Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    lassan osszeall a vakus setup, igy nez ki most, meg a softbox nem jott meg :DD

    erdemes megnezni nagyitva, sztem eleg jol rajzol ez az obi igy :K kb 1+ cm-es pok, oldalrol kicsit vagva. f6.3, 12 db kep.

    meg par probakep, chapelnek igertem, de lehet mast is erdekel...utomunka nelkuli, max expoba,black, white, contrastba nyultam bele.
    stack, talan raynoxal, de nem 1:1-en.
    meg1 stack
    raynox f18
    f11 1:1-en.

    az utso kepeknel mar nem villant minden lovesre ugyanakkorat a vaku, volt elteres az egyes kepek kozott. ami stacknel nem tul jo. kb masodpercenkent 1-2 kepet lovok ilyenkor, ennyit tudnia kellene a 468 II-nek kb 20 kepen at? vagy lehet fogynak az akkuk?
    amugy jo nehez az egesz es foleg kenyelmetlen erdoben cipelni...nyakbaakasztani nem lehet, de mar a vakuval a papucson se kenyelmes nyakban, bar gondolom errol nem kell meselnem itt az ff eskuvosoknek :DD
    de ezzel a karral meg kb csak kezben tudom fogni. kerdes mennyire jobb igy mintha vazon lenne, lottem ugy is probakepeket, bar csak itthon, nem tunik az sem rossznak. majd ha megjon a kis softboxom probalgatom meg...

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák