Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fer

    őstag

    válasz liksoft #35349 üzenetére

    Sziasztok! Úgy érzem egyedi problémával állok szemben az egyik, pontosabban oprendszeres hdd-el kapcsolatban, és tanácstalan vagyok! Mivel a win 8.1-em lejárt ezért vissza akartam rakni (pontosaban vissza is raktam) a win 7-et! A telepítő elindult, de a telepítést követő újraindításnál a bios nem tudott indulni és egyfolytában kereste a winyót! Ez az inteles sata vezérlőn volt, ahci módban átdugtam a lila jmicronos vezérlőre ahci módban és onnan minden ment tovább rendesen, csak azóta nem hajlandó elfogadni a winyomat az inteles vezérlő ahci módban, a jmicronos meg elindul vele, ha kikapcsolom az ahci-t az intelesen, akkor megy vele! A winyó egy samu HD502HJ, mitől lehet ez az anomália, ilyennel még nem találkoztam, egyébként másik winyóval működik az inteles vezérlő ahci módban! Először arra gondoltam, hogy az alaplapomon döglött meg a vezérlő,de ezek szerint a winyóval van a probléma!

    ''A részegek okozzák a balesetek 30%-át, tehát a józanok sokkal veszélyesebbek! Viharban azért látjuk előbb a villámlást és csak utána halljuk a mennydörgést,mert a szemünk előrébb van, mint a fülünk."

Új hozzászólás Aktív témák