Hirdetés

Aktív témák

  • klepto

    addikt

    Most jutott eszembe, 30K alatt létezik még Koda, ELTAX komplett hangfalszett, ezeket is érdemes felkutatni, megnézni, meghallgatni [link]
    A SAL-t nem ajánlom, mert az olcsó SAL front ami jó lenne esetleg az sajnos 4OHM-os.
    Amiket még találtam a két márkával kapcsolatban boltügyileg: [link] , [link] , [link]. Az én titkos tippem ebben az árszegmensben: [link] , és az indoklás, hogy mi a baj ezzel a kategóriával, és a Kodával: [link]. Az US Blaster honlapja, aki szintán egy nagy nevű cég a DJ technikában, aki még minőségi autó hifit, és már régóta házi hifit is gyárt: [link].
    Picit többért, amit már régen is ajánlottam: [link]. A márkájához képest szerintem egész jól szól, ezt volt szerencsém hallgatni élőben. Gyönyörű zongoralakkos kivitel, robosztus megépítés, és tényleg elfogadható hang főleg ennyiért. Ha picit még álldoznál rá, szerintem nem bánnád meg. Én annak ellenére mondom ezt, hogy zsigerből elvetem a hifi cégek álltal gyártott hangfalakat! Ha ezt nem akarod megfizetni, akkor US Blaster szerintem ezen az árszinten ;)
    A másik amit írtam az Eltax, ezt a Hifi Barlang is forgalmazza, annyira szar nem lehet [link] :U Hívdd fel őket, ők elmondják őszintén, hogy szerintük milyen ;)
    És még itt is érdemes nézelődni: [link]
    Hát nagyjából ennyi, mert mennem kell dolgozni :D

    [Szerkesztve]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Aktív témák