Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Müszi

    senior tag

    Üdv itt mindenkinek.

    Mostanában olvasgattam itt párszor mert terveztem egy 2,5"-os rack beszerzését aztán mégis úgy döntöttem, jó lesz a legolcsóbb nálunk beszerezhető USB3.0-s példány is mivel ritkán cipelem és tudok vigyázni rá.
    Végül ennél a példánynál kötöttem ki és most azért írok ide, hogy megosszak néhány tapasztalatot vele kapcsolatban.
    A design az olcsó "alap"kategória de legalább alu és szerintem korrekt az elektronika is. Micro B csatis kb. 1m kábellel és jár hozzá a megszokot alap műbőr tok csavar és csavahúzó is.
    Egy ilyen 2TB-os HDD került bele és simán hozza az elvárható 3.0-ás értékeket. Nálam ezzel a winyóval 125MB/s körül képes írni és olvasni is a gépem SSD meghajtója felé. Ami még gondolom pozitívum, hogy át tud menni alvásba, tehát leállítja a HDD motorját is, ha egy ideig inaktív ill. ha a leválasztására katintok.
    Egyébként egy ASM 1053-as chip a lelke és szerintem bőven megéri a 2K-s hazai vételárat. Szerintem érdemes lenne bevenni az ajánlott listába, ha másért nem is, az ára miatt mindenképp.

Új hozzászólás Aktív témák