Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fényhozó

    tag

    Látom kezd benépesülni a kis totyik, ennek örülök. :C Jó látni, hogy mekkora rajongótábora van ennek a sorozatnak. Én jómagam feltettem a 2009-es verziót, mert az sokkal optimalizáltabb, nekem ugyanis single playerben is akadozott a 2011-es.
    Ki milyen géppel tolja, derítsük ki mi az ideális masina ehhez a játékhoz.

    Én egy E5200-at raktam alá 3.0Ghz-re húzva, egy 512 megás 9600GT-vel. Memóriából pedig 2Gigám van, 800Mhz-en mennek. Xp-n játszom a játékot.

    1280x1024-ben max. beállítás mellett szűrők bekapcsolva bizony néha be be röccen a 2011-es verzió. FRAPS-al mérve olyan 15-40 Fps között ingadozik a játék. És ez az ami idegesít, mert miért ingadozik ekkorát? Néha leesik 10Fps-re is egy pár pillanatra. Mi a kevés neki, a memóriám? A 2009-es ugyenezen beállítások mellett vajsimán fut, soha egy röccenés.
    Halkan merem csak megsúgni, nem sok különbséget látok a két verzió között grafikailag, talán a fény-árnyék kezelés, meg a speedtree szebb a 2011-ben, de a textúrákon semmit sem csiszoltak, való igaz nem is nagyon kellett.
    Érdekesség még, hogy a szűrők kikapcsolásával sem nő olyan nagyot a sebesség, igaz ami igaz sokkal rondább sem lesz a játék.

    Várom az észrevételeket.

    Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

Új hozzászólás Aktív témák