Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz SpeedR #20795 üzenetére

    Jó, nyilván nem mind döglik be, de sok.

    soldi3r: Maga a dell név semmit nem jelent, vannak acernél gyengébb belépő gépeik, pl az inspironok. Volt pár dell gépem, meg más is, WD, hittachi, toshiba vinyókkal, samsungot még sehol nem láttam, persze elvétve biztos van. Amikor 2.5-es vinyót kerestem pár éve akkor is azt mondták kb mind1 mit, csak samsungot ne. Nem véletlen hagyták ők abba a hdd businesst.
    3.5-ből F2-sem volt, 1 évig bírta. Csere lett F3-ra, 1 évig bírta, el kezdte gyűjteni a weak sectorokat.

    [O]--[B][/B]: Ez így megint nem igaz :N Lenovoból is van belépő, mint tudjuk, azért egy belépő lenovo meg mondjuk egy xps, lattitude közt van némi különbség:) Belépő dellnél az inspiron, az utóbbi időben azok tényleg gagyik. HP-ból is van belépő, hiába vannak elitebookjaik, attól még sok HP is van ami gyenge széria, de muszáj volt kidobni az olcsó lenovok, meg dellek miatt. Toshiba meg? Elmúlt időkben értelmes gépet nem is láttam tőlük. Lakkfekete borítás meg kattogó billzet, persze felsőbb kategóriában nekik is vannak jó gépeik..de ott van még az msi-nek meg asus-nak is, de mondhatom akár acert is. Lényeg, hogy a gyártó neve pontos típus nélkül semmire nem garancia.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák