Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz teko99 #997 üzenetére

    A nyereg szerintem jó, de mivel nem találok bele normális karmantyút, nem tudom működésre bírni. Az egyik fele szépen jár, kézzel vissza tudom nyomni, a másik viszont állandóan beragad, és csak úgy tudom visszatessékelni a helyére, ha nekifeszülök két lécdarabbal. Nem csoda, hogy nem dolgozik rendesen

    Kipolíroztam, amennyire lehetett, és már azt elértem, hogy karmantyú nélkül szépen lehetett az üregekben pörgetni a dugattyúkat, szóval kizárt dolog, hogy berágódjon! Összeraktam a régi karmantyúkkal, de ugyanúgy rossz, mint amikor először nekiálltam. Elég jól harap (ha izmosabban berántom, meg is csúszik az első kerék), de féloldalasan fog, és nyikorog akkor is, ha nem húzom a féket. Tisztán látni, hogy az egyik dugó eltávolodik a tárcsától kb 1mm-re, ha visszaengedem a kart, de a másik csak van, mint a befőtt. :(((

    Van egy Brembo nyergem, de ahhoz előbb kell csinálnom valami konzolt, mert nem kompatibilis az ETZ-vel.

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák