Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wandendorf

    csendes tag

    Hali!

    Valaki tudna nekem segíteni abban,hogy a GTA IV miért szaggat be kb 3-4 másodpercenként?:S VGA limites a cumóm vagy mi? :S Legújabb Driverek felrakva és társai, valamint a memóriakorlátozást kivettem játékból így elérhető a high beállítás,a gta iv benchmark-ja avg fps: 26 -ra minősítette a gépem,100%-os vga és 94%-os cpu kihasználtság mellett, de a benchmarkban bele sem szaggatott :S

    Config:e2200@3.41ghz 1.53 V(nemtudom ez sok-e:s,igaz gyárilag 1.50-ig van skálázva a proci,de olvastam fórumon,hogy jobb alaplappal,és jó hűtővel elvileg 1.6ig bírnia kellene a strapát)

    Leadtek Winfast 9600GT Extreme 512MB DDR3 (tehát OC lap,amire én is dobtam még 1 kis pluszt,így 800/1950/1026)

    Gigabyte Ga-EP31-DS3L alaplap, 2 giga csx ram és 2 giga kingston dualban 465mhz-en muzsikálnak,de bírják a lelkeim :D

    Táp 450W Mercury táp,hűtő Gigabyte G-Power Pro II

    Az érdekesség,hogy far cry 2 4x élsimin ultra high beállítások mellett nagyon szépen fut,crysis úgyszintén,akkor nemértem ,hogy miért pont gta ne futna jól :S

    Oprendszer Windows 7 7000 x32.

    A rendszer kb 6 órán keresztül volt használva hol játékra,hol csupán irodai munkára,szal nemhiszem hogy stabilitási gond lenne :S

    Előre köszi minden választ! :R

Új hozzászólás Aktív témák