Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaborbol

    őstag

    válasz DopeBob #13923 üzenetére

    Szerintem jo cuccokat csinalnak, eppen most koszont el egy 5 bay-es ugyfelnel. 2011-ben lett veve es nem volt Battery backup alatt, mert minek,( szerintuk) ,de azert havi egyszer minimum van naluk aramszunet.
    Egesz sokat birt, most is egy ilyen megy helyere. 1515+

    Mas.

    Ruhaipari ceg, Cimke amit bele kell varrni minden termekbe nem keszul, mert a ketto darab 20 eves soros nyomtatot vezerlo PC nem indul. Kimegyek kattog a vinyo, mentes nincs....
    Fejetore allitom a vinyot( ez most jott be harmadszor) elkezd bottolni:

    Bios->HDD error, please backup data replace HDD press F1 or F2 to continue.
    Gepen dolgozo ember! Szuper itt mindig F2-tot kell nyomni, mar egy honapja irogatja, de O RAJOTT, hogy F2-vel tovabb megy :C

    Aztan windows needs to be repaired press R.
    Nyomjak R-t mert igy szokott csak bejonni az XP.
    Es meg ez sem tunt fel? Arra gondolt, hogy meleg van az irodaban, es majd csak megoldodik magatol a hiba...

    Hat nem, soha tobbet nem bootolt be, de le tudtam menteni a 300 db kezzel begepelt cimket es atrakni egy uj gepre a programmal egybe, jo hogy volt egy pci-x es dual soros portom.

    Azert megkerdeztem, hogy ha a kocsin latja az alacsony olajszint lapmat akkor is csak a szep szinebe gyonyorkodik-e, de csak hummogott.

    A het vicce ISP tol, Ugyfel hivja oket, hogy szakadozik az internet kb 10 masodpercenkent elkoszon-majd visszajon. Ugyfeles elkuldi a modem melle, es mondja meg hogy mit csinal a Wi-Fi ikon melletti led.
    Villog?
    Igen! Ha villog akkor azt jelenti,hogy belso halozati gond van es szoljon a rendszergazdanak.

    WTF :F Egy hetig szabin vagyok, aztan mar itt tart a tudomany? Lemaradok mindenrol. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák