Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuu

    őstag

    válasz raus #1 üzenetére

    Teljesen jo leirasa a jelensegnek, mivel en is jelenleg ilyen problemaval kuszkodok.
    Nalam lathatoan a videok lejatszasanal eszreveheto leginkabb ez a jelenseg, amikor a kamera kicsit jobban mozog oldal illetve fuggoleges iranyban, akkor a folyamatos mozgasbol darabos atmenet lesz.

    Teljesen mindegy milyen film, lehet AVI,RMVB,MKV stb.
    Ha pedig jatekkal jatszom, akkor fordul leginkabb elo ez a jelenseg, amikor egyre tobb objektum van a megjelenitendo kepen.

    Abban a pillanatban elkezdodik röcögés. Probaltam mar mindent. LEhet hogy nevetsegesnek hangzik, de meg a merevlemezt is lecsereltem SSD-re, mert neha azt tapasztaltam, hogy a röccnél a merevlemez hasznalatat jelzi a led kijelzo.
    Itt arra gondoltam, talan az Ati CCC a ludas ugyanis szemmel lathatoan folyamatosan ir a merevlemezre, vagy a Win 7 NTFS szolgaltatasa, ami szinten folyamatosan ir a merevlemezre. Felvetodott itt az is , hogy lehet az Intel chipsetje a ludas ezekert a jelensegekert, mert a merevlemezese eleg erdekesen mukodott nalam es furcsa hullamszeru kilengesek vannak a merevlemezek a munkafazisai alatt.
    Ezert jott a drivercsere, BIOS frissitesek.De nem, ez sem segitett, pontosabban semmi nem segit. Mar lassan alaplapcsereben gondolkodom, mert mar mindenre gyanakodom mar a Gigabyte P35-DS3 sima Intel ICH9 vezerlojere is.

    Mar hosszu honapok ota probalok rajonni a hiba okara sikertelenul. Kiprobaltam mindent a szolgaltatasok lekapcsolasatol kezdve, akar a Windows Media Foundation hulyeseg kikapcsolasaval.

    Pedig nem ma kezdtem a szakmat sem, tehat elegge otthon vagyok a szamitastechnikaban.
    A konfigot pedig nem akarom lecserelni, hiszen az megfelelo meg a mai kovetelmenyeknek.

    Mindenesetre az furcsa szamomra, hogy az esetek tobbsegeben a Windos 7 X64 valamelyik verziojara panaszkodnak, bar 32 bites verzioknal is elofordul, a forumokban olvasottak szerint, de altalaban x64-es az Op. rendszer.
    Viszont akinek tobb mint 4GB memoriaja van mint nekem is, ez visszalepest jelentene.

    Szoval, mas lehetoseg nincs vagy rengeteg penz aran uj konfigra cserelni, ami meg mindig nem feltetlenul jelent sikert, ugyanis i7 processzorral rendelkezok is szembesulhetnek a problemaval, vagy visszateres mondjuk XP Op rendszerre, ami hat valljuk be, szinten visszalepes es hosszutavon nem megoldhato.

    Igy hat marad az, hogy varakozok a csodara, amig ra nem jon valaki a hibaforras okara.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák