Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coolmat

    őstag

    Üdv!

    Tegnap intéztem el, hogy az egyik Dominós számomból Fun aranytárskártya legyen (Likehoz lett hozzátársítva). Ez mind szép és jó, de van egy kis gikszer vele: a szerződéskötéskor meg kellett adnom a bankszámlaszámom, mert banki átutalás van bejelölve fizetésnek nálam, holott távszámláról fizettem eddig. Mondom nem baj, de rákérdeztem, hogy vissza tudom-e majd állítani távszámlára, azt mondta az ügyintéző persze. Hát ez valahogy nem igazán sikerült, mert a következő most a helyzet: a My-T-Mobile a Like-os számomon nem enged folyószámlaszinten belépni (nem fogadja el az 5 jegyű kódot, mellesleg ugyanezt a kódot adtam meg a Funhoz is, szóval ez sem lehet gond), a Fun-os számomon pedig egyszerűen be sem enged a My-T ("Belső hiba Ismeretlen ok."), előtte még Dominósként be tudtam vele lépni. A távszámlára belépve még ott van a folyószámlám elfogadott státusszal.

    Kérdéseim: most akkor automatikusan levonja majd a számlámról a pénzt vagy továbbra is távszámlára kapom majd a csekket? Valamint miért nem enged be a folyószámlaszinten a my-t a like számomon funos társítás óta, ill. miért nem enged be egyáltalán a funos számomra?
    +1 kérdés: Fun-nál a *102# egyenleglekérdezés ugyanúy ingyenes mint Dominónál?

Új hozzászólás Aktív témák