Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anonym1s

    őstag

    Sziasztok.
    Itthoni halozatban vannak windows gepek, media lejatszok, tv-k, meg a ruterre kapcsolt vincseszterek.
    Idonkent az tortenik, hogy a windows gepek latjak egymast a halozaton, de ezen kivul semmi mast.
    Illetve ugy van, hogy amikor kattintok a halozatra a windows intezoben, akkor csak a masik windows gepet listazza, semmi mast. Viszont ha a windows intezobe beirom a megosztott mappak/meghajtok eleresi utvonalat, akkor siman belep es mukodik rendesen de ha visszalepek a halozatokba es frissitek nem listazza azt ahol egy masodperce jartam, de ha ujra beirom az eleresi utvonalat, az enter lenyomasa utan egy masodperccel mar benne is van.
    Pl.: beirom a windows intezobe hogy \\OPENELEC vagy \\DUNE vagy barmit ami a halozaton van akkor belep azonnal, csak nem listazza ki. Ez igy nem lenne tul nagy baj nekem, de vannak olyan programok, amiknel a forras kivalasztasnal nem lehet eleresi utvonalat beirni, hanem valasztani a kilistazott eszkozokbol, de mivel a windows nem listaz ki semmit a ket win7 gepen kivul, ezert nem tudok forrast megadni az ilyen programokban.
    Valahol a beallitasokban (nem emlekszem hol) talaltam "halozatfelderites" menupontot, ami engedelyezve volt.
    Mindenesetre en letiltottam, majd ujra engedelyeztem, hatha beragadt valami de nem valtozott semmi.
    Kerdes hogy miert van ez, es mi a problema megoldasa?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák