Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hun_gery

    aktív tag

    Hali!
    Ez miez?
    "Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható"
    (DHL)

    Jiayu G4 tesztem: http://logout.hu/cikk/jiayu_g4_ujabb_tronkovetelo/bevezeto.html

  • latger

    tag

    Onda v812 tablet rendelése Aliexpressről DHL el
    Elég gyors volt, még nincs nálam de gondolom szombaton nem is hoznak ki csomagot :)
    Remélhetőleg a tab is jó állapotban lesz.

    Péntek, Január 25, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    13 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 15:31
    1 Csomagok

    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 14:27

    11 Vámkezelés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 08:41

    10 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:31
    1 Csomagok

    9 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:13
    1 Csomagok

    8 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:12
    1 Csomagok

    7 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:09
    1 Csomagok

    6 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:08
    1 Csomagok

    Csütörtök, Január 24, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    5 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 18:31
    1 Csomagok

    4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:12

    3 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:01

    Szerda, Január 23, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    2 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 20:39

    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 15:53

  • zizou

    tag

    Sziasztok!
    Az Ali-ról rendeltem egy tabletPC-t, a ráírt ár 99USD, valójában 274USD+34USD a szállítás (DHL). Jött az üzenet a DHL-től, hogy vámolandó cuccom érkezik, nyilatkozzam, hogy fizettem-e érte, vagy ajándékba kaptam, mennyi volt a szállítási ktg, stb.
    Namármost én szépen megírtam nekik mindent (még a 34USD postaköltséget is), kivéve, hogy nem stimmel a 99 USD. Most nézem a DHL tracking oldalát:

    Vasárnap, Január 27, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    12 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 22:12
    11 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 22:11
    10 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 21:40

    Tehát ez azt jelenti, hogy átcsusszant és 99USD alapján levámolták? De volt egy ilyen szöveg is a DHL-es mailben:
    Kérjük, a mellékelt nyilatkozatot a küldemény átvételekor, minden rovatot kitöltve, aláirva adja át a futárunknak.
    DEVIZAUTALÁSI IGAZOLÁST, VAGY PAYPAL-T CSATOLNI SZÍVESKEDJEN!

    Namármost akkor micsináljak? Ha nem adok a futárnak igazolást, akkor nem adja ide a cuccot?! Megaztán most milyen összegről legyen az az igazolás...? :F

    Z

    [ Szerkesztve ]

    "Az élet egy vadkörte, de ez még nincs bebizonyítva"

  • Marty

    tag

    válasz csabili74 #975 üzenetére

    Nem vámolták meg, mert akkor valami olyat írt volna, hogy küldemény visszatartva vagy hasonló :)

  • bagkri01

    őstag

    válasz Zoliwar #1687 üzenetére

    2013.03.14 11:36, Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure
    Egy konténerben jöttek a dolgaink, már csak a postást kell várni, remélem minél hamarabb csenget :C
    Ha jól tudom akkor az lenne írva a nyomonkövetési oldalon, hogy csomag visszatartva vagy valami hasonló.

    [ Szerkesztve ]

    samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

  • akyyy

    senior tag

    help!
    nyertem microsoft ustól pár pólót meg valami ajándékot amit nemtudok mi.
    usából küldenék.

    kaptam nemrég egy sms-t a dhl-tl hogy adjam meg az email cimemet, megadva kaptam is egy levelet hogy majd fog érkzni hozzájuk, vagy netán már érkezett is egy csomag amit vámkezelni kell, küldjem el a paypal igazolást, meg magyarul mit tartalmaz a csomag stb.
    csak annyit tudok nekik küldeni hogy nyertem az egész packot, és fogalmam sincs mi van benne (bár azóta jött egy levél ami elvielg tartalmazza, de azon annyi sincs mint amit elküldtel papirt beszkennelve, mint számla xD )

    szoval visszaküldtem nekik az értesitést a nyereményről, azóta semmi válasz nincs, nyomkövetésnél pedig itt jár tegnap estével:
    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY

    ilyenkor mi várhat? fizetnem kell a nyereményemért, vagy mivel nyeremény, gift, ezért megkaphatom ami az enyém?:D

    nyáron még dillemmába voltam egy eletronkiaki cuccal amit vásárolni akartam hogy vajon ha gift felirattal rendelem, akor nincs rajta vám illetve áfa, de hogy ez trükközésnek számit és ejnyebejnyét kapok ha lebukok, végül akkor nem rendeltem, ezt meg most nyertem, semmi trükközés nem lenne, erre meg akarnak baszni, hát mi ez már

  • sirkope

    tag

    Sziasztok,

    Én egy touchscreen lcd kijelzőt rendeltem vezérlő elektronikával egy Malajziai cégtől. Két hétig hitegettek, hogy küldik normál postával, majd a végén múlt hét csütörtökön elküldték DHL-el. A cucc postával (normál posta, a különbözetet ők állták) 174.98$ így kell ÁFÁ-t fizetnem. (Sima postával lehet, hogy megúsztam volna :(
    eddig itt tartok:

    Vasárnap, Április 28, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    13 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 21:39

    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 21:38

    11 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 21:34

    10 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 17:53

    Szombat, Április 27, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    9 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 11:12

    Péntek, Április 26, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    8 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:39

    7 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:02

    6 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét SINGAPORE - SINGAPORE SINGAPORE - SINGAPORE 07:21

    5 feladó állomáson feldolgozva SINGAPORE - SINGAPORE SINGAPORE - SINGAPORE 06:11

    4 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. SINGAPORE - SINGAPORE SINGAPORE - SINGAPORE 05:33

    Csütörtök, Április 25, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    3 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét KUALA LUMPUR - MALAYSIA KUALA LUMPUR - MALAYSIA 22:23

    2 feladó állomáson feldolgozva KUALA LUMPUR - MALAYSIA KUALA LUMPUR - MALAYSIA 22:23

    1 Küldemény felvéve KUALA LUMPUR - MALAYSIA 17:33

    Még pénteken elküldtem nekik a PayPal utalásról kapott e-mailt, meg az infókat, amit kértek.
    Hívtam a DHL-t hétkőn 8.15 kor, hogy mi a helyzet, azt mondták tíznél előbb nincs infó a vámról.
    Délután egy óra után újra hívtam őket, közli a nő, hogy nem érti min aggódok, az egy napos vámügyintézés teljesen normális (egy csomó topikban 1-1,5 órás vámkezelés volt) de hiába lenne meg a vámkezelés, akkor is csak másnap (kedd) rakják autóba, mert -EGY NAP EGYSZER indítanak autókat... azt mondta minden papír megvan, nézzem meg reggel...
    Nem értem mit b*szakszanak ennyit a vámolással. Ha holnap reggel 8-ig nem fejezik be, nem kerül autóba, majd szerdán Május 1, ünnep, és a csomag átfutása eléri az egy hetet, nesze neked DHL.

  • demyen

    tag

    sziasztok.
    kis segitség kellene.

    rendeltem egy telefont, amit 50-60 dolláros értékként ajándék cimen küldtek el nekem, DHL expressel.
    Hétfőn adták fel.

    na, most ma kaptam egy sms-t délelött a DHL-től, hogy a vamkontakt.hu@dhl cimre küldjel el az email cimem.

    az utsó bejegyzések a csomagga, lent.

    akkor most biztos hogy kell fizetnem???? Hogyan ilyenkor tovább, csekken, vagy utalnom kell???
    mennyit kell ha kell fizetnem??? csak a ráirt összeget vehetik alapul, ugye?

    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható
    Értesítés kérése a küldemény helyzetéről Szerda, Június 19, 2013 at 07:13
    Feladó terület: HONG KONG - HONG KONG - HONG KONG
    Címzett terület: BUDAPEST - GYOR - HUNGARY +1 Csomagok
    JD014459823430121391

    Szerda, Június 19, 2013 Helyszín Időpont Csomagok
    15 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:13 +1 Csomagok
    JD014459823430121391

    14 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:12
    13 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:57 +1 Csomagok
    JD014459823430121391

    12 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:14 +1 Csomagok
    JD014459823430121391

  • demyen

    tag

    válasz Farcy #4579 üzenetére

    csak megjegyzem, nekem ma reggel, az irta ,Vámkezelési eljárás befejeződött , erre később meg ez fogad,

    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható :DDD

    mindegy, fizetek mint a katonatiszt, hoztam én be anno nagyon sok vámot, adót megspóróltunk, :DDD :D
    most egy kicsit visszakérnek....

    [ Szerkesztve ]

  • pr0be

    csendes tag

    Sziasztok!

    Rendeltem egy csomagot, meg is érkezett már szerda reggel Budapestre, azonban már egy napja ebben a státuszban áll:
    Szerda, Június 26, 2013 07:48
    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható.

    A vámekezelés a nyomkövetés alapján már lezajlott:
    Szerda, Június 26, 2013 07:47
    Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY

    Felhívtam a DHL-t elvileg csak várnom kell azt mondták, mert ugy látja minden rendben van a csomaggal.

    Van esetleg tapasztalata valakinek, hogy mennyi ideig szokott tartani mire észreveszik, hogy tényleg rendben van minden, és végre kiszállítják?

  • Samus

    addikt

    Megvámolták a csomagot, hogy szakadjanak meg...Már kezdtem örülni, hogy "Vámkezelési eljárás befejeződött", most frissítek, erre ezt kapom: "Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható". Pont a 13. lépés...Költse patikára...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • tboy93

    nagyúr

    Hali! Kedd reggel óta ez a státusza a csomagomnak ->

    "Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható"

    DHL-es ugye. Még kedden jött a mail hogy miket küldjek el, el is küldtem gyorsan. Mikorra várhatom szerintetek a futárt? A héten még esélyes hogy megjön?

  • pach-adams

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Egy másfél hete rendeltem a Geekbuying.com-ről egy Feiteng H9500-at 134USD-ért.
    DHL-es szállítással, ami azt jelenti, hogy a teló már itt van Magyarországon az Itteni DHL-eseknél.
    A csomagkövető honlapon azt írják, hogy "csomag visszatartva - küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható".
    Na azt gondolom, hogy majd áfát fizetnem kell majd, de arra lennék kíváncsi, hogy a Geek-esek mennyire szeretik a valós összeget ráírni a csomagra?
    Meglehet az hogy kisebb öszeget írtak rá?
    Nem tudom mekkora összeg után fogják most nekem áfát számolni. :(
    A DHL még meg sem keresett, és email-t sem kaptam tőlük a Vám vagy ÁFÁval kapcsolatban.

    Porból lettél, s majdan porrá leszel :R

  • petya0426

    tag

    válasz Terentius #20992 üzenetére

    Mivel egy repcsin jött a csomagunk, így érdeklődnék, h nálad is ez az utolsó infó ?
    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 00:43

  • Bagira01

    veterán

    Sziasztok!
    DHL-es csomagom így áll:
    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 23:22
    13 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:21

    Ez most azt jelenti, hogy ők kitaláltak rá egy árat és az alapján vámolják, vagy még várják a papírokat. Mert azokat még nem küldtem. DHL-el eddig még nem rendeltem.

    Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

  • Bagira01

    veterán

    Van még akinek 26-a óta így áll a dhl-es csomagja?
    "Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható"
    Hétfőn küldtem a papírokat.

    Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

  • Sanyesz.

    őstag

    válasz redfox222 #24974 üzenetére

    Vagy Google Chrome vagy valamilyen PDF nyomtató.

    Más: Úgy látom, teljesen leállt a DHL is. Tegnap reggel óta változatlan a már Budapesten levő csomagom állapota (Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható). Vagy csak nem frissítik? Így nem lesz ebből eheti átvétel. :(

    [ Szerkesztve ]

    "Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

  • RVR400

    veterán

    válasz szili.tamas1 #26959 üzenetére

    Ezért kell DHL-lel rendelni, mivel ezt ma nagy valószínűséggel megkapom, így 5 nap sincs az egésznek az átfutása hétvégével együtt. Valószínűleg, ha ezt hétfőn adja fel, akkor szerdán már a kezemben van a cucc, mindezt a sima postás rendeléshez képest 800 Ft felárért. Szerintem nem kérdés.

    Hétfő, Február 17, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    14 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:51

    Péntek, Február 14, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    13 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 11:11

    12 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:17

    11 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:14

    10 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:47

    9 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:00

    8 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 05:59

    7 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:44

    6 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 00:00

    Csütörtök, Február 13, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    5 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 16:13

    4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:03

    3 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:33

    2 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 00:02

    Szerda, Február 12, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 19:07

  • djsilas

    tag

    Üdv! Ti szoktatok kapni valami értesítést, hogy mennyi vámot illetve ÁFA-t kell fizetni (DHL)? Vagy jön a futár és ez a része meglepi?
    Pénteken hívtak, hogy csomagom fog érkezni. Elküldtem nekik a kért infókat, ma 9:43-kor azt írták emailben, hogy megkaptak minden infót tőlem, így a vámkezelés folyamatban.

    Tracking szerint:
    10 Vámkezelési státusz frissült Vasárnap, Február 16, 2014 22:28
    14 Vámkezelési eljárás befejeződött Hétfő, Február 17, 2014 01:20
    15 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható Hétfő, Február 17, 2014 01:23
    16 Vámkezelési státusz frissült Hétfő, Február 17, 2014 13:52

    Amit nem értek:
    1, Ha hajnal 1:20 -kor a vámkezelés befejeződött, akkor 9:43 -kor miért írják azt, hogy folyamatban?
    2, Én eddig úgy tudtam, hogy a költségeket a futárnál kell fizetni. Akkor miért van visszatartva?
    3, 14-15 pont után (valami befejeződött X eredménnyel) mi lehet az a státusz frissítés?
    +1 mennyi lesz a sarc és mikor érkezik a csomag?

  • djsilas

    tag

    Most hívott futár, délután 4-5 körül elvileg meg is kapom a csomagomat. ~15.000 Ft fizetendő - szerintem "csak" ÁFA-t kell fizetnem. Akit esetleg érdekel alább a DHL trackingem. Olvasgatva a fórumot azt hiszem, hogy panaszkodásra nincs különösebb okom... :R :))

    Kedd, Február 18, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    18 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 12:07

    17 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:24

    Hétfő, Február 17, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    16 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 13:52

    15 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 01:23

    14 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:20

    13 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:04

    Vasárnap, Február 16, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    12 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:49

    11 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:48

    10 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 22:28

    9 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:19

    8 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 14:56

    7 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 13:45

    Szombat, Február 15, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    6 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:27

    5 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:20

    Péntek, Február 14, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    4 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 12:40

    3 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 06:07

    2 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 05:33

    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 01:28

  • apalaci

    csendes tag

    16 Kézbesítve - átvevő: : BUDAPEST 10:51

    15 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 08:26

    Hétfő, Február 17, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    14 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 16:00

    13 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 02:25

    12 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 01:28

    11 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:25

    Vasárnap, Február 16, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    10 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:49

    9 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:48

    8 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 22:28

    7 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:19

    6 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 20:49

    5 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 19:04

    4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 07:10

    3 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 07:04

    Szombat, Február 15, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    2 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 23:54

    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 19:23

    Történet: lenovo s650
    rendelés febr. 13.
    tréfa volt, de 5 nap és kezemben a telo
    telo 169$
    DHL 10.66$
    Az első benyomás hogy szuper :C THL w100 lecserélve családon belül :)

    Mi8 lite

  • salieri.

    őstag

    Először rendelek DHL-el .
    Nálam lesz a héten a csomag?

    Szerda, Február 26, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    13 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 08:50

    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:47

    11 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:35

    10 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:49

    9 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:48

    8 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 05:39

    7 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:25

    6 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:52

    Kedd, Február 25, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    5 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:17

    4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 17:31

    3 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 17:17

    2 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 16:05

    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 10:55

  • silver10

    aktív tag

    Ezek után már a kiszállítás-ÁFA kifizetése-átvételkor van csak hátra? (DHL):

    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:11

    13 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 08:14

  • bally4

    tag

    Hali!

    DHL-el rendeltem, múlt héten, segítsetek legyetek szívesen, mi a teendőm. Éjszaka jött egy sms, hogy küldjek kontakt mail címet a vamkontakt.hu@dhl.com címre. El is küldtem reggel az email címem, ahogy kérték.

    DHL követés:

    Kedd, Március 04, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:25 +1 Csomagok
    JD014600000139638276

    13 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:22 +1 Csomagok
    JD014600000139638276

    12 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:15 +1 Csomagok
    JD014600000

    11 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:33 +1 Csomagok
    JD014600000

    10 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:31 +1 Csomagok
    JD014600000

    9 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 05:11
    8 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:04 +1 Csomagok
    JD014600000

    7 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:56 +1 Csomagok
    JD014600000

    Most mi fog történni? Kellene kapnom elvileg egy mailt, hogy mennyi az ÁFA amit a futárnak fizetek, illetve egy nyilatkozatot, amit kitöltök, és odaadom a futárnak, nem? Amit megadtam mail címet, nem kaptam oda semmi levelet. Mikor jön a futár (vidéki cím), pár napon belül?

    Köszi előre is!

  • bally4

    tag

    Hali!

    Oké, megkaptam a levelet az 5 melléklettel, visszaküldtem ma reggel (03.05.) reggel 5-kor amit javasoltatok, az adatokat.
    Tegnap nem változott a státusz, levelet sem kaptam. Lesz még értesítés valami a DHL részéről, vagy csak a futár hozza a csomagot egyszer csak? Kb. mikor?

    Kedd, Március 04, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:25

  • sanyee75

    tag

    Csomagom történetét én is megosztanám, mert nekem is sokat segített a többi hasonló megosztás.

    Csütörtök, Március 13, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    21 Kézbesítve - átvevő: : HORVATH S KECSKEMET 08:09
    20 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 07:38
    Szerda, Március 12, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    19 Kézbesítésre előkészítve BUDAPEST - HUNGARY 17:08
    18 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 10:49
    17 A küldemény megérkezett a DHL kiszolgáltatási részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 10:36
    16 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:50
    Kedd, Március 11, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    15 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 15:38
    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:50
    13 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:47
    12 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:29
    11 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:30
    10 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:28
    9 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:04
    8 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 00:44
    Hétfő, Március 10, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    7 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 23:00
    6 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 17:33
    5 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 17:24
    Vasárnap, Március 09, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    4 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 22:10
    3 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 21:40
    2 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 21:38
    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 18:53

    Huawei Pulse, SE Arc, THL T100s, Jiayu G4SL, Huawei P7

  • hzcs

    senior tag

    DHL: Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható

    Nem úgy van, hogy elhozzák, és a futárnak kell fizetni? Most akkor oda kell utalnom valakinek? Se összeg, se semmi...

  • Laza...

    addikt

    válasz tboy93 #32486 üzenetére

    Valóban fura, nagy mákod volt. Nekem mikor Lipcsében volt a cuccom, már kérték a paírokat, Neked ez nincs:
    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható (azaz fizetnem kell - ezt jelenti)
    Nekem viszont igen (és fizettem is)....

    Never give up!

  • Szoszo94

    őstag

    Hétfő, Április 28, 2014
    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 01:02
    1 Csomagok
    13 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:59
    1 Csomagok
    12 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:55
    1 Csomagok

    Vasárnap, Április 27, 2014
    11 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:45
    1 Csomagok
    10 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 23:44
    1 Csomagok
    9 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 22:20

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy a vámkezeléshez szükséges iratokat mikor fogják bekérni? SMS-t már kaptam, hogy küldjem el nekik az email címem amit meg is tettem. Mi a teendő ezek után?
    Első DHL-es rendelésem, eddig csak SG/CN/HK/SE stb postákkal rendeltem :)

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

  • zzola

    félisten

    válasz SUPREME7 #34761 üzenetére

    Ez Magyarország...
    1 nap alatt ideér a világ végéről a csomag, erre mi történik nálunk...

    Csütörtök, Május 22, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    16 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:10
    1 Csomagok

    Szerda, Május 21, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    15 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 16:08

    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:28
    1 Csomagok

    Ezt ma sem fogják kiszállítani... :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

  • cappa72

    nagyúr

    válasz zzola #34762 üzenetére

    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:28

    Kollégám amikor meglátta az ilyen státuszát a csomagjának, felhívta őket.
    Azt mondták, hogy kiszállítják, de csak a költségek rendezése után.
    Magyarul a futárnak fizeted az áfát, és megkapod a csomagot.

    Ha felhívod őket, lehet, hogy neked is ugyanezt fogják mondani.

    [ Szerkesztve ]

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

  • bl4ze

    veterán

    válasz zzola #34762 üzenetére

    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:28

    Ne hisztizz már, ember!
    Ez azt jelenti akkor kapod meg amikor a futárnak a kezében a lóvé.
    Relax :Y

    .:. bl4ze .:.

  • zzola

    félisten

    Szép utat tett meg a csomag, de végül hamar megkaptam!
    A DHL-es csomagon volt matrica, hogy vigyázz, tűzveszély, mobil telefon akkumulátor!
    Hétfőn feladták, ma átvettem... :))

    Csütörtök, Május 22, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    19 Kézbesítve - átvevő: : KONYVES KOZARMISLENY 15:54

    18 A küldemény megérkezett a DHL kiszolgáltatási részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 12:24

    17 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 12:16

    16 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:10

    Szerda, Május 21, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    15 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 16:08

    14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:28

    13 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:25

    12 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:15

    11 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:33

    10 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:32

    9 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:11

    8 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:08

    7 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 01:14

    Kedd, Május 20, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    6 feladó állomáson feldolgozva BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 22:08

    5 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BRUSSELS - BELGIUM BRUSSELS - BELGIUM 21:15

    4 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét SINGAPORE - SINGAPORE SINGAPORE - SINGAPORE 07:51

    3 feladó állomáson feldolgozva SINGAPORE - SINGAPORE SINGAPORE - SINGAPORE 03:31

    2 A küldemény a következő csatlakozásra vár SINGAPORE - SINGAPORE 01:19

    Hétfő, Május 19, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    1 Küldemény felvéve SINGAPORE - SINGAPORE 19:17

    [ Szerkesztve ]

  • janaman01

    addikt

    dhl státusz. : Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 01:57 ( ma hajnal)

    tapasztalat , hány nap mire vámolják , útjára engedik ?:)

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

  • beneboy

    tag

    válasz beg #35987 üzenetére

    Sajnos NEM!

    Az én csomagom is így áll:
    Hétfő, Június 02, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    13 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 02:04
    1 Csomagok
    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 02:01
    1 Csomagok

    DHLnél közölték, hogy a fent említett két sort a rendszer automatikusan és "tévesen" csatolja, +1 nappal lehet számolni (azért hívtam őket, hogy megtudjam délelőttös vagy délutános embernek adjak meghatalmazást átvételhez)

  • janaman01

    addikt

    azért a dhl is tud tökölni ha akar....ezt már csak holnap kapom meg......

    Kedd, Június 03, 2014HelyszínIdőpontCsomagok19A küldemény megérkezett a DHL kiszolgáltatási részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY10:02

    +

    1 Csomagok

     

    18Küldemény elhagyta a DHLkiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY08:36

    +

    1 Csomagok

     

    17  feladó állomáson feldolgozva BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY06:53

    +

    1 Csomagok

     

    Hétfő, Június 02, 2014HelyszínIdőpontCsomagok16Vámkezelési státusz frissültBUDAPEST - HUNGARY12:52

     

    15Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltathatóBUDAPEST - HUNGARY01:57

    +

    1 Csomagok

     

    14Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY01:54

    +

    1 Csomagok

     

    13Küldemény elhagyta a DHLkiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY01:48

    +

    1 Csomagok

     

    12Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY01:47

    +

    1 Csomagok

     

    11A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARYBUDAPEST - HUNGARY01:24

    +

    1 Csomagok

     

    Vasárnap, Június 01, 2014HelyszínIdőpontCsomagok10Vámkezelési státusz frissültBUDAPEST - HUNGARY22:46

     

    9Küldemény elhagyta a DHLkiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANYLEIPZIG - GERMANY22:16

    +

    1 Csomagok

     

    8  feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANYLEIPZIG - GERMANY14:57

    +

    1 Csomagok

     

    7A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANYLEIPZIG - GERMANY13:14

    +

    1 Csomagok

     

    6Küldemény elhagyta a DHLkiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG06:08

    +

    1 Csomagok

     

    5  feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG05:57

    +

    1 Csomagok

     

    Szombat, Május 31, 2014HelyszínIdőpontCsomagok4A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG16:47

    +

    1 Csomagok

     

    3Küldemény elhagyta a DHLkiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG15:48

    +

    1 Csomagok

     

    2  feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONGHONG KONG - HONG KONG15:46

    +

    1 Csomagok

     

    1Küldemény felvéveHONG KONG - HONG KONG11:56

    +

    1 Csomagok

    [ Szerkesztve ]

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

  • ekrisztian

    senior tag

    válasz Senais #36310 üzenetére

    Használd a magyar DHL oldalt a trackingre!

    Semmit nem kell tenned, majd frissül a státusz.Hozzák a csomagod és majd fizeted a kézbesítőnek amit kell.
    Küldemény visszatartva

    :R

    [ Szerkesztve ]

  • Senais

    aktív tag

    Na sikeresen megérkezett a csomagom, épségben DHL-től, boldog vagyok :)
    Sokan segítettek és válaszolgattak kérdéseimre nekik köszönöm még egyszer, és mivel tudom hogy nagy segítséget tud nyújtani a többieknek én is bemásolom:

    Péntek, Június 06, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    19 Kézbesítve - átvevő: : xxxxxxx yyyyyyyyyyy 11:15

    18 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 10:40
    1 Csomagok

    17 A küldemény megérkezett a DHL kiszolgáltatási részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 10:30
    1 Csomagok

    16 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:55
    1 Csomagok

    15 feladó állomáson feldolgozva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:06
    1 Csomagok

    Csütörtök, Június 05, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    14 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 11:03

    13 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 07:52
    1 Csomagok

    12 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:49
    1 Csomagok

    11 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:36
    1 Csomagok

    10 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:22
    1 Csomagok

    9 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:20
    1 Csomagok

    8 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 04:57
    1 Csomagok

    Szerda, Június 04, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    7 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:55
    1 Csomagok

    6 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 17:49
    1 Csomagok

    5 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:36
    1 Csomagok

    4 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:33
    1 Csomagok

    Kedd, Június 03, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    3 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 21:30
    1 Csomagok

    2 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 20:28
    1 Csomagok

    1 Küldemény felvéve HONG KONG - HONG KONG 15:20
    1 Csomagok

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

  • szunyooo

    tag

    Üdv. Rendeltem DHL-el ezt írja : Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható
    Hozni fogják és akkor kell fizetnem?

  • KillBill0531

    csendes tag

    sziasztok,
    biztos lerágott csont,de bocs,hogy nem olvastam vissza
    DHL

    tracking ez áll :

    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható

    ezt ma elvileg kihozzák már?
    illetve,hogy működök? kihozzák ,helyszínen fizetek és minden ok?

    (hétvégén elküldtem már amit emailbe kértek (devizautalási-, vagy megrendelés visszaigazolás, PayPal igazolást
    számla szerinti, tételes, pontos magyar árumegnevezés
    címzett bejelentett lakcíme
    az áru értékén felül a fuvardíjat fizette e, ha igen, mennyit?)

    PayPal számla 127$
    nem tudom mennyit,mit kell fizetni?!

    amit küldtem ara már nem érkezett válasz,hogy minden okés vagy nem okés..

  • KillBill0531

    csendes tag

    cool
    Hétfő, Június 30, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    12 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 09:49

    11 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 01:32
    1 Csomagok

    10 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:29
    1 Csomagok

    9 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:25
    1 Csomagok

    8 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:08
    1 Csomagok

    7 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:06
    1 Csomagok

    Vasárnap, Június 29, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    6 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:26
    1 Csomagok

    5 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 20:42
    1 Csomagok

    4 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 18:54
    1 Csomagok

    3 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét SINGAPORE - SINGAPORE SINGAPORE - SINGAPORE 07:44
    1 Csomagok

    2 feladó állomáson feldolgozva SINGAPORE - SINGAPORE SINGAPORE - SINGAPORE 02:51
    1 Csomagok

    Szombat, Június 28, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    1 Küldemény felvéve SINGAPORE - SINGAPORE 13:35

    ára 127$ után 7ezer

  • SzChriss95

    csendes tag

    Sziasztok! e az első rendelésem, szerintetek mennyit kell majd fizetnem?A papíron 150USD szerepel árként
    23 Kézbesítés folyamatban BUDAPEST - HUNGARY 09:14
    1 Csomagok

    22 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 07:54
    1 Csomagok

    Kedd, Július 15, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    21 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 15:32

    Hétfő, Július 14, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    20 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 02:18
    1 Csomagok

    19 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 02:15
    1 Csomagok

    18 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:47
    1 Csomagok

    17 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:06
    1 Csomagok

    16 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:05
    1 Csomagok

    Vasárnap, Július 13, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    15 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 22:29

    14 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 22:21
    1 Csomagok

    Szombat, Július 12, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    13 feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 00:19
    1 Csomagok

    Péntek, Július 11, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    12 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 19:50
    1 Csomagok

    11 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:26
    1 Csomagok

    10 feladó állomáson feldolgozva HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 04:23
    1 Csomagok

    Csütörtök, Július 10, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    9 Vámkezelési eljárás befejeződött HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 18:17
    1 Csomagok

    8 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. HONG KONG - HONG KONG HONG KONG - HONG KONG 18:10
    7 Vámkezelési státusz frissült HONG KONG - HONG KONG 16:46

    6 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 16:18
    5 feladó állomáson feldolgozva SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 15:44
    4 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC SHENZHEN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 15:05
    3 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét DONGGUAN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC DONGGUAN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 14:11
    2 feladó állomáson feldolgozva DONGGUAN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC DONGGUAN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 14:01
    1 Küldemény felvéve DONGGUAN - CHINA, PEOPLES REPUBLIC 11:36

  • xigris

    őstag

    Sziasztok!
    Rendeltem egy telót a dhl oldalán most ez látszik : Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható
    Gondolom ez az áfa lenne papírokat bekérték hol tudom fizetni vagy rendezni? :R

  • magyarchris

    csendes tag

    sziasztok

    rendeltem egy telefont aliexpressröl.
    az elado 25usd-t és 1db digitális képkeretet irt a csomagra.
    a dhl szerint itt tartok:

    Csütörtök, Július 31, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    19 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:34
    1 Csomagok
     
    18 A küldemény megérkezett a DHL elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:22
    1 Csomagok
     
    17 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:58
    1 Csomagok
     
    16 Kiszolgáltatási részlegen át továbbítva BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 06:57
    1 Csomagok
     
    15 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 05:36
     
    14 Küldemény elhagyta a DHL kiszolgáltató részlegét LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 05:17
    1 Csomagok
     
    13   feladó állomáson feldolgozva LEIPZIG - GERMANY LEIPZIG - GERMANY 01:00
    1 Csomagok

    Megvámolják még ezt? vagy ez már átcsuszott?
    mert ahogy néztem a "vámkezelési eljárás befejezödött" után jön pár perc mulva hogy küldemémy visszatartva, költségek rendezése után kiadhato, vagy ilyesmi. de én nem láttam ilyet. és még a dhl sem keresett, hogy vámolando árum van.

  • fcsabika1

    tag

    Ma megkaptam a dhl-es csomagom.
    Érdekes módon nem kellett semmit sem fizetnem.
    Pedig ahogy Kínában feladták, adnap kaptam az sms-t, és el is küldtem az infókat nekik, sőt, a trackingen ez az infó is szerepel: Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható
    Ezért biztos voltam benne hogy fizetni kell, de nem kellett.
    Volt már ilyen valakinek?

  • newsync

    tag

    Csütörtök, Szeptember 18, 2014 Helyszín Időpont Csomagok
    13 Vámkezelési státusz frissült BUDAPEST - HUNGARY 12:04
     
    12 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 08:58

    Kerdeznem ,ez mit jelent ,illetve mikor kapom kezhez a csomagom?a szamlat es paypall kivonatot mar reg elkukdtem

  • k.kristof

    őstag

    válasz k.kristof #47410 üzenetére

    No, holnap úgy néz ki megkapom mégis.

    Hétfő, November 10, 2014 Helyszín Időpont Csomag
    23 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 20:19
    1 Csomag

    22 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 20:19
    1 Csomag

  • whoever70

    tag

    dhl nyomkövetésben ez van:
    Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY

    a trackitonline oldalán meg ez:
    Budapest - Hungary Unsuccessful delivery attempt. Unpaid cash on delivery 1 Pcs Shipment Held - Available Upon Receipt Of Payment

    de én nem budapesti vagyok, déli megyeszékhelyen lakom. itt ma sikertelen kézbesítés nem volt, sms nem jött a futártól.

    akkor kell a költségeket fizetni, amikor a dhl kiszállítja ugye? ma reggel 8óra óta ezt írja a nyomkövető, belföldön nem mozgott semmit

    szerk: közben jött az sms: Estimated Delivery Date: 2014-11-21 23:59:00
    akkor max 2 nap és itt is lesz

    [ Szerkesztve ]

  • tutis

    őstag

    válasz tutis #49227 üzenetére

    Úgy néz ki a dhl-es vámos ki akar velem baszni:
    Péntek, December 05, 2014
    12 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 08:47
    1 Csomag
    11 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 08:44
    1 Csomag

    szóval csak beadta 28 dolláros áron vámoltatni, holott ez megtiltottam neki, írtam hogy semmiképp nem egyezek bele és írja meg milyen igazolást kell még adjak. De velem most rosszul jár, mert ebből kurva nagy balhét fogok csapni..

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

  • tutis

    őstag

    válasz tutis #49298 üzenetére

    Na holnap lesz egy érdekes beszélgetésem a dhl-el. Hogy kerül a kínából rendelt csomagom magyarország után az USA-ba? Az áfafizetési dolog már csak hab lesz a tortán..

    Vasárnap, December 07, 2014 Helyszín Időpont Csomag
    13 A küldemény megérkezett a DHL <Service Area> elosztó részlegéhez. CINCINNATI HUB - USA CINCINNATI HUB, OH - USA 09:35
    1 Csomag
    Péntek, December 05, 2014 Helyszín Időpont Csomag
    12 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 08:47
    1 Csomag

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák