Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PcCar

    tag

    válasz Pinochet #2121 üzenetére

    Szia!

    Korábban én is a hasonló boxokat nézegettem.
    Szinpatikus volt a sok integrált csatlakozó, viszont ha jól láttam a legtöbb hasonló felépítésű box gyengébb hardwerrel van szerelve, régebbi android rendszerekkel, és ami a legfontosabb szinte semilyen supportot nem találtam hozzájuk ami szerintem nagyon fontos ezeknél az eszközöknél.
    Support nélkül nem lehet megoldani az esetleges gyári bugokat, nem lesznek hozzá frissítések, stb..
    Szerintem éppen ezért nem is terjedtek el.
    Open source rendszereknél kifejezetten hasznos tud lenni a moduláris felépítés.
    Kábelek ellen megoldást jelenthet, ha mindent beépítünk egy külső házba, ez lehet akár egy dizájnos beltéri vagy hifi készülék ház is.Akár külső wifi antennát is építhetünk rá SMA kivezetéssel.
    Egy lehetséges megoldás a ki-be kapcsolásra [link] ilyen kapcsolót építettem a mennyezeti lámpámba.
    Tartalmaz egy mikrokontrollert, bármelyik infra távirányító nyomógombját rá lehet programozni(pl a tv készülék bekapcsoló gombját, így a tv -vel együtt kapcsolható ki-be a box.
    Több napi fórumozás után inkább az MK808(B) melett döntöttem.
    - Erősebb hardver
    - Jelentős felhasználói tábor = support megoldott, amire ez a topik is remek példa
    - Moduláris felépítés, bővítésnél elég a boxot cserélni, kiegészítők(usb hub, usb-lan, stb..) használhatók a többi változathoz is
    - Olcsóbb, Stick : [link] USB Hub : [link] Usb lan : [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák