (#12) üzenetére

Flash (The Original)
(kvázi-tag)

Mindenképpen találj vmi tömörítőprogit, és szedd ki azokat a képfile-okat az out-ból! Ha ez megvan akkor már szerintem menni fog! Ha nem bírod kitömöríteni akkor vagy az összeillesztés, vagy a tömörítés lett elcseszve!

No Comment.

(#27) guess.who válasza jojojo (#24) üzenetére

guess.who
(senior tag)

Nemnem... Olvasd el: van egy .out, és (gondolom Wincommanderrel ha rákkattan, akkor) azon *belül* lát egy .bin-t és egy .cue-t.
Ami teljesen normális, mivel a WC .rar-nak hiszi (hiszen az is), mert megnézi a fejlécét, kiolvassa a .rar tartalmát (mondjuk az első 15 megából), a többivel meg nem törődik. Csakhogy ez össze van fűzve, és így már nem ér egy kalap szilvát sem.

(#28) jojojo válasza guess.who (#27) üzenetére

jojojo
(senior tag)

ezt benéztem:DDD

(#29) guess.who válasza Flash (The Original) (#26) üzenetére

guess.who
(senior tag)

Abból már nem fogja tudni kitömöríteni, mert az eredeti rarnak minden egyes szeletében fejléc-adatok voltak, és ha csak egymás után másolja...
Ez kb. olyan, mintha azt hinné valaki, hogy ha egymásra tesz 7 CD-ROM-ot, akkor az már DVD lesz... :DDD

(#30) KovacsUr

KovacsUr
(PH! addikt)

Na, hexa editorral elkezdesz keresgélni a fájlban 'Rar!' stringre (ez a fejléc? javítsatok ki), ha találsz egyet, odáig kijelölöd, a kijelölt részt elmented vmi.rar néven, aztán törlöd. Keresel megint, ha találsz egyet, odáig kiljelölöd, a kijelölt részt elmented vmi.r00 néven, aztán törlöd. Keresel megint, ha találsz egyet, odáig kiljelölöd, a kijelölt részt elmented vmi.r01 néven, aztán törlöd. ...

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#31) lamadou

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

Hali!
Nekem is ez a problémám, meg vannak még az eredeti *.001, *.002 stb fájlok, de winrarral nem megy. ezt írja ki: Az archívum vagy ismeretlen formátunm, vagy sérült. Amiket eddig írtatok nem nagyon jöttek be. Bár a hexa editort nem próbáltam.

(#32) bebean válasza lamadou (#31) üzenetére

bebean
(fanatikus tag)

.crc file van mellettük? miért winrar. a topik elejet sem ertettem, mert out filet szerintem a tcmd csinal, ha összefűzöl vmit. szerintem fűzd össze & nevezd at a megfelelő formatumra...

...

(#33) wnix válasza lamadou (#31) üzenetére

wnix
(senior tag)

Ahogy KovacsUr írja: Na, hexa editorral elkezdesz keresgélni a fájlban 'Rar!' stringre

ha ezt nem találod benne, akkor egy ''szétosztott'' RAR-fájlról van szó, akkor hexeditorral megnézném a fájlt valami olvasható szöveg után kutatva. Ha találsz olvasható részeket (értds: értelmes szavak/mondatok) akkor szinte biztos, hogy a fájl nincs tömörítve.

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#34) lamadou

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

Megnéztem a hex editorral. Rámentem, hogy keresse a RAR! szót, és egy 0A bejegyzésre vitt. értelmes szavak a szövegben csak néhány van(LIST). Az eleje így néz ki:524946462208912B415649204C4953547E2200006864726C6176696838000000ECA20000000000000000000010010000C90102000000000002000000000000005002000040010000000000000000000000000000000000004C495354941000007374726C737472683800000076696473787669640000000000000000000000007D000000B50B000000000000C901020028FC0100102700000000000000000000500240017374726628000000280000005002000040010000010018005856494400581100000000000000000000000000000000004A554E4B18100000F088FA771015F577FFFFFFFF4716F6777417FC775216F67700

Nemtom, hogy ez segít-e. Átnevezve avi-ra a BS Player viszi, csak hang nélkül és azt írja: File is corrupt, seeking will be very slow.

(#35) lamadou válasza bebean (#32) üzenetére

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

nincs

(#36) lamadou

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

up

(#37) lamadou válasza lamadou (#36) üzenetére

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

up

(#38) khalox válasza lamadou (#34) üzenetére

khalox
(őstag)

Akkor ez nem RAR, hanem csak simán szét van darabolva. Valószínűleg egyszerűen csak össze kell fűzni és akkor jó lesz (mondjuk lenne értelme, mert az AVI-n amúgy sincs mit tömöríteni).

