Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz #40935168 #49960 üzenetére

    hmm ezt az mf liveview kombot en is kiprobalom majd, az erdekes lehet...razoomolsz gondolom es ugy nezed hogy hol a fokusz? az a baj ezzel, meg az allvannyal hogy idoigenyes...legtobb lepke, de rovarok, gyikok is mar az arnyekodtol megijednek, nincs ido allvanyt allitani meg liveview-val szorakozni...orulok ha tudok 4-5 kepet loni roluk mielott tovabbrepulnek..tekerd fel az isot, ott a sok fokuszpont.
    ahogy kozelitesz hozza lovoldozol ilyen olyan rekeszen, ison mielott elmenekulne :DDD igy sztem tobb jo kep lesz. persze ki lehet fogni jo modelleket is, akkor lehet allvanyt allitani meg mindent...csak en biztos hulyet kapnek ha allvannyal a kezemben kellene setalnom az erdoben...ha meg elrakod eloszedegetni...

    taskam nekem is nem reg jott meg, minitrekker. teljesen jo, szep nagy, mindenem boven belefer. minosegileg is jonak tunik. mondjuk designra nem mondanam hogy tetszik, de annyira nem is erdekel. lognak rola mindenfele csatok, rogzitok...amiket nem lehet leszedni. pl elol derekadra tudod kotni, mintha ovet hordanal. na most ilyet biztos soha sem akarok, de a logo csatokat nem tudom leszedni. lehet levagom majd :)

    ahh allvany, nekem is vennem kell mert portre modban ha meglatnatok mit hasznalok es hogyan akkora lolozas torne ki hogy meg a halado topicban is hallani lehetne :DDD
    sztem besetalok vmi boltba aztan megnezem kozelebbrol ezeket a cullmann olcsobb allvanyokat hogy meg is mennyire tunnek masszivnak...egyszeruen nem vagyok hajlando 50+ ezreket allvanyra kolteni :N

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Aktív témák