Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zarew

    senior tag

    Szasztok! Csak adattárolásra kellene a rendszer. Egy meghajtó, rajta a filmek,zenék stb. 4 wines gépről kell elérnem,mint hálózati meghajtót,és onnan nézni a filmet zenét stb. + wines gépről a munkahelyemről igazgatni a letöltéseket. Eddig xp, illetve win7 alatt teamviewerrel csináltam ezeket. Hátránya,hogy kicsit késett a képernyő természetesen, és néha újra kell indítani,és sok hülye program ment a háttérben amire semmi szükségem.
    Ma felraktam a xpenologyt. Fél nap volt,míg az egy terányi cuccot lementettem a 2 t-ról utána leformázta a winyót,amit nem tudok ezentúl simán átrakni a többi gépembe. Dyndnns -t kellett csinálnom,hogy elérjem távolról,remélem sikerült,nem fogok tovább szívni a 2 routerem beállításával...Most usb -n keresztül töltöm rá vissza a cuccost mint hálózati meghajtókra másik gépről. Valamiért csak 6MB/sec el megy ami elfogadhatatlan. A xpenologyban próbáltam átmásolni,de miután 5 mp alatt mindent átrakott 0 mérettel,úgy is maradt.

    Nyugtassatok meg,hogy megéri ,szuper rendszer ez a xpenology,mert tele van vele a hócipőm!

Új hozzászólás Aktív témák