Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • péterd

    csendes tag

    Egorov én is 6 hónapos cnc tanfolyamon vagyok,csak figyelmeztetlek h ne a válalkozósulinál keress cnc tanfolyamot (Budapest)ez 1 rakás szar cég a tanár nagyon fasza akit találtak de a szervezés nagyon nem megy nekik.A második honapban derült ki hogy forgácsolásból is kell vizsgázzunk holott úgy hirdette h nem kell, ezzel nem is lett volna baj csak már 4 -dik hónapban vagyunk és 5 óra volt sima forgácsból téma :(( de vizsgázz le. Olyan faszul szerveznek utánunk párhuzamosan indítottak másik tanfolyamot és őket első alkalommal valami másik címre rendelték úgy hogy nem csak az új csoportnak kűltek emailt hanem az én csoportom felének is ,csináltak olyat is h (szombatonként járok)pénteken írtak 4 egyforma emailt hogy nemmenjünk,,délután" és este meg h mégis csak kéne menni :C .Mivel én 1 nap nem 20szor nézem az emailt hát nem mentem,meg a csoport fele sem :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W na meg most 350óra gyakorlatot fogom csinálni de 2 hónap alatt hétvégenként hogy lesz meg?A szerződésben amúgy is az állt hogy 2 hetente szombat gyakszi az elejétől fogva ehelyett ááááá ,namindeggy leszarom irlyákrá h 350óra gyakszimegvolt engedjenek vizsgázni azt szevasz.Amint végzek az összes online hirdető oldalra föl irom hogy eszébe ne jusson senkinek odamenni :((

Új hozzászólás Aktív témák