Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz _seth_ #22843 üzenetére

    Bocsi, rövid leszek, mert már korábban ezeket is írtam. Látta fotós, cserélt rajta obit, szakszerűen megtisztították az objektívet, ami szinte sosem volt leszedve róla. Nem egyből rohantam hogy ááá mik ezek a pöttyök azonnal adjanak új gépet, vagy irgum-burgum... :)

    Itt is rengeteget találgattunk, hogy mi lehet, de még a fotós is, és a szaküzletben, itt Salzburgban is neki akartak esni, hogy ez érdekes, de akkor mondtam, hogy köszi, nem, viszem vissza. Mondták, hogy LEHET a szenzor...

    Az érdekes az, ha leszeded az obit, és úgy belenézel a nézőkébe, akkor is látni a sok foltot. Tehát kizárt hogy az objektíven legyenek. Én nem értek a műszaki részéhez, (a kép az nagyon jó, köszi) de gondoltam, ha már több fotós is azt mondja, hogy ez így nem kóser, vigyem vissza, és itt is mindenki azt mondta, sőt egy itteni Canon szerviz is ezt ajánlotta, akkor naná hogy visszaviszem és megy a paláver! :)

    Na most ezek után az otthoni szerviz oké megtisztítjuk a szenzort, azt kész. A hiba ugyanúgy fennáll. Hogy vizsgálták be, ha így visszaküldték? Naná hogy nem fogok belenyugodni, hogy ilyen a gép. Nem fogok ennyi pénzt benyelni, azért mert lehet valóban hibás, vagy koszos (fingom sincs mi lehet ez) a váz belül...

    Azért sikerült megint kicsit hosszúnak lenni. :DD Bocsi!

Új hozzászólás Aktív témák