Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james008bond

    őstag

    válasz gg72 #873 üzenetére

    LG BH10LS30 OEM: én zacskóban vettem 19500 Ft-ért és volt benne csavar, SATA kábel és tápelosztó-csatlakozó, egy szerelési útmutatót is tartalmazó füzet és egy piros színű CD: Super Multi Blue Install Disc for Windows, tartalma: PowerDVD, Power2Go, MediaShow, PowerProducer, YouCam.
    LightScribe-hoz: a típusjelölésben az "LS" pont ezt a képességet jelzi, tehát, tudja. Ha a típusnévben ez szerepel: BH10NS30, akkor meg nem tudja. Másrészt nemcsak hogy speciális lemez kell hozzá, de szerintem csúnya lesz az így elkészített lemez, másrészt nagyon hosszú idő alatt készül el.
    Labelflash eljárás szeritintem sokkal szebb, valamivel gyorsabb és ott a lemez írható felületére is lehet nagyon szép feliratokat gravírozni ( természetesen csak akkor, ha nem írtuk előtte teljesen tele a lemezt ), de ezt az LG nem tudja.

    Ha érdekel valakit, a Manual szerint ezen lemezeket ajánlja a gyártó ehhez az íróhoz:
    BD-R: LG ( naná, hogy! :)) ), Mitsubishi Kagaku Media, Sony, Panasonic
    BD-RE: Mitsubishi Kagaku Media, Maxell, Sony, Panasonic.

    [ Szerkesztve ]

    Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

Új hozzászólás Aktív témák