Hirdetés

  • Marvel Rivals - Középpontban Loki

    gp Az ingyenes hero-shooter elsőként csak PC-re érkezik, de pontos dátumot még nem kaptunk.

  • Lenovo Essential Wireless Combo

    lo Lehet-e egy billentyűzet karcsú, elegáns és különleges? A Lenovo bebizonyította, hogy igen, de bosszantó is :)

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz wandor0930 #15716 üzenetére

    Nézzük öreg telefonom és a mostanit, W810 vs N79.
    '-'al jelölöm ami szükséges hogy olyan legyen mint a zárt telefonokon, plusz az a W810hez képest plusz mert pl sok zárt se-n van youtube kliens(amivel nem szaggat a videó)

    W810: 2 program volt fenn pluszban
    -ebuddy
    -Opera
    +gyárilag bt-on szgép vezérlés (egér, prezentációs, zenelejátszó vezérlés)

    N79:
    -ebuddy
    -Opera
    -PowerMp3 - a gyári lejátszó egy vacak, ömlesztve az összes hangfájl, meg fapad
    -Image Exchanger - a gyári képnéző brutál lassú és sok képre azt jelzi hogy sérült, ami valójában nem az, arra is
    +Youtube kliens, bár szaggat vele minden
    -Taskman -mivel amikor befagy valami nem tudom a gyári kezelővel bezárni
    +putty
    -Timer -gyárilag nincs
    -Stopper (timeren belül)-gyárilag nincs
    -Reminder (ébresztőre is kéne vmi, sajnálatos hogy csak 1 gombra szundizik, bármelyik másik nyugtázza a riasztást, minden más normális programban fordítva működik!)
    -BBirthday -képtelen naptárba tenni az S60 alapból a szülinapokat
    +Screensnap
    -Cclock -borsó méretű óra, gratulálok, 6310/3510 óta változatlan a készenléti óra felbontása, pláne képtelen arra a nokia hogy billentyűzár mellett is láthassam (pl se hangerő gombra)
    -Message counter -S60ban nicns sms számláló, na mondjuk nem mintha akár smileykat is tudna vagy azonnali sms-t amit az S40es nokiák nagyja tud
    +Symtorrent
    -EnergyProfiler - azért nem plusszos mert másutt nem kell vizslatni hogy mi zabálja az akksit
    -Y Browser -gyári filekezelő enyhén fapad, és körülményes használni
    -Brightlihgt -ugyen 5th-re való, mégse találtam mást amivel a vakut zseblámpának tudom használni, már 4 számjegybe kerülő telefonokon is lehet alapból kapcsolni
    +Garmin mobile XT, mivel az ígérettel ellentétben nem kapta meg az ingyenes Térképeket

    FIzetős Sw-enként legyen 7€, plusz a navit is felrovom, így a 80.000 mellé még 45.000 Ft jön hogy használható legyen a telefon.

    Ez tényleg nagyon jó. A galériás hülyeség, másutt a rendszerbe integrált sns szolgáltatások, és egy adag memóriát zabáló számomra fölös cucc még csak el sem távolítható.

    Szerintem ha meghagyják a választás szabadságát az jó. Az, hogy hiányos rendszert kapok, az nem egészen jó. Ha testreszabhatnám, és ahogy windows/linux esetén nem telepítem/leszedem ami nem kell, még so-so, de a gyári vackok mellé betölt a többi normális alternatíva, és ez a szabad 50 mega ramból jön le.

    Ha veszek N79 helyett valami zárt gps,wifi,af-es telefont, navit esetleg ugyanennyiért megveszem (javas offline navigáció van 1-e, de nem az igazi, ezért is váltottam okostelefonra), még akkor is huszassal olcsóbb, használatra készen kapom, és jó eséllyel stabilabb és 1-2 nappal többet bír az akksija. Nem így látod?

    Röviden: Nem látom fekete/fehérnek a dolgot, hogy egyértelműen jobbak az okostelefonok.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák