Hirdetés

2014. december 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  HDD/SSD, CD/DVD írók/olvasók  »  Hdd javító program (téma lezárva)

(#1) Triumph

Triumph
(tag)

Sziasztok
Tudtok olyan programot amely adatvesztés nélkül átnézi a winyót és kijavítja a hibákat???(pl.: eltünt gigák stb.)
Előre is köszönöm.

(#2) L3zl13 válasza Triumph (#1) üzenetére

L3zl13
(PH! nagyúr)

Scandisk? :))

Aki hülye, haljon meg!

(#3) hezso válasza Triumph (#1) üzenetére

hezso
(senior tag)

Ha egy vinyón hibák vannak, és pláne ''eltünt gigák'', azon szerintem már semmilyen progi nem segít...

(#4) [Stupidm@n] válasza Triumph (#1) üzenetére

[Stupidm@n]
(őstag)

Hát én csak olyan progit tudok, ami nem csak a vinyót hanem az egész gépedet átnézi az alaplaptól kezdve a hdd-ig.De ez asszem nem javítja ki a hibákat.De érdemes megnézni.A neve:AIDA32
De próbáld meg a scandiscet is mert az is kiszokta javítani a hibákat.Mondjuk az eltűnt gigákat szerintem sem lehet kijavítani.

WoW Bloodscalp - Gamling level 60 dwarf warrior & Drianil lvl 60 Night Elf druid

(#5) crab válasza Triumph (#1) üzenetére

crab
(őstag)

Ezen már csak egy újrapartícionális segíthet.
Ha xp-t használsz lehet egyéb oka is a hiányzó gigáknak..

[Szerkesztve]

(#6) [Stupidm@n] válasza Triumph (#1) üzenetére

[Stupidm@n]
(őstag)

Lehet, hogy hülyeség, de a lemeztöredezettségmentesítő nem javítja ki az ilyen dolgokat?

WoW Bloodscalp - Gamling level 60 dwarf warrior & Drianil lvl 60 Night Elf druid

(#7) L3zl13 válasza [Stupidm@n] (#4) üzenetére

L3zl13
(PH! nagyúr)

Attól függ mi okozta őket.
Ha lost cluster FAT-en akkor ki lehet javítani scandiskkel. :))

Aki hülye, haljon meg!

(#8) t|-|om! válasza [Stupidm@n] (#6) üzenetére

t|-|om!
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem! Még rinyál is ha hiba van a hdd-n és nem fut le! :(

Sony Xperia Z (Android 4.4)

(#9) [Stupidm@n] válasza Triumph (#1) üzenetére

[Stupidm@n]
(őstag)

Hány gigás vinyód van?

(#10) [Stupidm@n] válasza Triumph (#1) üzenetére

[Stupidm@n]
(őstag)

Itt van egy progi, nem tudom milyen, mert csak megnéztem mit tud..De azért bemásolom ide:

O&O Defrag Professional Edition v6.0 B609

Lemeztöredezettség-mentesítő.

Jó minőségű lemeztöredezettség-mentesítő Windows NT/2000 és XP rendszerekhez. Alkalmas a merevlemezek ellenőrzésére, javítására, illetve azok optimalizálására. A program a stealth, space, complete elvek szerint képes optimalizálni a merevlemezeket.

http://www.origo.hu/szoftverbazis/seged/rendszer/oodpe_6_0_609_enu.html

Itt találtam a progit.

[Szerkesztve]

(#11) Sir Tyudor

Sir Tyudor
(lelkes újonc)

Szia Triumph!

Milyen és mekkora vincsid van, hány giga tűnt el róla, ezen van a rendszered vagy másodlagos?
XP.-t használsz?

Ha igen és a vinyód a ''C'' akkor akár másfél giga is lehet takart, lefoglalt!

Menyire értesz az XP. lelkivilágához? A benne lévő alapból lüke és nemnormális beállítások felülbírálásához? Mit vágsz rá arra: ''HIDE'' és ''%systemroot%''

Mert lehet, hogy csak az XP. elvesz tőled egy kevéske helyet.

Ha mégis hibás a vinyó akkor bocsi a sok felesleges kérdést.

:DD

Mindenki azt monda, hogy az AMD kevesebbet tud mint az Intel. Ezért olcsóbban is adják! Szerencsére nekem is AMD-m van! ---------www.rom.by---------

(#12) Triumph

Triumph
(tag)

Köszönöm a válaszokat
Szóval egy Hitachi 80 gigás winyóról lenne szó, és onnan jőtt az ötlet hogy van ilyen progi mert nekem eltünt a D(nem rendszer) meghajtómról olyan 6 giga elvittem a szervízbe ott lefuttatak egy progit amely vissza állította azt. Tudom hogy az xp elvesz lapozófájlnak vmennyi helyet de nem erről van szó.

(#13) shtml

shtml
(őstag)
LOGOUT blog

HDD Regenerator

http://dposoft.net

A prg írójának állítása szerint a fizikailag sérült HDD-ket is javítja az esetek nagy részében, nem a bad sectorokat rejti el. Én pár hónapja egy 8 gigás HDD-vel próbáltam ki, amelyen bad sectorok voltak. A prg azt üzente, hogy kijavította őket, de utána a Maxtor diagnosztikai program továbbra is mutatott bad sectorokat, igaz, kevesebbet. A ja, a 8 GB-ot majdnem egy egész napig gyűrte.

Nekem nagyon átverésszagú az egész, de szerezz be hozzá törést astalavistáról és próbáld ki.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#14) aer

aer
(tag)

Nem fizikai hibák javítására/mentésére az alábbi programokat javaslom:

PC Inspector File Recovery
-ingyenes
-gyors
-kevés funkció

Final Data Enterprise 2.0
-fizetős (de neten keresztül dolgozik!)
-sok funkció (pl. e-mail/outlook adatok mentése)

Felülírt fileokkal az előbbi nem boldogul, az utóbbi is csak kis hatékonysággal. Törölt fileokat valami hihetetlen hatékonysággal találnak meg (persze formatálás/tördezettségmentesítés után nem).

Útvonal

Fórumok  »  HDD/SSD, CD/DVD írók/olvasók  »  Hdd javító program (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.