Amúgy abszolút igazad van, jó a kistesó is.... Sajnos viszont túl sokat nem tud majd optimalizálódni a helyzet, amcsiban is 200 USD az UD3R, 250 a DS4 és 300 az UD5, a többi meg valahol köztük. Szóval butaság lenne a kistesót 40K alá várni egyhamar kishazánkban. Nem szabad elfelejteni, hogy az X58 prémium csipszet, és mindenképp bonyolult nyák kell a rendszerhez a 3 csatorna miatt, érdemben nem lehet sokat spórolni a -2 foglalattal.... Szintén nem érdemi spórolás szerintem az egyszerűbb PCIe bekötés... Majd a P55 lesz a középkategória, 2 csatorna, egyszerű pcie, azokhoz már lehet majd passzintani olcsón jó lapokat. Az árakat is így kell szerintem várni.
És amúgy ne becsüld le a komolyabb tápkört, azért nem mindegy, hogy az a 3,8-4 giga "mennyire stabil", ugyanis a 8 fázisnak nincs olyan szép kimeneti feszültsége, nehezebben követi a terhelésváltásokat, ergó kiélezett helyzetben, napi használaban ugyanaz az egyébként stabil beállítás könnyebben hiázhat a kistesóban. Itt valami olyasmire gondolok, hogy a régi Q6600-amnak is némileg magasabb fesz kellett a "tényleges" stabilitáshoz, mint a prime/linx meg egyéb stabilitáshoz.
Fullos Intel I7 félkonfig eladó!!! EVGA X58 3X SLI + tuningbarát Intel I7 920 + 3*2GB OCZ Platinum 1600@CL7 + Thermolab BARAM hűtő + venti ****************Link a hirdetéseimhez: http://href.hu/x/9ghe**************