Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    bütyköltem egy keveset a htpc-men. nagyjából elkészült.
    kis összesítés....

    siker, félsiker és a szokásos szopások... :o

    cél: újbóli passzivizálás.
    eszköz: rácsozás, friss levegő megnövelt beömlés + bordanövelés
    emlékeztető. az elkészült ház:

    [link]

    gyári csöves fet + nb hűtő levesz, mert gagyi. fet kapott egy újat.
    nb + 9300 igp süt. bordacsere. hely korlátozott, mert a vga hűtőjét is növelni akartam, ráadásul a kis ninja belóg kicsit a képletbe...

    szokásos összetuszkolás. 5 db. borda...

    vga is kapott újból pár darabot. (erre külön nem térek vissza többet, jól sikerült...)
    összképben:

    eljött a másnap, beköltözés:

    tető rajta, irány a próba:

    szopás 1... :(((
    minden ok, de az nb + igp alacsony hőfokról indul, (tehát illesztés jó, mert ha nem ,akkor ez rögtön 100-ra ugrik), de szép lassan idle 70-80-85-90, nem áll meg, lekapcsoltam....

    széteszed. más fajta borda, egy nagyobb darab. (nem látszik jól, , de nagy...) :K
    itt 85-nél megáll, de hát ez sem az igazi..

    itt külön is látható a kép baloldalán, középen. a többi versenyző társalágában. de egyértelműen jobban szerepelt, mint az 5 ös fogat a jobb felső sarokban. (az első próbálkozás.)

    beugrott, hogy régről maradtak asszem 3 mm-es conrad csöveim, 2 gyári blokkal.
    platina árban, és használhatatlan volt. idáig.... :))

    az előző borda visszakerült a nb-en lévő hőblokk tetejére, a cső másik végén lévő blokkra is került egy. nem mértem ki még pontosan, de kb. bő 10 fokot hozott a + cső.

    valami lefogatást kell majd kitalálnom, mert csak a lesarkazásvédő és egyéb beszororítások adják a rögzítést, de nincs a chiphez húzó erő. ha lenyomom, -5 fok.
    azt még ki kell találnom. de az nem most lesz...

    zárszó:
    ez volt az utolsó ilyen bordatuszkolós gány.
    ezután már csak profi csövezés jöhet szóba, a végén csak lemezekkel. semmi alukockák....

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák