Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    Sziasztok!
    Nem rég kezdtem el ismerkedni a témával kapcsolatban és egyenlőre úgy tűnik, hogy bele lesz vágva a bányászatba, bár még nem dölt el, hogy mi is lesz a végleges platform, ami bányászni fog. Ami perpillanat a befutó, még ha ideiglenesen is, az egy AMD APU, méghozzá az A8 5600k HD7650-es integráltjáról van szó. Később más külső ati kártyával :R

    Topikot visszaolvasgatva támogatja a bányászatot az APU-val a CG. Viszont konkrét tapasztalatokat nem nagyon olvastam ezzel kapcsolatban...
    (100kh/s+ eredményt találtam mondjuk...)

    Amiből perpillanat élünk:
    AMD A8 5600k CPU
    Lenovo MBO FM2
    2 X 2 GB DDR-1600 MHz Kingmax Nano Gaming (min. 1866 Mhz-en fog ketyegni)
    HD7650
    HDD, SSD, többi tétel gondolom itt nem számít.
    A GPU ahogy tudom, folyamatosan 100%-ig ki van hajtva bányászat mellett, szal pár kérdés:

    - Az integrált vga játékokban kb. hozza egy 4850 / 70 szintjét, bányászat mellett is képes lehet erre?
    - OC-t mennyire hálálná meg egy ilyen lapka?
    1866 Mhz-en elvileg jobban mennek ezek a GPU-k, mint pl. 1333-on...
    - Gyorsabb ramokkal (2000+ MHz) növekedhet a teljesítmény, vagy egy ponton ez megáll?:D
    - Hűtést milyent érdemes beszerezni?
    - A HD7650 GPU vajon mennyi idő alatt fog lehallni a CPU lapkájáról?

    Gari van mindenre, de ezen kérdések elméleti szinten mozognak, lesz amit kipróbálok, lesz amit nem.

    Illetve még valami a végére: OC-zett külsős AMD videokártyával van már valakinek bányász tapasztalata? Ezt nem próbálom ki, csak egyáltalán megéri-e húzni egy 100%-ig hajtott kártyát. Vízzel hasonló tapasztalatok?

    Köszönöm a segítséget!
    Visszaolvasásra buzdító kollégák hanyagoljanak...Viszont minden segítség jól jön :R

    [ Szerkesztve ]

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák