Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz katt777 #23293 üzenetére

    És ugyan mire jó az I7 mellé egy 2000-es ram, hacsak nem az Uncore kinyírására? :F
    Az 1866 még elmegy, de szvsz felesleges annyin hajtani....

    Nálam is mennének 1600@CL7-ben, ha megint rászánnék pár órát a finomhangolásukra, de nem látom értelmét.... :N Teljesen jó így, P&P... ;]

    "1400-on nagyon lassúnak tűnnek, ..."
    Ezt viszont nem igazán értem... :F Mit jelent az nálad, hogy "tűnnek"? Azért kérdezem, mert én egy fikarcnyi különbséget nem vettem észre... :U (Még everest eredményekben is alig-alig volt különbség). Itt vannak a mérési eredméynek:
    1600@CL9:[link]
    1200@CL6:[link]
    1600@CL7:[link]

    Ja, és a biztonság kedvéért egyedül a ramszorzót és az időzítéseket állítottam. Hogy a proci vagy uncore biztos ne legyen szűk keresztmetszet, 4000-en illetve 3600-on ketyegett minden alkalommal, HT asszem OFF volt.
    Ha az 1866-os ramnak lenne bármi haszna, akkor az 1200@CL6-os eredményt le kéne mossa a padlóra.... Márpedig ilyen eredményeket eleddig nemnagyon láttam, hacsak az uncore miatt.... Az 1600@CL7-es eredmény is úgy gondolom, kellően erős.... :U És a tesztelt programoknál kevés memóriára érzékenyebb van... :U

    (#23294) subaruwrc: Ha jobban meggondolom, nekem se kéne aggódnom, még kb. 3 év Ipon garim van + 7-8 év gyártói.... :D (Mert ugye az élettartam gari EU-ban hivatalosan "csak" 10 év minden gyártónál)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák