Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz devil-k #41412 üzenetére

    Sokkal jobb volt régen, komolyabb volt. Persze régen is ment a viccelődés meg a smileyzás, de az egyetlen pozitívum azóta, hogy gyuromoj néha összegyűjti a filmes híreket egy csokorba.

    Az elmúlt pár évben borzasztóan süllyedt a topic színvonala. Egyre több komolytalan tizenéves jelent meg (akinek nem inge); egy pár csöcs pontokat dobott egy filmen, vagy azért volt jó; egy időben a topic el volt árasztva csajos képekkel, amikre a userek otthon recsiztek; folyamatosan ment a flamelés meg a veszekedés értelmes érvelés nélkül; etc, a helyesírást meg már nem is említem, pedig néha tényleg fizikai fájdalom olvasni embereket...Az értékelések meg nagyon elszálltak, abszolút nem reális némelyik.

    Az volt izgalmas, amikor beindult a topic olyan 2006-7 táján, utána pár évig virágkorát élte, kb. 2009 óta meg már csak hanyatlik.

    Manapság már nem érdemes elolvasni a hozzászólásokat, elég csak átpörgetni a topicot, néha oldalakon keresztül nincsen értelmes olvasnivaló. Persze, el lehet menni, akinek nem tetszik, de sokan még megszokásból néznek be ide (én is), és pont azok fröcsögnek itt, akik miatt lesüllyedt a színvonal, és ezzel egyáltalán nincsenek tisztában. Néha még megéri 1-2 ember miatt itt maradni, de lassan már azt sem.

    [ Szerkesztve ]

  • devil-k

    nagyúr

    válasz cyberkind #42215 üzenetére

    A Ron kapitány nem tűnik jónak ;] , a Posseidon remake-t nem láttam. Érdemes meglesni? Az IMDB értékelése elég karcsú.

    bagyulajuve
    Nekem ez a film hozta meg a western iránti érdeklődésemet. Nagyon jó kis mozi. :K Mi az első? :) A jó, a rossz és a csúf? :DDD

    Pitterix
    Szerintem nem egy X-Men-ről beszélünk, én a 2011-esre gondoltam. :K

    (#42219) cyberkind
    Majdnem bedőltem. Viszont a Grindhouse-t meg akarom nézni és az is Kurt Russeles film. :U

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Bad Pritt #42266 üzenetére

    Nincs, nem is láttam. Azért mondtam, mert én is azt látom, hogy csak úgy röpködnek a 9/10-es meg 90%-os értékelések :U

    All→M8

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz callmeakos #42271 üzenetére

    "Egy borzasztóan ötlettelen koncepció, igazi tákolmány, ami sok helyről nyúlt le ötleteket, de ezeket egyedi módon és remekül alkalmazta. Habkönnyű sci-firől beszélünk, könnyen emészthető mivolta miatt, illetve nagyjából semmi elgondolkodtató nincs benne. Viszont borzasztóan jó a látványvilág, a harcok remekül megkoreografáltak..." "Értékelés: 90%" CineStar

    A másik kettő is azt írja, hogy nagyon szép, nagyon jó és már láttuk. A rajongás nagyon elkapja a blogger srácokat én azt veszem észre. 444-et meg se nyitottam, de azért köszi a linket. :DDD
    Nem lebeszélni akarlak amúgy, csak kicsit reálisan látni ezt a filmet, lehet tényleg lesz benne valami egyedi, mint az Oblivionban, ami az átlag fölé emeli és egyediséget ad neki, de akinek a véleményére adok, az 50%-ra értékelte. Jó mondjuk a Godzillára 70-et, szal nem tudom, meddig fogok a véleményére adni. :D

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Pali1119 #42276 üzenetére

    Ahogy mondod, a megvalósítás. Meg a zene. Az elmúlt pár tucattermékei között ez nálam nagyot dobott az értékelésén. Önálló ötlet nem sok van a történetben meg a világban, de az érződött az egész filmben, hogy ez Kosinski saját munkája, saját ötlete és nem engedett a stúdiónak, sikerült egy nagyszerű atmoszférát teremtenie, ami elvitte a hátán a sztori hiányosságait. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • devil-k

    nagyúr

    válasz james001 #43724 üzenetére

    Ilyen értékelésű filmet nem is szabadna elindítani a lejátszón. ;]

    - mozi bolondéria -

  • aizen92

    addikt

    válasz Pali1119 #44039 üzenetére

    Megnéztem azóta még egyszer az új trailert. Kezdek félni tőle.
    Lehet megvárom az első értékeléseket és véleményeket.

    (#44041) HáGé : Jaja "régóta" megy. És sehol semmi.

    (#44036) Tibiajax: Kezd el az első ötöt! Nagyon tetszeni fog! 1968-as a mostani pörgös filmek után kész felüdülés lesz!

    ;]

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

  • devil-k

    nagyúr

    válasz darál0w #44152 üzenetére

    Mit vártál a 4.2-es értékeléstől? :( Az ilyeneket el sem indítom. :Y

    - mozi bolondéria -

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz brownus #44348 üzenetére

    Rottenen 90%-os az Edge of Tomorrow, szerintem inkább hagyjuk. :D
    Disney filmeket amúgy is le szokták húzni, a 75 körüli értékelés korrekt szerintem (Rotten Audience is annyi). Nekem tetszett. :)

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    TF4 fikavihar is coming 3..2..1.. :D

    Aeonflux: Hát ebben jó sok sz*rt felrobbantottak.

    Cinestaros kolléga rövid értékelése: Valóban kihalásra van kárhoztatva (..) Minden emberséget kiölt belőlem.

    Háh! ;] :DDD

    [ Szerkesztve ]

    All→M8

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz callmeakos #44586 üzenetére

    Számitott bárki jobb értékelésre? :D Na majd este...

    Live-Die-Respawn

  • Bad Pritt

    nagyúr

    Robin Hood (2010)

    Ridley Scott nagyon jó rendező, egy baja van, sosem tudja összehangolni a nézői igényeket a stúdió elvárásaival, ebből születnek olyan furcsa esetek, mint a Blade Runner, ami 3 verzióban létezik, vagy a Prometheus, aminél kevésbé érezte volna hülyének magát az ember, ha a kihagyott jelenetekkel együtt látja a moziban, vagy a Kingdom of Heaven... szerintem Ridley Scott filmjei többségének van valamilyen, a mozistól eltérő verziója, ami enyhén érdekes.
    A Robin Hood is egy ilyen gyermek, a mozis 140 percet kibővítette a mester több, mint negyedórával, ami egyértelműen jót tett a filmnek, egy a középszerűtől alig jobb kalandfilmet berepített valahova a (míly meglepő) bővített Kingdom of Heaven és Gladiator közé. A plusz játékidő árnyalja John király és Godfrey jellemét, elmélyíti Robin és Marion kapcsolatát és még Max von Sydow is kap pár plusz atyai bölcseletre időt, ami jót tett az ő karakterének is, de még jobbat Robinnak: ez a plusz pár perc elég volt, hogy a 2D hőstípusból kilépjen. Ugye ez a film is követi a mai trendeket és egy előzménytörténetet kapunk, miként lett Robinból elsőszámú közellenség.
    Persze a Messiás-vonal megmaradt, amit lehet utálni, de szerintem pont annyi pluszt ad Robinhoz, amennyit mondjuk Balianhoz hozzáköltöttek a Kingdom of Heavenben és ne felejtsük el, hogy a Gladiator története sem épp történelemhűségéről híres, úgyhogy elnézhető ez a fajta költői túlzás Scott részéről. Ami viszonbt elvitathatlan a Robin Hoodtól, az a tökéletes hangulat, legyen szó háborúról, vagy békéről, egy aprólékosan kidolgozott, hihető világot kapunk ismét Scott-tól, amit ismét nagyon erős színészi játékkal életre keltett karakterekkel népesített be, kezdve a Russel Crowe-Cate Blanchett párostól Mark Strongon és William Hurt-ön át egészen az Oscar Isaac által játszott John királyig. A hosszú játékidő előnye, hogy mindenkire jut idő és Scott élt is a lehetőséggel 2-3 szálon futtatta a cselekményt, kibontotta a motivációkat, hátteret adott a korabeli Angliának és az akkori intrikáknak, amik végül egy kicsit harmatos végső csatában értek véget (a film szempontjából).
    A hangulatot nagyban fokozta a Marc Streitenfeld által szerzett zene, érezhető az úriember Hans Zimmerhez kötődő viszonya, autentikus, néhol kifejezetten epikus dallamokat hallunk (mikor a dombok között lovagoltak csatába, az eléggé ott volt a szeren).
    A Robin Hood igencsak megszenvedte a Scott-hatást, a következetlen, kissé zagyva mozis verzió középszerű értékeléseket kapott, meg is bukott köszönhetően az óriási, 200 milliós költségvetésnek (több, mint az idei Transformersé), ugyanakkor a történelmi és kalandfilmek rajongói, na meg persze a Scott fanok számára kellemes meglepetés lehet a bővített, 2 és fél órás eposz.

    (Az szerintem hatalmas ötlet lett volna, ha Iain Glen-t kéri fel Scott Richárd király szerepére, ezzel kvázi összekötve a Kingdom of Heavent a Robin Hooddal. Sajnálatosan kihagyott ziccer.)

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • devil-k

    nagyúr

    válasz KisTücsök #45134 üzenetére

    Ezeket pótolni kell. ;]

    Az IMDB értékeléseim szerint 1070 db filmet láttam eddig.

    HáGé
    Nem ér minden sz*rt megnézni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • Apollyon

    Korrektor

    Transcendence

    Ez a film annyira tetszett, hogy már kétszer is megnéztem a héten, eredeti nyelven persze. Depp hangját meg stílusát amúgy is bírom, ez a szerep amit kapott illett is hozzá (azért van pár olyan film ami nem), szóval ez afféle igazi Depp film .) A sztori elég klassz volt, az ilyen téma nálam toplistes, elgondolkodtató és van benne ráció is.

    Az imdb értékelés egy sz..., 8/10 simán a film.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • ígyvanferi

    addikt

    válasz Tibiajax #45716 üzenetére

    Én tegnap a When Harry Met Sally-t néztem másodjára pl. De nem szoktam értékelést, elemzést írni az épp megnézett filmről, nem igazán tudom szavakba önteni a filmekkel kapcsolatban támadt gondolataim, érzéseim. Esetleg csak reagálok valamire. Mint most. Egyébként ha valami új film érdekel, és így vagy úgy lehetőségem van megnézni, akkor azt megteszem. Viszont mivel csak pár éve kezdtem rendszeresen filmezni, bőven van még mit bepótolni régebbi alkotás.

    (#45712) Ace owner: egyáltalán nem látszott, hogy valami papírmasé autót zúztak volna le.

    [ Szerkesztve ]

  • Eagle16

    addikt

    válasz Tibiajax #45716 üzenetére

    Én azokról sem írok amiket megnézek, de a topikot mindig átnézem hogy valaki nézett-e valami jót :) Kicsit önző dolog, mert én is mutathatnék másoknak olyat amit megnéznének és amúgy nem találtak volna rá, de nem tudok rendesen véleményt megfogalmazni egy filmről, egy mondattal meg egy értékeléssel meg nem fogom itt a helyet pazarolni.
    Amúgy minden érdekel, de imdb pontszám alapján azért szűrök, mert nincs időm meg türelmem sem arra, hogy átlagos vagy az alatti filmeket nézzek. 95%-ban tetszik is az amit választok, a maradék esetben meg értetlenkedek az imdb átlagon. A listán látszik is, hogy ritkán futok bele olyanba, ami tényleg nem tetszik, vagy untam. [link]
    (A Her az éppen nincs a listában, mert nagyon lepontoztam volna, de nekem is jobban meg kellett volna nézni a témáját, szóval annyiban maradtam hogy ez nem nekem készült, de valószínűleg jó, mint film)

    Amúgy jó volt a kérdés, én is gondolkodtam ezen, mostanában szinte csak az aktuális mozis filmeket látom itt, gyorsan át is futom így az új hsz.-eket.

    [ Szerkesztve ]

    ₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz Eagle16 #45733 üzenetére

    egy mondattal meg egy értékeléssel meg nem fogom itt a helyet pazarolni
    ujjjj, ha mindenki ilyen lenne, mint Te..ez a ph-világ egy csodálatos szép, meghitt, békés, kiegyensúlyozott világ lenne.....
    :DDD

    héé, én is vip akarok lenni...hogy lehet valaki vip?? :D

    ---
    filmértékelés következ.

    Under the Skin
    hd,dts
    Igen, ez az az új mozifilm, amiben végre láthatjuk Scarlett cicijeit és csodálatos popóját.
    Az érdekesség csak az, h ez nem egy mozifilm. max a cirko-gejzírnek lehet repertoár.
    Frenetikus alkotás, leülsz, indítod és akkor az történik, h bár viszonylag hamar érkezik Scarlett valaga, ám mégsem arra fogsz koncentrálni, hanem valami egész másra. olyan kérdések merülnek fel közben benned, hogy most ez mi a fsz akar lenni, most mi is történik a vásznon? de most ez hogy? igazából csak meredsz a filmre és bár tudtuk előtte, hogy neem, nem akciófilmmel, hanem ún. művészmozival lesz dolgunk, mégis pofonként ér bennünket a hatása. A pofon elnyújtott, hosszú, vibráló, várakozással teli.
    És nem csak arra várunk, hogy lássuk újra és újra meztelenül az istennőt, hanem hogy... derüljön már ki, mi is áll itt a háttérben, mik az ok okozatok, vannak-e egyáltalán indítékok??
    Ajánlom ezt a filmet minden hetero topiclakónak, mert már csak Scarlettért mindent megéri bevállalni, még ezt lüktető hosszú időt is. De más is megnézheti, ilyen filmet 10 évente lát maximum az átlag filmnéző.
    8/10

    [ Szerkesztve ]

  • aizen92

    addikt

    válasz callmeakos #45867 üzenetére

    Bocsi Pitterix, de aki a Raid 2-re 6,5-öt, majd a Rambora 10-et!!!, Bosszuállók 10 again, Transformersek 10-8-9-9 ad.
    Azok után a 8/10 még kevés is :DDD

    Btw. Vannak itt elég érdekes értékelések....
    Össze kéne állítani valami szempontrendszert, ami alapján értékelnek a kollégák.
    Persze teljesen szubjektív a dolog, és lehet, hogy akkor 10/10 lenne egy transformers meg egy NFS, de azért na :))

    12 évv rabszolgaságra meg 8/10??? szóval a 12év rabszolgaság egy NFS szintű film. Bááááh :O

    ui.: Aláírom, biztos nekem is vannak totálisan félreértékelt filmjeim, ez csak egy rövid kirohanás volt :)

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

  • S e t h

    nagyúr

    válasz aizen92 #45874 üzenetére

    Ugye van az a régi mondás, hogy ízlésről nem vitatkozunk, de sokáig én is csak lestem, hogy egyesek milyen elborult értékelési szempontrendszert használnak.
    A megoldás sokkal profánabb, van akinek érdemes figyelni az értékeléseire és van akién egyszerűen át kell ugorni, főleg ha nagyon kritikát sem tartalmaz az értékelés, hogy miért is annyi az annyi.

    [ Szerkesztve ]

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • dokee78

    félisten

    Most nézem,hogy a Mad Max 2-nek nagyobb az értékelése,mint az első résznek.
    Na megnézem holnap a 2-dikat.

    Ace owner :R Azt hittem van valami Creator hozzá.

    [ Szerkesztve ]

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    GUARDIANS OF THE GALAXY Review

    Collideres írás (nem a PR vetítéses) Bíztató a B+os értékelés, habár a Winter Soldier A- értékelést kapott. Ezek szerint ez csak egy kicsivel rosszabb annál.

    All→M8

  • aizen92

    addikt

    válasz Mr. Erikszon #47419 üzenetére

    Nagyjából reális. Néha vígjátékok nál van túlzás vagy alápontozás. Talán még rottentomatoest érdemes nézni.
    Én imdb, mag kommentek és itt ph értékelések alapján szoktam választani filmet. Trailer alapján ritkán mert imádnak mostanában elspoilerezni egy egész filmet 2 percben .... :((

    [ Szerkesztve ]

    "The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

  • caprine

    aktív tag

    válasz .LnB #47492 üzenetére

    Meg mintha abban lett volna benne, hogy mentek a felrobbantott olajkutak mellett, minden fekete volt az olajtól, az és meg a koromtól. Eszméletlen jelenet volt.

    Ha az ellött töltények alapján itélnénk meg a egy háborús filmet, például ezt akkor nem kapna valami magas értékelést:) De úgy látom a 2. részben ezt már bepotolják.

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

  • MurdR

    veterán

    Captain.Phillips
    Phillips kapitány
    Fsz.: Tom Hanks

    Egészen véletlenül kattintottam rá, és kiváncsi voltam hogy miért kapott ekkora IMDB értékelést.
    Tom Hanks amúgy is egy nagyszerű színész, de most kivételesen jó szerepet kapott.
    Egy hatalmas teherhajó kapitányát játssza el, akiket kalózok támadnak meg. Realisztikusnak tűnik az egész megvalósítás, főként azért is, mert igaz történetet elevenít meg. Tavalyi film, de elkerülte a figyelmemet. Hosszú, de egy percig sem unatkoztam.

    10/9

    MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

  • .LnB

    titán

    The Zero Theorem

    Úgy látom nem sokan írtak erről a filmről, pedig megérdemelné.

    Nagyon nem leszek spoileres, de azért csak az olvassa akit nem zavar némi információ a filmből.

    [SPOILER]
    Nekem nagyon tetszett ez a film. Már az első pár perc után beszippantott. Az az atmoszféra amit ez a film áraszt magából, az a világ amit bemutat. Nagyon tetszett. Talán Gótikus-scifi világként tudnám leírni. Érdekes az a torzított jelenkép amit a film bemutat. Kifigurázva korunk társadalmát. Ez a film első fél órájában szinte minden képkockában megtalálható. Két kedvencem a cigarettázás, és a "Batman, a Megváltó" egyház. De nagyon sok található még a filmben. A film látványvilága mellett a színészi játék is pazar. Christoph Waltz úgy néz ki minden szereppel képes zseniálisan megbirkózni. Tökéletesen hozza a megtört, elkeseredett hekkert, aki betegesen robotol a cégért, ráadásul hipochonder, és egész végig többes szám első személyben kommunikál.
    Mélanie Thierry egyszerűen gyönyörű ebben a filmben. Eddig nem nagyon tűnt fel ez a nő. Nem tudom láttam e máshol. De itt nagyon szép. Pedig ha rágúglizik az ember akkor a képeken nem egy nagy cucc. De vagy a smink, vagy a beállítások miatt, egyszerűen jó őt nézni ebben a filmben.
    A történet érdekes, és sokrétű. Többek között van szó az egyén lelki gyötrelmeiről. És egy nagy kozmikus kérdésről is minthogy a "semmi egyenlő mindennel, vagyis minden egyenlő a semmivel". Igazából a filmnek van mögöttes mondandója is, de nem nehéz megérteni. Nem egy Enemy féle zürreális film, ami után az ember órákig agyal. Ez a film nem olyan szerintem.

    [/SPOILER]

    Értékelés: 8/10 Baromi jól szórakoztam, szeretem az ilyen filmeket.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    Draft Day
    Trailer

    Tegnap végre sikerült megnéznem, hónapok óta vártam ezt a filmet. Rögtön az értékeléssel kezdem: 10/10. Ennyi, nekem ez a film tökéletes. Imádtam. A végén jobban izgultam mint a mai filmek 90%-án. :)
    Nevetséges? Igen, lehet.

    [SPOILER]
    Ezt a filmet csak azok fogják hasonlóan értékelni akik hozzám hasonlóan szeretik, imádják az NFL-t. Ehhez elvakultság kell, nyilván. De aki szereti az ne hagyja ki ezt a filmet. Mert a Draft-ról szól, arról a rendszerről/eseményről, ami lehetővé teszi, hogy az erőegyensúly mindig kiegyenlített legyen a ligá(k)ban. És most végre nem a játékosok szemszögéből mutatják be az eseményeket. Nagyon érdekes a film mert vegyíti a fikciót, a valósággal. És mindezt olyan precízen teszi, hogy az NFL bolondoknak sem lehet egy rossz szava. A Browns szemszögéből mutatja be a dolgokat. És a clevelandi csapat szereplői fiktívek, a draftra jelentkező játékosok szintén. De minden más, a körítés valós. Roger Goodell saját magát alakítja természetesen. Feltűnik a filmben Rick Eisen és a teljes NFL network kommentátori stábja is.
    A legjobb Ray Lewis cameoja. A következő párbeszéd zajlik le:
    -Ray téged hányadik helyen draftoltak?
    -26.-ként, és ez mindig is fájt nekem.
    -Hát azért elég szépen elboldogultál. :D

    [/SPOILER]

    Minden NFL-t szerető embernek ajánlom, nekik tökéletes szórakozás. Mások ne nézzék meg, úgy se fogják érteni miről szól.

    Batman: The Dark Knight Returns

    Pár perce fejeztem be. A legjobb animációs film amit valaha láttam. Van mélysége, és értelme. Kellően drámai. stb stb. Nem ömlengek hosszan róla, korábban már megtették helyettem mások. (Csak én vagyok mindig lemaradva :P)
    9/10

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz #54715584 #48267 üzenetére

    Itt ellentmondásos, de az Avatarnál nem? :P

    Az elsőben érthető a sztori, az még okés. A második harmadik viszont tele van vagy felesleges helyszínekkel, vagy felesleges karakterekkel, ráadásul még a főszereplőkre sem jut elég idő. A különböző "pártok" közti interakció volt nehezen követhető, ki kivel van, kinek mi a célja az adott pillanatban... ja várjál, Jacknek kapásból nincs is rendes célja, Beckettnek sincs rendes célja (világtenger uralom, hurrá!), Davy Jonesnak sincs, Norringtonnak sincs, mindegyiküket egyetlen szóval le lehet írni, ami alsóhangon megmosolyogtató. Nincs rendes interakció a karakterek között, nincs súlya a szövetségeknek, árulásoknak, áldozatoknak. A szerelmi szál hiteltelen, főleg mert a három rész jelentős felében azt sem tudják hányadán állnak, Elizabethnek ráadásul írtak egy még hiteltelenebb kapcsolatot Jackkel.
    Az igazi baj az lett a sorozattal, ami viszont szemmel látható, hogy a célközönség az első rész után kiszélesedett és a még fiatalabbakat is meg kellett nyerni, ezért kellettek bele az olyan banális és/vagy nevetséges dolgok, mint a kalóztanács, a személyiséggel felruházott tengeristennő (ami meredeken kilógott amúgy a filmből), vagy Davy Jonesnál jóval egyszerűbb főellenség (Beckett).
    Nem írtam amúgy, hogy rossz, mert vannak nála sokkal rosszabbak (kapásból a Marvel filmek 70%-a), de ha összevetjük azzal a hype-pal, amit kapott az elmúlt évtizedben, csalódást keltőek maguk a filmek (ahogy a Marvelek nagyrésze is az). Ráadásul a negyedik részre már el is fáradtak kicsit, vagy nem volt merszük kreatívnak lenni, de sem átütő látvány, sem ütős poénok nem voltak, semmi, ami emlékezetes lenne. Azért a második rész malmos, őserdős láda utáni hajszája, vagy a harmadik rész örvény közepén történő csatája elég emlékezetes jelenet volt. De ha az Avatart nem adja el csak a látvány meg a hangok, akkor ezt sem.

    De örülök, hogy neked tetszett, mindenkinek kell legyen kedvenc sorozata, csak a Hegylakó meg a Horrorra akadva ne legyen. :D
    Amúgy az fura, hogy a következő Karib film csak 2017-ben jön, az egy örökkévalóság blockbuster szempontból.
    (Amúgy ha már itt megy az IDMb-fika, szerintem ennek a négy filmnek korrekt nézői értékelése van ott, reálisak a pontszámai.)

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Integra #48468 üzenetére

    Először is, köszönöm az őszinteségedet, (bár ezt egy ideje megszoktam tőled :D) és ezt most mindennemű irónia, és szarkazmus nélkül mondom.

    Igen elfogult vagyok, és ezt nem is tagadom, kár is tagadni. Az évek alatt kerestem az álomgyárban azt a fajta filmeket, amikre tekinthetek lelkesedéssel, és némi elfogultsággal. Ez a Amerika Kapitánnyal jött el amikor kijött. Előtte ilyen volt a Star Wars filmek, a Harry Potter filmek amik gyakorlatilag az egész gyerekkoromat végigkísért és sorolhatnám. Amiknek mind vége lett (kivéve most ugye a SW). Van elfogultság ezekhez a filmekhez nem tagadom, de ugyanakkor eljutott ez az egész arra a pontra, hogy már nem lehet és nem is tudom maximális elfogultsággal kezelni ezeket. Ha így lenne 10/10es értékeléssel dobálóznék az Őrzőkről (nem Watchmen, az marad Watchmen), de nem. Mert tudom hogy messze nem hibátlan, sőt valóban némileg csalódást keltett, Na. De ahogyan írtad rajtam van a "szemellenző", és ez nem is fog lekerülni. Bár itt hadd jegyezzem meg, hogy a Marvel jövőbeli tervei kicsit sem tetszenek. Az Avengers 2 jó lesz az addig ok, de ami utána jön, na attól is rettegek. Például az Ant-Mantől nagyon félek. Nagyon gagyi eresztésnek tűnik, és tutira nem tett jót neki hogy Wright-ot hagyták elmenni.

    Amúgy hadd ne kérjek én bocsánatot azért, amiért ezekért a filmeket szeretem, csak azért mert köztudottan nem a film célközönsége lehurrogja, elküdi az annyába, szemétnek titulálja etc. Ezért írtam azt, hogy mindent a helyén kell kezelni. Olyan emberek, akik nem rajonganak az efféle filmekért, plusz az olyan humorú filmekért vannak oda mint mondjuk a Grand Budapest Hotel, azok nem fogják értékelni ezt a filmet, és számukra biztos vagyok benne hogy ez idő és pénz pazarlás. És ez be is jött. Lást olyan értékelések, akik negatívan vélekednek erről. De azt is érdemes észrevenni hogy ezt a filmet (maradjunk akkor már a GotG-nél) sokan nagyon szerették a topicba leírt vélemények alapján

    Az utóbbi pár napban lévő kissé cinikus hangvételű kommentek meg egyszerű válaszcsapások voltak az utóbbi időkre, amikor (konkrétan én) kaptam innen-onnan az ívet. Vettem akkor a lapot oké, és reméltem hogy ezek után veszik a lapot azok, akiknek ezzel üzentem, de látszólag nem jött össze.

    21 éves vagyok. Lehet idővel kinövöm ezt, és majd elképzelhető hogy mire benő a fejem lágya, olyan stílusú filmekért leszek oda, amiért ti, nem tudni. Most ez van, most ezt szeretem, de nem tudom hogy mondjuk 10 év múlva mi lesz.

    All→M8

  • válasz Tibiajax #48852 üzenetére

    De mi a jó benne? Oké, Rogers a tökéletes ember usák, és akkor mi van? :D A film történései nekem nagyon laposak. Van egy halom akció, hurrá. De értelmét nem látom. Nem nekem valóak ezek a képregény-adaptációk. Vasember 1 még tetszett valamennyire (6/10), az új batmanek (7/10, 7/10, 6/10) meg kifejezetten (bár ez DC), de egyébként nagy nullák a filmek, hogy ha nem csak az akciót mérem.

    A Non-stop hogy ne lenne mistery, hisz nem tudni a rák van. :P

    Ezeket majd mind láttam, kivéve az utolsó kettőt. De ezek mind 2013-asok. Értékelés:

    Wolf of Wall Street 10/10: minden benne van, ami kell, kivéve a DiCaprio oscardíj. De biztosra veszem, hogy majd valami hollywood-kategóriás (rossz értelemben) szarért meg fogja kapni. Így szokták, lásd James Cameron, aki a Terminátor 1-2, Mélység titka, Aliens mesterművek után minden idők legnyálasabb filmjéért (Titanic) kapott hármat, hogy nesze, te is kapjá', be van pótolva. Szánalom, gyűlöljük hollywoodot. :(
    American Hustle 5/10: gagyi ocean's utánérzésű, pedig nincs bajom az ocean's elevennel, az 7/10; de lehet csak rossz hangulatban voltam és az maradt meg, szóval meg kéne néznem még egyszer, így inkább x/10... :D
    Enemy 7/10: erre már alig emlékszem, így kommentálni csak annyi tudok, hogy HÉT.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • devil-k

    nagyúr

    válasz lezso6 #48872 üzenetére

    Szép lista, jó értékelések. :) Hasonló ízlésünk van, bár nekem becsúszik 1-2 ficam is olykor. :DDD

    - mozi bolondéria -

  • válasz emiki6 #48878 üzenetére

    Én írtam korábban egy listát, szerintem az kötelező, szégyellje magát, aki nem látta azokat. :P

    A 11/10-re meg annyit, hogy pontosan ezért kell normálisan osztályozni. Nem csak úgy adni a 10/10-et mindenre, mert hogy fasza vót a csávó, ahogy megmentette az emberiséget.

    Ugyanez van a másik oldallal. Egyrészt 0/10 nincs, legalábbis ilyen értékelést olyan dolgok kaphatnak csak, mint ez a hozzászólás, ami filmként nem értékelhető. Másrészt 1/10-et csak arra adok, ami ténylegesen rossz. Elég csak a Kis Vuk, Maszk 2 vagy Álom.net nevezetű szörnyűségekre gondolni. Azért egy Godzilla ezeknél SOKKAL jobb.

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

  • dokee78

    félisten

    válasz Bad Pritt #49140 üzenetére

    Ja azzal,hogy nem tudom a csillagos értékelést megcsinálni? :DDD
    Valakinek meg kell védeni Godzi becsületét.

    [ Szerkesztve ]

  • Pali1119

    tag

    Rossz szomszédság / Neighbors

    Nem mondanám gyengének, de erősnek sem. Olyan egyszernézős, ami viszont gáz, tekintve a kellemes 60-70%-os értékeléseket illetve azt, hogy a trailer egy erősebb vígjátékot sejtetett.
    A szövegek főleg az elején nagyon dedó szint meg van 1-2 jelenet /pl.a megfejős/ meg amikor folyamatosan nevetnek valamin, ami szintén az, a közepén az alelnök klubhoz kerülése konkrétan kit érdekel?, a vége fele meg persze előjön a szokásos felnőtté válás kérdéskör. A filmen konkrétan ha 3-4 nevettem. Kellemes pozitívum volt viszont, hogy Lisa Kudrow a Jóbarátokból már ismer hangját kapta.
    A szereplők nem lógnak ki, Efronnak mondjuk nagyrészt a kigyúrt felsőtestét látjuk.
    Színészetileg tőle a Paper boy többet követelt meg, mint az izmos body.

    "Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

  • hoffman_

    nagyúr

    Teenage Ninja Mutant Turtles
    euro hundub

    Megan Fox, Megan Fox, egy kis Megan Fox, és megint Megan Fox. illetve Megan Fox és persze Megan Fox. ennyit tudok elmondani dióhéjban. Tibi, basszus, ez a nő, áhh. legalább annyira tetszett, mint a trafó elsőben. legalább annyira. imádtam. miatta néztem meg.

    najó, meg mert kölyökkoromban ezen nőttem fel. hatalmas tininidzsa-fan voltam, még a családi barátunk kempingjében is kerestük együtt a szülők barátaival a zúzót a csatornákban, meg ilyenek. repülő kutya, ijesztgetés, ami kell. ú de imádtam. na ezért néztem meg. a kosztümös filmeket is láttam anno, de rá voltam pörögve azokra is kis hülye fejemmel. hát, ezt a nosztalgiafaktort hozta. faék egyszerű sztori, végtelenül egyszerű megvalósítás, de tényleg, már nekem fájt az elején egy-egy jelenet(szinkronizált tartalom+szinkronhang dupla eke). viszont a látvány az giga, tényleg brutálisan jó, a teknőcök olyanok, amilyeneket gyerek fejjel szeretett az ember, a karakterüket teljesen jól hozták nekünk vissza. ennyike. szóval a film: brutáljó cgi + nosztalgiafaktor + Megan Fox. ezeket kéretik figyelembe venni az értékelésnél, szóval csak óvatosan.

    hoffman_approved

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • devil-k

    nagyúr

    válasz spiky03 #49783 üzenetére

    Akkor ez tényleg jó befektetés volt! Mindenképp megvárom, hogy végre kész legyen a vetítős szoba és ott akarom végignézni a részeket. Megnéztem az értékeléseit a Blu-ray.com-on, tényleg jókat írnak a hangsávról. Ezek szerint a moziban volt botrányosan rossz a hang. Én a 35 évvel ezelőtti technikának tudtam be.

    - mozi bolondéria -

  • Bad Pritt

    nagyúr

    Na akkor a moziéjszaka.

    Dawn of the Planet of the Apes

    Megnéztem megint, nem bántam meg, több apróságra is figyelmes lettem (többek között, hogy hova tűnt a néger meg a másik, miután elmenekültek a majomvárosból). Így másodjára is azt tudom csak mondani, okos, jól felépített film, Cézár nagyon jó karakter és az egyetlen ordas nagy hibája a kétdimenziós gonoszkarakter.

    Hercules

    Ez lett a meglepetésfilm. Gagyi volt, persze, de a badassfaktor kiakasztotta a mércét, Dwayne Johnson tényleg afféle akciósztár lett, mint Arnold volt anno. Jótt tett a filmnek a "csavar", nem különösebben eredeti, de mindenképpen érdekes, hogy valós alapokra helyezték a sztorit, a csapat szokásos keménylegényekből áll, Herkules meg zúz. Nagyon. Ami tetszett, hogy tele volt fasza beszólásokkal, többször figurázták ki Herkules méreteit, mindenkinek nagy volt a szája, jól állt a filmnek. Nem váltja meg a világot, de az elmúlt pár év szandálos filmfelhozatalából szerintem kiemelkedik, mint szórakozás, habár nem lesz maradandó élmény. És nagyon jól választottak végefőcímdalt, nagyon tetszett az end credits, plusz pontot ér mindenképp.

    And So It Goes

    Na ez meg a feketeleves. Ez ugye az a film, ami remekül lett fordítva, Szerelem a végzetem és amiben Mekdöglesz nagyon öreg, Diane Keaton is öreg és erről szól a film. De tényleg, elképesztően inkoherens az egész, mert vígjátéknak tűnik, ám a poénok nagyrésze Oren bunkóságából fakadt, ami nem épp egy hahotaforrás. Másrészről viszont olyan jeleneteket tettek a filmbe, amit nem akartam elhinni, kőkemény családi drámák szintját akarta megütni a film, de a gyenge poénos körítésbe nagyon belerondítottak ezek a részek. Összességében másfél óra üresjárat, renegeteg felesleges dialóggal, elnyújtott jelenetekkel. Divatját élik mostanában ezek az öreg filmek, vannak közütk jobbak, de egyre több a rossz alkotás, lehet észbe kéne kapni és nem meggyalázni minden régi színészlegendát.

    A Most Wanted Man

    John le Carré, 21. század terrorizmus. Fantasztikus színészek, jó rendező, elsőrangú operatőri munka jellemzi a produkciót, nem fullad unalomba, végig fenn tudja tartani az érdeklődést. A színészek felől a legkönnyebb az értékelés, Philip Seymour Hoffman betonbiztosan hozza karakterét, habár sosem kedveltem, mint embert, színészként megkerülhetetlen volt az elmúlt években, nagy veszteség az ő halála. Én mégsem őt emelném ki elsősorban, hanem Isza Karpov megformálóját, Grigorij Dobrinyint: a testileg, lelkileg megsebzett embert visszafogott, hihetetlenül minimalista és pont ezért mellbevágó módon kelti életre ez a kvázi ismeretlen férfiú. Lehengerlő teljesítmény, amihez a két nagyágyú Hoffman és Dafoe mellett még Rachel McAdams is hozzá tudott tenni, nem is keveset, a sok jól megírt mellékszereplővel együtt. Az igazi baj a filmmel a vége. Az addig jól felépített kémsztorit sikerült egy ilyen banális, kiszámítható végkifejlettel megfejelni, egyszerűen nem akartam elhinni. Persze, érthető a rivalizálás az ügynökségek, nemzetek között, de ez egyszerűen rombolta az illúziót, hiteltelen, irreális megoldás volt. Ettől függetlenül remek kémfilm és dráma, nem annyira lassú, mint a Suszter, szabó... úgyhogy bátran ajánlható bárkinek.

    Guardians of the Galaxy

    Elolvastam mindenki véleményét a filmről az elmúlt hetekben. Kicsit ironikus, hogy pont én néztem meg premierben és most másdoszor, de így tudok lehetőleg objektív véleményt formálni a filmről.
    Igen, gyerekes lett, nem is kicsit. Viszont egyszerűen vannak részletei, amiket nem lehet egy "kezeljük a helyén" legyintéssel elintézni, a gyerekesség nem mentség arra, hogy egy film több jelenetben is lemenjen full retardba, márpedig itt ez történt. Sokan képesek voltak a Star Wars-hoz hasonlítani és nem most mondom, nem alaptalanul, mert olyan hype, olyan siker és elismerés övezi ezt a filmet, mint Skywalkerék legendás univerzumát, épp csak ez nem megérdemelt. A Star Wars is gyerekeknek szól elsősorban, ezt nem lehet elvitatni, de olyan összetett szimbolikával és felnőttek számára is élvezhető tartalommal rendelkezik, amiről a Galaxis őrzői csak álmodhat. Ami mellett nem tudok egyszerűen elmenni, az az, hogy habár a film oroszlánrésze dedós humorral van tele, amik néhol még engem is megnevettettek, máshol nem, ez elnézhető, viszont a tömény erőszak és obszcenitás nagyon nincs a helyén kezelve. Legyen gyerekfilm, oké, de akkor ne káromkodjanak benne, ne legyen benne végeláthatalan erőszak, ahogy azt a Star Wars is remekül megoldotta. Vagy szóljon a teljes családnak, jobb poénokkal, kikacsintásokkal, működhet az is, ez viszont így értékelhetetlen. Persze, máshonnan is erőszakot meg csúnya szavakat tanulhatnak a gyerekek, de ez nem mentség egy 200 milliós produkció számára, amit a fél világ megnéz és referenciaponttá válhat sok gyerek számára, ahogy a Star Wars is referenciapont volt annak idején.
    A fent említett full retard mód a másik, amin megütköztem: tele van a film olyan jelenetekkel, amik egyszerűen nem méltóak hozzá, hülyének nézik, kizökkentik a nézőt a baromságukkal. A kezdés még egy dolog Quill táncával, az elnézhető, de Gamora megmentése az űrben és Ronan figyelmének elterelése a végén bicskanyitogatóan idióta megoldás lett. Ezek mellé érdemes odatenni az érthetetlen döntéseket és karaktereket, lásd a Gyűjtő facepalm asszisztense, vagy Drax úgy unblokk, akit az első bolygón ki kellett volna dobni a francba, akkora idióta (és nem vicces) és akkor még nem is említettem azokat a részleteket, amik bántóan ismerősek lehettek máshonnan.
    Mindenki eldöntheti magának, hogy mennyire képes befogadni ezt a filmet, de itt nagyon tisztán látszik az, hogy a blockbusterek legmagasabb szintjén is beindult a butulás, amit a nép pedig bekajál. Előzetesen a mókus meg a fa volt a kiakasztó számomra, utólag a zene és a látvány mellett pont a mókus meg a fa voltak pozitív tényezők érdekes módon, pedig a végére belőlük is kezdett kicsit sok lenni.

    (SPOILER Ez teljesen mellékes, de enyhén szólva is vicces a világegyetem legerősebb kavicsát pont annak a Nova Corps-nak a gondjaira bízni, aminek a legnagyobb fegyvere bármilyen fenyegetéssel szemben egy kilométeres szúnyogháló. Well played, Galaxis őrzői.)

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • .LnB

    titán

    Edge of Tomorrow

    Rég voltam ennyire dühös egy filmre. Alapjáraton úgy ültem neki, hogy nem csípem Tom Cruise-t. Aztán megbékéltem vele mert a film baromi jó. Mikor a végére értem elismerően csettintettem, hogy na ez fasza volt. De ez az állapot kb 2percig tartott, míg bele nem gondoltam rendesen a történésekbe.

    [SPOILER]
    Mivel a mások által is említett két logikai baki romokba dönti az egészet, és nevetségessé teszi a filmet. Rita, honnan tudja, hogy nem képes újraélni többet a napot. És, hogy a végén miért meg "visszább" a múltba Cruise. Ismét bebizonyosodott, hogy Hollywood nem mer merészet lépni. Nincs egy ember sem ott akinek lenne töke ahoz, hogy megölje a főhöst a film végén. Pedig itt azt kellett volna. Cruise meghal és végefőcím. Ezzel ki is maradt volna az a buta utlsó jelenet, és még talán meg is lehetne akkor bocsájtani a filmnek a Ritás dolgot is.
    De nem, képtelenek. És ezzel számomra haza is vágták az egész filmélményt.

    [/SPOILER]

    Értékelésem
    5/5 - ha a néző nem kezd el gondolkodni a film butaságain.
    3/5 - ha a néző elkezd gondolkodni a film butaságain.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    The Fault in Our Stars

    Tegnap este kerestem valami filmet, de nem volt semmi ötletem. Aztán láttam ennek a filmnek az imdb értékelését és hogy Shailene Woodley a főszereplő. Őt nemrég a Divergent-ben ismertem csak meg. Szimpatikus csaj. Szóval minden nemű előismeret nélkül vágtunk bele a filmbe. És jól tettük. Nagyon jó film, aranyos, mégis a végletekig szomorú történet. Igazából újat nem mond ez a film, az alapsztori nem egyedi, láttunk már ilyet. De nem így, ez a film nagyon jól van felépítve, szépen bontakoznak ki a dolgok. Semmibe sem tudnék belekötni, nagyon tetszett.
    Amit még megjegyeznék, bár ez szubjektív dolog az Lotte Verbeek. Mikor a képernyőn volt nem tudtam levenni róla a szemem. Sose láttam még korábban, de baromi csinos egy nő :)

    5/5

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • bAtt001

    addikt

    válasz devil-k #50419 üzenetére

    áh kit érdekelne egy olyan film ami mindenhol maximum közeli értékeléseket kap ;] :P nem tudok semmit a boyhoodról csak h picit sokáig készült :D de menni fogok moziba rá az biztos

  • devil-k

    nagyúr

    válasz bAtt001 #50421 üzenetére

    A maximális értékelés az nagyon csalóka is tud lenni. :D

    - mozi bolondéria -

  • devil-k

    nagyúr

    válasz Devid_81 #50578 üzenetére

    Üdv a klubban! :D Nálam 1/10 volt az értékelés.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • hoffman_

    nagyúr

    47 Ronin
    1080p eng

    nem volt ez olyan rossz. az első fele mondjuk olyan semmilyen volt, meg döcögött, aztán picit magára talált, az utolsó harmad már egész klassz volt, az ostrom és az előkészületei meg a seppuku pedig már kifejezetten tetszett. az értékelésem objektív megítéléshez hozzá tartozik, hogy imádom a japán kultúrát és történelmet, így hát mindent kicsit részrehajlóan kezelek, ami ezzel kapcsolatos, a bushido pedig mindent visz. sajnos a történetet tradicionális formában nem ismerem, de mindenképp megnézem írásos és esetleges régebben filmre vitt formában. a helyszíneken túlságosan látszódott a nem feltétlenül top kategóriás cgi, de a kosztümök jók voltak, az összkép rendben volt. azért nem egy Seven Samurai, de hát az egy filmtörténeti mérföldkő, ha valakinek pedig ilyen beütése van, mint fentebb vázoltam, pláne.

    hoffman_approved

    ui.:

    basszus, újra is kéne nézzem, most, hogy így felhoztam, előtörtek az emlékek :D

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz pohár #51318 üzenetére

    Ez a November Man kb olyasmi lehet, mint az idei Costner film, nem láttam azt sem, de nem is bánom, a Kill the Messenger nagyon jónak tűnik, jó színészekkel, de az IMDb értékelése nem túl acélos sajna...

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

  • pohár

    félisten

    válasz pohár #51441 üzenetére

    a legvégéig, az értékelésig tart a spoiler, hát sokra nem megy az a videóval, aki még nem látta magát a filmet :D
    na majd akkor utána...

    GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

  • Rx

    aktív tag

    válasz feka007 #51657 üzenetére

    Szerintem A holnap határában nem is kell semmi mondanivalót keresni, de ezt több értékelésben is olvastam+személyes vélemény...popcorn mozi...

    X-men az eljövendő múlt napjai
    Nem volt rossz, de lehet, hogy én vártam többet a filmtől...

    Demóna
    Kellemes kis film volt, egyszeri alkalommal nyugodtan meg lehet nézni. Gyönyörű a látványvilága és tetszett ez a fajta megközelítése a sztorinak.

    keep it simple! "Régi rendszer: Rx felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!"

  • devil-k

    nagyúr

    A.I. Mesterséges értelem

    4/10

    -SPOILER-t is tartalmazhat-

    2001-ben egy ilyen technikával készült filmet megálmodni illetve vászonra vinni nem kis dolog. Steven Spielberg ilyen szempontból kitett magáért. A filmnek az 1/3-a zseniális volt. Ijesztő, szinte már thriller szerű, de mégis minden percét imádtam. Aztán pedig olyan iramban kezdett lefelé menni a lejtőn, hogy az valami hihetetlen. Bele-bele kap több témába is, amit elfelejt kifejteni, értelmesen a néző elé tárni. Az utolsó 1/3 amikor már belevonta az ufókat is, az már fájdalmasan rosszra sikeredett. Szinte már érezhető volt, hogy az utolsó 25 percet csak azért töltötte ki, hogy nehogy már 120 perc legyen a film...

    Haley Joel Osment (alias David) alakítása szuper volt. Nem semmi, hogy ennyi idősen ilyen szerepet és ennyire mélyen el tudott játszani. Azon gondolkoztam, hogy egy-egy jelenetet hányszor kellett felvenni, hogy olyan legyen, mint amit Spielberg valóban megálmodott. Jude Law szerepe abszolút felejthető volt, a többi "B" (vagy C) kategóriás színészről nem is beszélve.

    Csak ezért kapott 4-es értékelést a film és az első 1/3-ért. Összességében csalódás.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • devil-k

    nagyúr

    válasz diablo1984 #52322 üzenetére

    Ne viccelj már. :D Nézd már meg az utolsó filmjeinek az értékelését. :DDD

    abridabri

    A Joe az valóban jó lett, ritka kivételek egyike.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

  • Pitterix

    őstag

    Edge of Tomorrow

    Valamiért ezidáig nem "mertem" megnézni, hogy miért, talán attól tartottam, hogy nem fog tetszeni, túl hosszú lesz, vagy olvastam értékeléseket a logikai hibákról, ki tudja. A lényeg, megérte, nekem nagyon bejövős Sci-fi.
    Annyira én sem komálom Tomkót, de hogy ennek mi az oka? :U
    Ezt moziban ellett volna néznem.

    8\10

    "Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

Új hozzászólás Aktív témák