Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sharpapa

    aktív tag

    Ezt meg kell hogy írjam:
    Haverom hívott. hogy nézzem meg a Dio-ját, elmentem. Gondoltam, hogy ha egy 200-kilós döggel járok, és négy-öt éve motorozok, az elég ahhoz, hogy semmi bajom ne legyen. Rövidnadgrág+rövidujju pólóban felültem mentem egy kört, és amikor meg akartam álni, az első kerék pont egy kb 1.5 négyzetméternyi homokra futott, fékeztem, és 30-cal hatalmasat estem, majd 10-15 métert csúsztam. Van egy jókora mély seb a bokámon (kb 10-10cm), a karomon, a tenyeremen, nagylábujjamon a körömből egy kicsi letört, térdemen könnyebb horzsolások. Nem hittem el, hogy egy ilyen kicsi motorral, ilyen kis sebességnél, ilyen rutinnal és tapasztalattal ekkorát tudok esni.

    Nem tom mikor ülök legközelebb motorra,egy ideig nem is akarok, ezt fel kell emésztenem, gyógyulni kell. Mindenkinek ajánlom, hogy halgasson az ilyen óvatoskodó emberekre,mert legtöbbször legyintünk eggyet ''persze, te tudod'',és hülyének nézzük. Én is jól megszívtam mint a torkosborz. Csak ennyi

    "Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

Új hozzászólás Aktív témák