Hirdetés

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz m3ss #7772 üzenetére

    Én a helyedben a D7K-t futtanám a az 5D ellenében (vagy hármasra bővíteném fel az összehasonlítást).
    Ezeket is megfuttattam keresgélésnél, nagyjából kereső méret illetve manuálüvegezés volt a legfőbb plusz a canon oldalon, már meglévő nikon rendszerről váltva, a nekem főként számító dolgok közül. Hétvégén összenéztem egyébként a fujim és az 5D keresőjét, szemre szélességben ugyanakkora, magasságban hangyányit nagyobb az 5D kukucskája (tévedés jogát fenttartom, csak szemre tudtam ellenőrizni).

    Nem akarok nagypofájúskodni, de D90 szenzora monitornyiban is elég kevéske iso1000 fölött, 1600 pedig legtöbbször 'kuka' (ezen remélem senki nem sértődik be vagy ellenkezik, én így láttam, zavart). Amíg D7K szenzora 99,9%ban bőven jobb eredményt hoz 3200on. A lenti kép csalóka, monitornyi méretben bőven sokkal szabad szemre is jobb a D7K mint a D90 (impressions based on D5K & 5K1).

    Tudom hogy az alábbi kép kis része az 'igazságnak' de ez is valami: értelemszerűen eredetiben tessék nézni, illetve sasszeműek a tömörítést is figyelhetik
    D7K/XE1/5DII/5K@6400

    D7K/XE1/5DII/D700@25600

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák