Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghoula

    senior tag

    bandras54, darky@ köszönöm! :)

    Igazából ehhez nem kell a teljes notit szétborítani, csak a ventit kell szétcsavarozni.
    Bejelöltem csodálatos paint tudásommal, hol kell elvágni a gyári venti keretet.

    Az AW szétkapását nem dokumentáltam( siettem vele,na :) ) de az alábbi kép alapján nem nehéz kitalálni,mi történt vele. Hasonló mint fent, csak a keret anyagából meghosszabbítottam a kis lábakat.

    Ezután lentről szépen át tudod bújtatni a lábakat felülre és ha beigazítottad, akkor ragasztó.

    Ha szépen becsiszoltam volna a vágásnál, meg a ragasztót is leszedném, szinte gyárinak néz ki, legalábbis erről az oldalról :D

    Mint írtam, 2 középső drót csere és kész.

    Az ultrabay venticsere is hasonló módon megy, bár ott kevesebb a hely, szóval kell matekolni.


    Mint látható, elég passzentos, és a gyári fém lapot vissza se tudod tenni, hanem a külső keretbe kell nagyobb lyukat vágni és az lesz egyben a venti feletti takaró elem.

    Ha kellő időt és figyelmet fordítasz( szintén kutyafuttában csináltam, olyan lett amilyen...) ezt is közel gyári kinézetűre meg lehet csinálni.
    Na most ha ezt Lenovoék gyárilag megcsinálják,fele ennyi gond nem lett volna ezzel a notival.

    És még ott van a ~12 cfm-es verzió az AW ventiből, szemre ultrabay-be is lehet ilyet tenni, de azt lehet meghagyom már másnak. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák