Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    Én is megosztom a hétvégi élményeimet.
    Q6600 + P5E64WS páros került vallatásra. Sajnos nem sokat tudtam előzetesen tesztelni, készülni vele.
    A proci nagyon jónak tűnt, de nem tudtam, mennyire tudom működtetni ebben a lapban.
    Előzetesen 500 fsb körüli benchmarkokban és 510, titokban 520 fsb-s validban reménykedtem.
    Elég későn tudtam megérkezni sajnos. A szigetelés tuti tartott 1 órát. Megpróbáltam maximálisan figyelni az összerkásra. Fos szigetelésben és eláztatásban világszínvonalat nyújtok ugyanis. :DDD
    Ezután jött a felismerés, hogy otthon felejtettem a hőmérőmet. :(
    Cb-vel kűzdöttem az elején keményen. Lassan-lassan kezdtem ráérezni. Pot alji buborékolásbol következtettem a hőfokra. :D
    Mindezek ellenére a cucc nagyon szépen futott. Innen már csak euforikus órák következtek számomra.
    Mire feleszméltem már este volt, hulla fáradt voltam, de volt pár jó kis eredményem az ssd-n.
    Sikerült a szigetelés is végre. Tökéletesen tartott. Boldog voltam, hogy végülis ennyire jól sikerült a délutánom. Gyanítom, hogy inkább szerencse volt, nem szakértelem, de nem árultam el magamnak.
    Eredmények :
    [Valid]
    [Wprime32]
    [Spi]
    [Geekbench]
    A lapbol ennyit sikerült kihoznom. A cpu-ba maradt bőven. Vcore : 1.62-1.64 , Vtt : 1.26 !!!

    Jó volt végre megismerkedni kicsit a társasággal.
    Köszönöm még 1x a szervezőknek. Óriási élmény volt, remélem még sok ilyenbe lesz részünk !
    :R

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák