Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz csib41 #18033 üzenetére

    mielőtt jöttek a passzív hűtéses baromságaim, egy ilyen oldalradis ház volt minden pc álmom. gratula vendel! :C :R

    más.
    csak nekiálltam festeni.
    új fogalmat találtam ki. ugye van pc. van htpc.
    és most lesz kpc. gyk: kitchen personal computer.... :U :DDD

    konyhához színben illő pc-t még talán nem sokan festettek. (sárga táp befigyel... :U )

    valszeg egy aluprofillal oldom meg a nb és cpu hűtését is. állni fog, mert másképp nem tudom rögzíteni. egészen a tápig fog felérni. és citromsárga lesz azt is.
    azért, hogy legyen kék is, azok a rácsok lesznek.
    mivel a házoldlakat már régen szanaszét szabdaltam, sarkosan, (tehát keret nem megmenthető a rácsozáshoz) és az eleje valami bűn gagyi, így körberácsozom. nagyon szép, mélykék festéket is kaptam. az volt ráírva, hgoy selyemnfényű, de inkább fényes. csak valami olcsó rács kéne, mert ez a festéket kivéve 0 ft-os project. de hogy a tetves zenjeim egyike sem indul el ezzel a lappal. :(( milyen jól nézne már ki a kék táp a fehér házban....
    a winyót is valami fehér hangtompító dobozba teszem majd. vagy az ioűs lehet, hogy sárga lesz inkább. (1 tányéros, nem melegszik, kussoljon.) vag a winyót festem el sárgára... :DDD

    habár a hang mindegy, mert úgyis ott a hűtőszekrény...
    csak jobb lett volna egy zen-nel. de nem fogok próbából venni egy harmadikat is... :((

    occsó rács kéne. erre nem fogok venni drága méhsejtet. viszont nem tudom, hogy fogom az oldalára és előre a rácsokat rögzíteni. most ugrott be: citromsárgára festett gyorskötöző? azaz kábelösszefogó drót. még buli is lenne.

    és a kéept nézegetve egy zseniális meglátás:
    hogyan kell alsótápssá tenni egyh ázat?
    - FEJREÁLLÍTVA!!! :))
    a vga hasa is rögtön fölfelé fordul. ezt az erpősebb gépek passzív megoldásaihoz lehet, hgoy bele is veszem aképletbe.

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák