Hirdetés

2014. október 31., péntek

(#3501) dat válasza SimS (#3482) üzenetére

dat
(senior tag)

Én is találkoztam ezzel a csodás ''szolgáltatással''.
Az még egy dolog hogy bizonyos torrent címeket nem tudsz átküldeni, nade hogy küldenek egy mp3-at és utána közli a win hogy ő ezt ''veszélyesnek találta'' és el is távolítja (megkérdezés nélkül!), hát tehetnek egy szívességet. Hozzáteszem mp3_ -nak átnevezve már érdekes módon semmi kifogása nem volt ellene. :(((

(#3502) moonman válasza dat (#3501) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

talán kapcsold ki a beállítások között, és örülj neki, hogy nem enged be minden szart a rendszerbe.

fikagép

(#3503) dat válasza moonman (#3502) üzenetére

dat
(senior tag)

Kedves moonman: Amint megmondod hol kapcsoljam ki, megteszem. Mert az MSN-en belül nincs bekapcsolva semmi ilyesmi. A fájlátvitel fülön ki van kapcsolva vírusellenőrzés, és a ''köztudomásúlag nem biztonságos...elutasítása''. Nyilván máshol kellene, de nem találom merre, de megköszönöm ha megmondod.

''örülj neki, hogy nem enged be minden szart a rendszeredbe''

Azért amit én fogadok el, azt ne TÖRÖLJE már automatikusan. De rendben, legyen így, exe-ket ne is fogadjon el. Nade egy mp3-at???

''fikagép'' :F

Előre is köszönöm a segítséget.

(#3504) DaveNo1

DaveNo1
(őstag)

3 kérdés...
-V.ki nem tudja mikor jön a teljes verziója a Live Messengernek? (Igaz a beta is úgymond már teljes)
-Messenger Plus 4 mikor jelen meg?
-Más sem tud elérni msnspacet tegnap óta a messengeren át?

You are not prepared. D3/Hearthstone: Astech#2379

(#3505) moonman válasza dat (#3503) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

Live Messenger esetén settings-file transfer-automatically reject.. pipa ki
7-es sorozat esetén importáld be ezt a kulcsot és indítsd újra a Messenger-t: [link]

és ha mondjuk .mp3-nak álcázott vírus?

[Szerkesztve]

(#3506) dat válasza moonman (#3505) üzenetére

dat
(senior tag)

Ez a gond, hogy nincs bepipálva semmi! Mégis blokkol meg töröl stb. :(

(Igen, a kedvesem nyilván mp3-nak álcázott vírust küld :). De viccet félretéve a víruskergetést szívesen bekapcsolom, meg tőlem feldobhat olyan ablakot hogy szerinte ez nem biztonságos fájltípus, de had én döntsem el hogy mit akarok vele kezdeni. Törölni meg végképp ne törölje már le.)

Nem az a baj, hogy nem jön át a file, átjön, csak amikor MSN-en belül rákattintok, közli hogy veszélyes, leblokkolta.

A segítséget mindenesetre köszönöm, még próbálkozom!

[Szerkesztve]

(#3507) dat válasza dat (#3506) üzenetére

dat
(senior tag)

Átgondolva a dolgot ez inkább a Win produkciója és nem az MSN-é mert Explorerből megnyitva is hasonló az eredmény... :(

[Szerkesztve]

(#3508) moonman válasza dat (#3507) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

explorerből csak szól, hogy másik gépről érkezett, csak figyelmeztet, megnyitni engedi.
fájl tulajdonságlapján fel tudod oldani a figyelmeztetést, vagy megnyitásnál pipa be, hogy többet ne szóljon.

(#3509) veresp

veresp
(tag)

Egy ismerősöm mindenféle hülyeséget feltelepített hozzá, ami a szótagokat kicserélgeti mindenféle ikonra. Gyakorlatilag nem tudom elolvasni mit irt! Ki lehet-e kapcsolni egy gombnyomással az ilyen szótag kép megfeleltetéseket, vagy csak uninstallálni lehet?

(#3510) dat válasza moonman (#3508) üzenetére

dat
(senior tag)

Igen, de ez más típusú ablak. Ez nem pusztán figyelmeztetés, hogy ''szerintem veszélyes, de nyisd meg ha akarod''. Konkrétan közli hogy ''veszélyes volt, blokkoltam''. A fájlt meg már meg se találom a Beérkezett fájlok mappában, onnan el is tűnik...
Ha legközelebb előfordul dobok róla egy screenshotot.

[Szerkesztve]

(#3511) dat válasza veresp (#3509) üzenetére

dat
(senior tag)

Kikapcsolhatod a Beállítások - Üzenet - Hangulatjelek / Egyéni hangulatjelek megjelenítése kapcsolókkal.

(#3512) Finwe

Finwe
(őstag)
LOGOUT blog

Szeretném otthon begyűjteni az msn-es leveleimet de nem működik ez: pop3.email.msn.com
Esetleg vmi mást kell beállítani?

Bocs ha már volt de én nem találtam itt infót az msn oldaláról meg ne is beszéljünk.....

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#3513) moonman válasza Finwe (#3512) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

vasz für msn-es levelek? talán hotmail?

(#3514) Finwe válasza moonman (#3513) üzenetére

Finwe
(őstag)
LOGOUT blog

nekem még msn címem van és msn-nek hívom, de akkor legyen hotmail és akkor a hotmailnak mi a pop3 kiszolgálója?

(#3515) moonman válasza Finwe (#3514) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

hú akkor jó régi lehet :)
msn.com-nak és hotmail.com-nak nincs pop3 szolgáltatása, illetve úgy tudom a havidíjas accountoknak van csak.
ilyen trükkös programokkal azonban elérhető pop3 protokollon is: [link]

(#3516) Finwe válasza moonman (#3515) üzenetére

Finwe
(őstag)
LOGOUT blog

köszi! :)

azt még leírod, hogy hogyan kell beállítani, hogy működjön is? nem tudom kibogozni :(

szerk: kusza betűk

[Szerkesztve]

(#3517) Jégkokó

Jégkokó
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Rájöttem arra, hogy ha valakit felveszek msn be partnernek, de még nem kattintott az oké gombra amikor felugrik az az ablak, akkor azt fogom látni a törlés ellenörző programmal, hogy törölt engem az az ember, pedig nem mert még fel se vett, és ha ok ra kattint akkor meg már átvált nem törölté

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3518) moonman válasza Finwe (#3516) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

csak annyi, hogy a pop3 fiók beállításainál 2000-re kell állítani a portszámot (amennyiben telepítéskor nem állítottál be mást) és ki kell kapcsolni az SSL titkosítást. [link]

(#3519) Shim

Shim
(őstag)
LOGOUT blog

látom másoknál is előjött ez a blokkolgatós túlbiztosítás...két mp3-at is törölt csak úgy, miután átjöttek :((( [link]
rákerestem a gépen, hátha áthelyezte valahová, de nincs sehol. most egy wav fájllal is eljátszotta...a beállításoknál nincs pipa az automatikus elutasítánál (át is jön rendesen, csak megnyitásnál öli le)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3520) moonman válasza Shim (#3519) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

dehát ez MacOS :P

biztos, hogy ezt maga a Messenger és nem valami rátelepített 3rd party csinálja? az az ikon nekem gyanús. meg még sose láttam ilyen szöveget.

(#3521) moonman válasza Shim (#3519) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

naszal szerintem ez valami kamu. egyrészt a Messenger figyelmeztetései így néznek ki: [link] [link] másrészt olyat sose szok mondani, hogy ''A Windows szerint'' meg az az ikon is gyanús nekem. a help link hova vezet?

(#3522) moonman válasza moonman (#3521) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

vagy a Mac-téma miatt van ez a buzis ikon?

(#3523) moonman

moonman
(Jómunkásember)

engedelmetekkel csinálok egy Windows Live Messenger topicot is, mert egyrészt az a jövő, másrészt sosincs tisztázva, hogy épp melyik verzióról is van szó.

tehát WLM itt: [link]

(#3524) Finwe válasza moonman (#3518) üzenetére

Finwe
(őstag)
LOGOUT blog

és ezek után működik ez a kiszolgáló: pop3.email.msn.com ? mert eddig ez a legvalószínübb de időtúllépés miatt ez sem jött össze :(

szerk: az már csak hab a tortán, hogy a hol működik, hol nem... de inkább nem.

[Szerkesztve]

(#3525) Finwe válasza Shim (#3519) üzenetére

Finwe
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem is ilyen a windózom! :D

(#3526) Shim válasza moonman (#3520) üzenetére

Shim
(őstag)
LOGOUT blog

válaszoltam wlm topikban.
csodás mac skinembe meg nembeszólni :P az ikonokat is lecseréltem mindenhol, azért lehet furcsa.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#3527) Kami11

Kami11
(senior tag)

Szaiasztok!
A következő lenne a kérdésem: Gts Datanet a szolgáltatóm és nem műxik az MSN-em lassan 2 hete. A 7.5-ős verziót használom, használtam eddig és nem is volt probléma vele a múlt hét szombatig. Azóta viszont nem tudok bejelentkezni a ''rendszerbe''. Azért írtam, hogy a Gts Datanetnél vagyok, mert csak az Ő szolgáltatási területén jelentkezett a dolog. A kollégám is náluk van, nála is ugyanaz a hiba, míg egy másik ismerősömnek ki másik szolgáltatónál van, minden rendben megy.
Találkozott már más is ezzel a problémával és ha igen hogy tudta - ha tudta- megoldani?
A válaszokat előre is köszönöm!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#3528) moonman

moonman
(Jómunkásember)

a fájlblokkolós probléma megoldása: [link]

(#3529) Jégkokó

Jégkokó
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ha én valakinek írok msn en és nincsen bejelntkezve, akkor ha legközelebb feljön, akkor meg fogja kapni amit irtam neki? :F

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3530) moonman válasza Jégkokó (#3529) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

Windows Live Messenger esetén igen. ő használhat régebbi verziót is.

(#3531) SimS

SimS
(senior tag)
LOGOUT blog

buta kérdés tom, de

MSN Live! = Windown Live Messenger?? :F

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#3532) moonman válasza SimS (#3531) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

MSN-ből lett Live, illetve egyes szolgáltatásokat rebrand-eltek.

MSN Messenger -> Windows Live Messenger (8.0)

(#3533) Gabi...

Gabi...
(újonc)

Lenne 1 kérdésem.a gépemen fent van a Windows Messenger és az MSN Messenger 7.5.
Az MSN Messenger 7.5-öt szoktam használni.Ha kijelentkezek,akkor viszont ha vki ír a másik program automatikusan beengedi.És ír.Nem tudom ellene semmit tenni.Nem lehetséges az h letöröljem a égpről a Windows Messengert,és fenthagyjam a másikat?Mert ez így nagyon rossz.Elég lenne csak az MSN Messenger 7.5.Vagy egyáltalán lehetséges az,hogy csak az egyik legyen a gépen?A tálcán alul is 2 MSN jel jelenik meg.Ha le lehet törölni véglegesen a gépről a Windows Messengert,akkor hogyan?Fogalmam sincs.tudna vki segíteni,vagy legalább ötletet adni?

Előre is köszi!!!
Gabi :)

(#3534) moonman válasza Gabi... (#3533) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

Windows Messenger: eszközök-beállítások-WM automatikus indítása pipa ki.

start-futtatás: ''control userpasswords2'' speciális fül-jelszavak kezelése-.net jelszó töröl

start-futtatás: ''gpedit.msc'' számítógép konfigja/felügyeleti eszközök/windows összetevők/windows messenger - mindkét beállítást ''engedélyez''-re.
ugyanezt lejjebb felhasználó konfigjánál is.

nem lesz vele több gondod :)

(#3535) TeeJay válasza moonman (#3532) üzenetére

TeeJay
(PH! kedvence)

érdemes akkor váltani erre a Win Live Messengerre?
ezentúl már az MSN ki fog halni vagy hogy lesz?

Nikon D90 + AF-S 18-105VR + SB-900 + Meike MK-D90 : http://goo.gl/IiCUAe | DJ VJ Magrao Videómixei mp3-ban : http://goo.gl/EKPqJN

(#3536) SimS

SimS
(senior tag)
LOGOUT blog

Biztos kérdezték már, de személy szerint engem is érdekelne:

hogyan lenne megoldható h MSN Messenger 7.5-be bevigyem ;] <- ezt?

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#3537) kisho válasza SimS (#3536) üzenetére

kisho
(senior tag)

Hi!

Lemented a képet a hangulatjelek további lehetőségek/létrehozás.
Ott rátallózol a képre és adj neki egy billentyűparancsot amivel előhívod.

Nekem is lenne kérdésem:
MSN-nél van 3 default csoport: Barátok, Család, Munkatársak.
Nekem a partnerek ömlesztve vannak úgyhogy nincs a csoportokra szükségem, de hiába törlöm azokat, a következő indításkor újra létrehozza. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?
Köszi.

[Szerkesztve]

(#3538) Déé válasza kisho (#3537) üzenetére

Déé
(lelkes újonc)

Msn ben Contact(file melett) ---> és ott a 7. kis fül lesz az angolul sort contacts by és ott van hogy offlin/online szerint csoportosítja vagy csoportokba (groups)
sajnos magyarul nem tudom leírni... :F

(#3539) moonman válasza TeeJay (#3535) üzenetére

moonman
(Jómunkásember)

nem kihal, átalakul mondom.
ja szerintem érdemes, csomó új funkció, szebb, jobb, pillanatok alatt jelentkezik be...

[Szerkesztve]

(#3540) bubu18

bubu18
(lelkes újonc)

Hi.

Nem tudjátok esetleg, hogy az MSN Space-t miért nem jelzi kb. 1 hete már az MSN.
Eddig volt olyan, hogy ''MSN táram'' és az ismerősöknél is jelezte csillagal ha frissítettek rajta...

(#3541) -=zzz=-

-=zzz=-
(újonc)

Helóka

Nem tudjátok véletlenül hogy miért nem tudom február óta megerősíteni az ímélcímemet?
Ha rákattintok arra a linkre amit a Microsoft küldött ímélben, akkor ezt a kiírást látom:

''A kérés teljesítése sikertelen.
A használni próbált hivatkozás helytelen, vagy technikai nehézségek merültek fel a Passport Network rendszerben.

Válasszon egyet vagy többet az alábbi lehetőségek közül:

Térjen vissza a hivatkozást tartalmazó eredeti e-mail üzenethez, és kattintson újból a hivatkozásra.
Jelölje ki és másolja a vágólapra a teljes hivatkozást, majd illessze be azt a böngésző címmezőjébe, és végül nyomja meg az Enter vagy a Return billentyűt.
Ha a probléma továbbra is fennáll, később próbálja meg újból, vagy forduljon az üzemeltetőkhöz.''

Nos február eleje óta eléggé meguntam a banánt és az e-mail címem nézegetését a beszélgetőablakban (pláne hogy 2 sort is elfoglal)

Ha valaki tud segíteni, az jelentkezzen plííííííííííííííííz

THX

(#3542) Gyux

Gyux
(újonc)

Helló!! Lehet hogy volt már róla szó de megjelent a windows live messengerhez a messenger+??? És ha igen hol?? :F

Gyux

(#3543) TeeJay válasza moonman (#3539) üzenetére

TeeJay
(PH! kedvence)

na az frankó lesz és akkor ezentúl már nem MSN hanem Win Live Messenger? :DDD
na ez engem is érdekel hol lehet róla bővebben olvasni amúgy?

Nikon D90 + AF-S 18-105VR + SB-900 + Meike MK-D90 : http://goo.gl/IiCUAe | DJ VJ Magrao Videómixei mp3-ban : http://goo.gl/EKPqJN

(#3544) Déé válasza TeeJay (#3543) üzenetére

Déé
(lelkes újonc)

(#3545) sanyixXx

sanyixXx
(őstag)
LOGOUT blog

biztos volt már, de hogyan tudom visszaállítani, ha eccer csak átállt az msn-ben a billentyűzetem valami angol féleségre?
összekeverte a szimbólumokat, az y-t és a z-t
meg nincsenek ékezetes betűim

viszont minden más programban működik rendesen :F

mod: na közbn visszaállt magától :F
akkó tárgytalan :DDD

[Szerkesztve]

http://varszegisandor.com // I like my women how i like my whiskey. 12 years old and mixed up with coke.

(#3546) tildy

tildy
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

nektek mukodik most?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3547) Winner_hun válasza sanyixXx (#3545) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

valamelyik billentyűkombináció volt, ilyenem volt nekem is nemrég, csak egy kicsit idegesítő

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3548) Winner_hun válasza tildy (#3546) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)
LOGOUT blog

igen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3549) Tottu

Tottu
(senior tag)

Kipróbáltam a Windows Live Messengert, de akadt vele egy kisebb gondom: (a plusz fent van) valamiért nem akarja megjeleníteni a szineket a neveknél. A szín helyett a színkódot írja ki, ugyan ez a helyzet a betű formátumokkal is.
Másik: csak nálam nem működik a hangküldés?Hiába kattintok rá nem történik semmi. Itt nem a hangklip-re gondolok.

-=< A meggyőződés nagyobb ellensége az igazságnak, mint a hazugság. >=-

(#3550) VladimirR válasza Tottu (#3549) üzenetére

VladimirR
(PH! nagyúr)

wlm topic => Bovebben: [link]
a szinekhez kell a messenger plus (wlm-he csak beta van, az is csak kiszivarog(ta)tva (masik topicban van link))

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.