Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slashing

    senior tag

    válasz ceia #21614 üzenetére

    A speed dial ugyan olyan mint az összes többi kényelmi eszköz, ha hozzászoksz gyorsabb mint a másik ha nem akkor nem. Én hozzászoktam hogy új tab aztán választok a 20 db oldal közül, ezek nálam fix dolgok(hírek, fórumok, stb...) sosem változnak, évente egyszer talán bekerül egy új oldal vagy kikerül valamelyik másik..

    A könyvjelző sávom állandóan változik mert oda mentek olyan dolgokat amik 1-2 napig fontosak vagy hosszabb távon de rendszeresen tisztítva van, így nincs idő hozzászokni hogy a prohardver fórum ikonja mindig ugyan ott balról az 5 ikon. Kb. 30-40-50 elem van a könyvjelző sávon, mindegyikből már csak egy ikon látszik. Bal szélre kerül nálam mindig az éppen aktuális dolog ami 1-2 napig tuti fontos lesz...

    Emellett van maga a könyvjelző lenyíló menü amit már külön opera gomb segítségével csináltam a bal felső sarokba az opera menü mellé. Ott meg vannak a gyűjtött dolgok amik rendszerezve vannak és csak akkor használom őket amikor éppen kellenek de akkor viszont úgy hogy könnyen megtaláljam őket. De mivel ha kiraksz valamit a könyvjelző sávra akkor az bekerül a könyvjelzők gyökerébe is így ami nincs könyvtárba rendezve az könnyen elvész. Ha a mindennapi könyvjelzőket beraknám egy könyvtárba akkor 3 kattintásból érném el az adott oldalt, Speed dial-al meg csak kettő, új tab megjelenik a 20 oldal ikonja és választok. Ez nekem gyorsabb mint lenyitni egy menüt kiválasztani egy könyvtárat majd onnan egy oldalt.

    +A speed dial-ra van egy csomó hasznos(bár nekem egy sincs) kiegészítő amivel fel lehet turbózni szóval nem muszáj ott könyvjelzőnek lennie. Lehet ott időjárás előrejelzés, hírek stb...

Új hozzászólás Aktív témák