(#39) L3zl13 válasza lamadou (#34) üzenetére

L3zl13
(PH! nagyúr)

Az valamilyen videó fájl.

Ha nem hexában nyomod be többet megtudtunk volna.
Így csak annyit, hogy feltehetőleg RIFF-el kezdődik. Asszem Xvid avi, de nem kódoltam vissza az egészet.
Lehet, hoyg simán tcmd-vel darabolva.

Aki hülye, haljon meg!

(#40) lamadou

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

Én is arra gondoltam, hogy csak szét van vágva, csak mivel tudnám ''összecsinálni''? Mert ha a .out-ot nevezem át ívira akkor nincs hang, mint már írtam.

(#41) khalox válasza lamadou (#40) üzenetére

khalox
(őstag)

Attól még, hogy simán szét van darabolva és összefúzted, még nyugodtan lehet hibás maga az állomány...

(#42) L3zl13 válasza lamadou (#40) üzenetére

L3zl13
(PH! nagyúr)

A BSP azt írja, hogy sérült. Lehet, hogy tényleg az, vagy hiányzik a vége.
A hang hiánya lehet akár kodek probléma is...

Aki hülye, haljon meg!

(#43) lamadou válasza L3zl13 (#42) üzenetére

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

kösz, majd megpróbálok néhány kodeket. vagy hol tudom megnézni, hogy mi kell neki?

(#44) lamadou

lamadou
(senior tag)
LOGOUT blog

yeah. VLC-vel megy a hang is! Kösz, a segítséget mindenkinek.

(#45) Johnny válasza Club (#1) üzenetére

Johnny
(senior tag)

Ha Total Commanderrel összeilleszted a darabolt file-okat és nincs meg a hozzá tartozó .crc file, akkor a kész anyagot .out kiterjesztéssel hagyja meg. Törölni kell a végéről az .out-ot és kész van.

(#46) Dávidxxx válasza Johnny (#45) üzenetére

Dávidxxx
(fanatikus tag)

Mire lehetne átnevezni?

Einstein: ''Ha ezt mind tudtam volna, inkább lakatosnak megyek!''

(#47) dj-devil

dj-devil
(újonc)

Hali!!!

Lenne egy nagy gondom, légyszi segítsetek. Letöltöttem ftp-n keresztül egy játékot, ami rar fájlokba van tömörítve, szétdarabolval. Odáig eljutok, hogy total commanderrel összeillesztem öket, de kapok egy out kiterjesztésű fájlt. Ha rarral nyiton meg az eredeti rar fájlokat, akkor bin kiterjesztésű van benne, az utolsóban pedig még egy cue fájl is. A TC-nél ha összeillesztem az utolsó fájlt nem illeszti hozzá, ebbe van cue és egy bin fájl. A TC-ben ennek az utolsó fájlnak nem rar ikonja van, hanem kis sárga doboz. Ja és a végén ha összeillesztem valami crc fájlt keres. Nem birom sehogy elindítani a játékot. Légyszi ha tudtok segíteni vagy van valami jó ötletetek írjátok meg, mert én már mindent kipróbáltam. Előre is köszi!!! :F

[Szerkesztve]

(#48) T. Almeida válasza dj-devil (#47) üzenetére

T. Almeida
(senior tag)
LOGOUT blog

Ne illeszd össze TC-vel, hanem RAr-ral csomagold ki...a kapott bin-t file-t pedig mountold be Daemon Tools-sal (ingyenes progi) és örül!

Kempó...

(#49) L3zl13 válasza dj-devil (#47) üzenetére

L3zl13
(PH! nagyúr)

Rarokat minek illeszted össze tömörítés előtt? Tömörítsd ki őket simán, a RAR, majd összerakja.

Aki hülye, haljon meg!

(#50) movado

movado
(újonc)

Hello!

Nekem is hasonló a problémám. Letöltöttem egy játékot ami 50részből és egy sfv-ből áll. Az 50 fájlhoz nem rendel semmilyen alkalmazást, rar-ral nem lehet kitömöríteni(csak betömöríteni), és ha TC-rel egyesítem akkor .out fájlt kapok, ami tartalmaz egy .mdf és egy .mds fájlt. Ha bemountolom az out fájlt, akkor kiírj ahogy sérült a lemez, vagy olyan formátumot használ ami nem kompatibilis a windows-al. Tanácstalan vagyok, kérlek segítsetek ha tudtok! Köszi!

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.