Hirdetés

2014. november 25., kedd

(#1) cherockee

cherockee
(fanatikus tag)

hogy lehet az invitel (akár más szolgáltató) webes felület nélküli mail fiókját átirányítani? értem én ez alatt azt hogy mondjuk ssh-val (ahhoz se értek, szóval ha sshval lehet, valaki irja már meg hogyan) parancsolok a postafiókra hogy gmailes cimemre azonnal mindent átküldjön ami jön. és törölje is az inviteles dobozból.

előre is kösz az infokat

Nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék...

(#2) zsommi válasza cherockee (#1) üzenetére

zsommi
(senior tag)

Használj levelezőprogit...
Az letölti a leveleket a szerverről, és ha akarod akkor törli is azokat onnan...;)

Mod: Egyébként ritka egy ratyi szolgáltató lehet, hogy még egy ócska webes felületű mail-nézegetőt sem tudnak összedobni...

[Szerkesztve]

WiFi antenna, szerelési anyagok - http://hardverapro.hu/apro/2_4_ghz-re_panel_antenna_20-22_dbi_uj_sajat_gyartm/friss.html

(#3) cherockee válasza zsommi (#2) üzenetére

cherockee
(fanatikus tag)

használtam eddig. de felépiteni egy spamszűrőt, egy progit ami jelzi ha jött mail, meg mindent beállitgatni, figyelni a routerre....egyszerübb ha a google talk-ot feltelepitem, messengerezésre joo ez, jelez mailokat, gmail webes felülete meg spam-et szür (megjegyzem nagyon jool, nálam eddig 90%át kiszedte és nem lőtt túl a célon), kényelmes felület, és ennyi.

szóval nem alternativa kell, de kösz.

(#4) L3zl13 válasza cherockee (#1) üzenetére

L3zl13
(PH! nagyúr)

Ez érdekes volna. Természetesen nincs ilyen. Szvsz SSH login se nagyon jár a mailszerverhez.
Szolgáltatót hívd fel, hogy van-e lehetőség autoforwardra. De tartok tőle, hogy nincs...

Aki hülye, haljon meg!

(#5) cherockee

cherockee
(fanatikus tag)

volt időm megkeresni az invitel oldalán a tech.referens email cimét, irtam neki, kb 5 perc mulva jött a válasz, lehet autoforwardot kérni, irom neki a 2 mailcimet, meg azt hogy maradjon e másolat a fiókban. Kellemesen csalódtam.

topic zárható, megoldás megtalálva.

u.i.: szálka a szememben hogy mégcsak az előfizetői kódómat se kérte, ergo lazán más nevében is beszélhettem volna. De ettől függetlenül kellemes hogy ilyen egyszerüen meg lehetett oldalni.

(#6) zsommi válasza cherockee (#3) üzenetére

zsommi
(senior tag)

Ez baromság...
Minek raksz fel ennyi szart?
Csak simán fel kell dobni mondjuk egy Bat-ot, és kész..
Nem kell baszakodni az ilyenekkel, amit irtál, sztem más sem szokott...

WiFi antenna, szerelési anyagok - http://hardverapro.hu/apro/2_4_ghz-re_panel_antenna_20-22_dbi_uj_sajat_gyartm/friss.html

(#7) evike70

evike70
(újonc)

segítség!
Van 1 inviteles mail címem.Hol tudok belemenni???
Mert az invitel oldalán nem találom. :O

(#8) szeva000 válasza evike70 (#7) üzenetére

szeva000
(PH! addikt)

Méé kell ekkora hülyeséget kérdezni?
Csinálsz 1fiókot az outlookkal és ennyi.Vagy ha erre is lusta vagy,akkor menj fel ide:[link]
itt beírod a mailcímed,jelszavad és ennyi.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.