Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz King Unique #7020 üzenetére

    ADATA-nál ahol az elérhető kapacitás 500-750-1000GB ott 99% szerintem Samsung M8 vinyó lesz benne és az úgy már elég pofás főleg az SH14 jó kis vízálló ütésálló gumiborítással. ha tudok berendelni ilyet és nem kell nagyon sokat ráfizetni az SH93-hoz képest akkor már mindenképpen azt venném főleg az új belső miatt.
    az NH01 igaz USB3-as de max 750GB-is létezik így abba szinte biztos hogy 2tányéros belső van 640GB-ig Samsung a 750-es meg tippre Toshiba szerintem mivel a Samsung-nak csak most jelent meg az M8 szériával a 750-es notivinyója.

    SH12 szintén elég jól néz ki, abban is szerintem már az új Samsung vinyó lesz bár nem értem miért nincs akkor 750GB-os változat belőle :F

    hardverker-nél rákérdezek tudnak-e rendelni ezekből az újakból aztán meglátom
    az a jó az ADATA-ban hogy elég jó áron adja a cuccokat és szinte nem is nagyon van különbség egy sima mezei meg egy gumiborításos között pedig utóbbi azért szerintem jóval strapabíróbb. kár hogy az SH93-ba nincs USB3, mert az a tok tökéletes csak a vezérlőt kellene lecserélniük újra.

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák