Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz Gabor970 #60576 üzenetére

    Figyelj ha nem állítok rajta semmit, akkor úgy szól mint a sokol rádió.

    Lehet ez az erősítő végett , vagy csak én vágyom ütős feszes basszusokra (amit próbálok úgy beállítani hogy ne túlozzon azért annyira de emeljen ki )

    mert anélkül olyan mint a vízfolyam... ki megyek a konyhába és akkor ennyi erővel leülhetek hallgatni az aeg rádiót.

    Szóval lehet gúnyolódni , de igen több óra után azt is bekapcsoltam , mert nem volt rajta egyszerűen mély..

    Majd egyszer ha megunom lehet beújítok valami cuccot 1 millából amint lesz rá lehetőség, egyelőre a pénz mag le van kötve...

    De addig ez megteszi. Köszöntem. :R

    De mondjuk sokára lesz az :D még előtte 1 olyan házat kellene venni amibe van szoba bőven, és kialakíthatok egyet kifejezett zene szobának, az meg még nem most lesz. :([/OFF
    (OFF)
    Erősítőt sem vettem mégsem, mert rájöttem tök felesleges, akkor utána lehetne válogatni megint hangfalak közül melyik illik hozzá jobban, arra nekem most sem idegrendszerem sem felesleges 10 ezreim nincsenek .

    Így is orionok 25be voltak, pió hangfalaim állapotuk végett 18 ba, erősítőt vettem 18ból, kábelek kerültek 12 ezerbe, a hangkártyáért tegnap fizettem 28 -at postával, hát most nekem elég volt.(/OFF)

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

Új hozzászólás Aktív témák