Kedves DVD Diszont!
Elsőként leszögezném, hogy nem blogger vagyok, ez a megnevezés maximum a Logout-on férne bele, valamelyik írásom alá. HARDVERAPRÓD vagyok, abból a célból, hogy a Hardverapró szabályos keretek közt működjön, mentes legyen az illegális hirdetésektől, és még inkább a csalóktól.
Nem azért kerestelek meg az üzletszerű felhasználóknak való felszólítással, mert valaki szólt, hogy biztos az vagy, hanem mert ez tükröződött a hirdetéseidből.
Üzletszerűen kereskedőnek minősül minden olyan hirdető (magánszemély, cég vagy vállalkozás), aki rendszeresen, folyamatos haszonszerzés céljából hirdet a HardverAprón.
Azt hiszem, hogy ezt nem kell bizonyítani, te magad megtetted, hiszen nagy tételben árulsz, melyet a weboldalad is prezentál, ami az adatlapodon látható.
Azt hiszem, a szabályzatot valóban nem tudnám szó szerint visszamondani ha álmomból felkeltenek sem, ám tudom mit tartalmaz, mit enged, és mit nem.
Valóban töröltem 3 hirdetésed, de erre ismét csak a szabályzat adott felhatalmazást, melyben szerepel, idézem: "egy terméket egyszer hirdess meg, és aztán azt hozd mindig a lista elejére ("up"-old). A többszörös hirdetéseket töröljük.". Neked 4 darab közel ugyan olyan hirdetésed volt.
Kérlek te is olvasd át, kedves DVD Diszont, itt megtalálhatod.
Nem hiszem, hogy rágalmaztalak volna, bizonyítanom kellene bármit is, szabálytalanul jártam volna el ellened, vagy éppen nem lenne elegendő a szabályismeretem a feladatköröm ellátásához.
ui.: A többi üzletszerű kereskedővel is ugyan úgy járunk el, mint veled szemben.
[ Szerkesztve ]
| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. | Nokia 100 - 4499 forint |